Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana-Entegre Sağlık Kampüsü yol yapım çalışmaları
« önceki   123 ... 90919293   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 91
Misafir 7e2

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 02:37

Bugün mahalleye gidip eski sokağımdan geçtim. Hala taşınmayanlar var. Parasını alan herkes gitti ama parasını alamayanlar hala oradalar. Eski evimizi o halde görünce içim burkuldu. Darmadağın olmuş her yer. Ağaçları kesmişler, bahçe duvarını yıkmışlar, oradaki yaşanmışlıklarım gözümün önüne geldi ve üzüldüm. Keşke bu hallere hiç gelmeseydik. Komşuluklar bitti, insanlar yeni hayatlar kurmak zorunda kaldılar. Yeni bir eve alışmak çok zor. Tanımadığınız bilmediğiniz insanlarla muhatap olmak zorunda kalıyorsunuz ve herşeye yeniden başlamak insanın gözünü korkutuyor. Belki birgün buraya da alışırız ama ben eski hayatımı her zaman çok özleyeceğim.

Murat Ds
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 08:10

Çok güzel mahalleydi. Sakin, huzurlu. Canın sıkıldığında yürüyerek Gazipaşaya git ya da seyhan nehrine, eski baraja git. Lokasyon olarak çok güzel yerde. Bende özlüyorum eski mahallemi ve evimi.

Misafir 1e9

2 ay önce - Çrş 28 Mar 2018, 04:34

Çocukluğumu özlüyorum...
Kısa pantolonla gezdiğim sokakları, yaz akşamlarında oturduğum kaldırım taşlarını, arkadaşlarımla gece yarılarına kadar oynadıgım oyunları, ilk aşka düştüğüm zamanları, komşularımı ve istemeden ayrıldığım mahallemi özlüyorum. Okul çıkışlarında girdiğimiz şalgam kuyruklarını, parklarda tutuştugumuz salıncak kavgalarını ve dört gözle beklediğimiz bayram sabahlarını özlüyorum... Ne güzel günler yaşamışız meğer küçücük dünyamızda. İnsan ayrılınca anlıyor herşeyin kıymetini. Herşeye uzaktan bakmak insanın canını acıtıyor. Keşke doğdugum mahallede yaşlanabilseydim. Mahallemi çok özlüyorum... Taşındım ama bir türlü kopamadım çocukluğumun geçtiği sokaklardan. Her fırsatta gidiyorum ama içimdeki boşluk hiç dolmuyor. Hiçbir zaman da dolmayacak biliyorum.

Murat Ds
2 ay önce - Sal 10 Nis 2018, 13:23

Kışla mahallesinde yıkım başladı. Yikım bittikten sonra yol çalışması başlar.

(+)

Resul GUL

3 hafta önce - Pts 28 May 2018, 00:35

Bugün Otoyol dan geçerken dikkatimi çekti Otoyol dan giderken Şehir Hastanesinin karşı tarafına denk gelen yerde Yıkımlar gerçekleşmiş Bayağı bir Alan yıkılmış Burada Kavşak Çalışmasının Bir etabı mı gerçekleşecek

Bahsedilen yer fotoğrafın Solunda kalan kısım
Bu kısımda oldukça büyük bir Alan yıkılmış..

sayfa 91
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 90919293   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA