Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3829
mehmet güngör bağ
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 01:05

Alıntı:

Merhabalar nasılsınız.. çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.. yolculuk başladı araç aslında hor kullanmamışlar aracın çekişi vs yeni araba olduğunu hissettiriyor ama kalite oldukça düşmüş.. yani bir varan asla olamazlar.. Akhisar’a gireceğiz bir su dahi ikram edilmedi.. araç çalışanları sadece giydirilen kostümden ibaret diyebilirim.. varanın verdiği tat asla kimsede bulunmuyor..

Teşekkür ederim bende iyiyim
Ahmet bey malesef Vivalines geçtimiz yıl kurulduğunda umudum fazladı
giderek şikayet artıyor bu saatten sonra asla Varan Turizm'in yerini dolduramaz
tahminim Susurluk civarında mola verilecek artık bizlere yolculuğun izlenimlerini yazarsınız
iyi geceler, kazasız sağ salim yolculuklar dilerim.

*bu sayfaları ihmal etmeyin sizinde içinde bulunduğu sayısı oldukça az kalemi kuvvetli
doğru tesbitler yapan üyelerimiz var.
sizlerin sayesinde keyifli yorumlar okuyoruz

bluesky123

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 01:19

Alıntı:
Ahmet abi merak ediyorum neden citylineri 2+1 yapıp çalıştırmıyosun

City bizim ilk deneyimimiz oldu ve en zor gruptan başladık ondan dolayı model yenilemek bizim amacımız..

Alıntı:

Sizi anlayabiliyorum. Özellikle servis desteği müthiş cezbedici olacaktır. Çünkü Mercedes gibi yaygınlığı olmadığını düşünüyorum.

Her konuda arkanızda olacak bir Temsa elbette vazgeçilemez olacaktır Umarım dilediğiniz gibi olur her şey

Temsa aslında suan seçeceği bireyselcinin arkasında durabilecek durumda.. çünkü haliyle araç satışını kadar az olursa o kadar ilgi alaka bulabilirsiniz.. Mercedes öyle değil bir yığın araç satıyor o sebepten pazarda müşterisi oldukça fazla yani sen olmazsan başkası olur mantığı var

Alıntı:

Teşekkür ederim bende iyiyim
Ahmet bey malesef Vivalines geçtimiz yıl kurulduğunda umudum fazladı
giderek şikayet artıyor bu saatten sonra asla Varan Turizm'in yerini dolduramaz
tahminim Susurluk civarında mola verilecek artık bizlere yolculuğun izlenimlerini yazarsınız
iyi geceler, kazasız sağ salim yolculuklar dilerim.

*bu sayfaları ihmal etmeyin sizinde içinde bulunduğu sayısı oldukça az kalemi kuvvetli
doğru tesbitler yapan üyelerimiz var.
sizlerin sayesinde keyifli yorumlar okuyoruz

Aynen varan bambaşkaydı bistro olayı vardı mutluluktan inmek istemezdi insanlar..

Elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum malum istanbuldan büyük bir ihale aldık ve uzun bir süre istanbuldayım gibi olacak

mehmet güngör bağ
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 01:54

Alıntı:
Aynen varan bambaşkaydı bistro olayı vardı mutluluktan inmek istemezdi insanlar..

Elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum malum istanbuldan büyük bir ihale aldık ve uzun bir süre istanbuldayım gibi olacak

Ahmet bey
eskilere gittim Varan'la İzmir seyahatleri gözümün önünden geçti
Bornova'da 4.sanayideki Shell istasyonun hemen yanı başındaki
terminal aklıma geldi ordan servise biner Alsancak'taki Efes ofisin önünde inerdim
malesef bu keyifli yolculuklar artık yok, anılarda kalan güzel günler günlermiş.

bluesky123

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 02:05

Alıntı:
Ahmet bey
eskilere gittim Varan'la İzmir seyahatleri gözümün önünden geçti
Bornova'daki 4.sanayideki Shell istasyonun hemen yanı başındaki
terminal aklıma geldi ordan servise biner Alsancak'taki Efes ofisin önünde inerdim
malesef bu keyifli yolculuklar artık yok, anılarda kalan güzel günler günlermiş

O shellin oradan ne zaman geçsem sanki varanın araçları denk gelecek gibi hissediyoru.. hatırlıyorsunuzdur.. boss firması vardı o da Bornova Ankara yolunda ki pasta şekilli binanın altından kalkardı.. Ulusoy sabah gazetesinin yan tarafında kalkıyordu.. mutlu günlerdi onları görebilmek için neler yapardık..

Bir gün bir görüşme düzenleyelim.. çok kaliteli sohbetler çıkacağından Emin’im

—

Biz bu arada kaldık yolda Akhisar’a gelmeden önce gölmarmara yolu kavşağında büyük ihtimal ölümlü bir kaza var 1 saattir bekliyoruz tüm şerit kapalı.. Manisa’ya kadar konvoy vardır diye tahmin ediyorum.

GkhanTR
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 02:23

bluesky123 demiş ki:
Bu gece ilk defa iş seyahatimi uçak veya kişisel aracım haricinde otobüsle yapacağım.. 23:59 İzmir - İstanbul vivalinesi tercih ettim.. neden diye soranlar olacaktır belki de hizmet kalitesini tartmak.. İzmir de tır firması bir dostum yeni bir firma kurup otobüsler alıp İzmir Bulgaristan’a Viva hizmeti sunmak istiyor.. bol bol foto çekersem atarım diyorum.. herkese iyi geceler

Iyi yolculuklar size. Izmir'de göçmen mahallerinden Bulgaristan'a düzenli sefer yapıldığını biliyorum ama üst düzey hizmet verebilecek kadar bir potansiyel var mı ki bu hatta?

mehmet güngör bağ
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 02:31

Alıntı:
O shellin oradan ne zaman geçsem sanki varanın araçları denk gelecek gibi hissediyoru.. hatırlıyorsunuzdur.. boss firması vardı o da Bornova Ankara yolunda ki pasta şekilli binanın altından kalkardı.. Ulusoy sabah gazetesinin yan tarafında kalkıyordu.. mutlu günlerdi onları görebilmek için neler yapardık..

Bir gün bir görüşme düzenleyelim.. çok kaliteli sohbetler çıkacağından Emin’im

—

Biz bu arada kaldık yolda Akhisar’a gelmeden önce gölmarmara yolu kavşağında büyük ihtimal ölümlü bir kaza var 1 saattir bekliyoruz tüm şerit kapalı.. Manisa’ya kadar konvoy vardır diye tahmin ediyorum.

İzmir'e gelince müsait olursam size uğramak isterim
bu arada yol trafiğe açıldımı?

bluesky123

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 02:37

Alıntı:
Iyi yolculuklar size. Izmir'de göçmen mahallerinden Bulgaristan'a düzenli sefer yapıldığını biliyorum ama üst düzey hizmet verebilecek kadar bir potansiyel var mı ki bu hatta?

Çok teşekkürler.. izmir Bulgaristan hangi saat kaldırırsan kaldırın araçlar full.. Gaziemir sarnıçtan zaten araç full kalkıyor.. zaten tır firmasının sahibi arkadaşta Bulgaristan göçmeni ve genel de uluslararası çalışıyorlar.. bölgede hatırı sayılı birisi.. bana göre başarılı olabilirler..

—

Mehmet Bey muhakkak beklerim.. yol şimdi açıldı maalesef tır gibi gördüm ama uzun araç devrilmiş yol o sebepten komple kapalı kaldı 1saati geçkin süredir..

Misafir 9a6

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 13:37

Arkadaşlar iyi günler bir sorum olacaktı cevap verirseniz sevinirim şimdi deniyor 2+1 de koltuk sayısı az genel olarak araçları 2+2 araçları 46 kişilik alırsak (50 kişilik tourismo veya 54 kişilik starlinerler travego 17 kullanan pek kimse kalmadığı için) 2+1 araçlar da genel olarak 41 kişilik olduğundan 5 koltuk eksik oluyor ama firma sahibi veya şahsın 2+1'den zarar etmesi için 46 kişilik aracın sürekli paket gitmesi gerekiyor ki neredeyse böyle bir durum yazın bile olmuyor sadece bayramlarda demem o ki bence 2+1 sadece araçların 46'lık olanlar paket gittiğinde zarar eder diğer durumlarda 46 kişilik araçta 25-30 kişiyle gitse 2+1 41'lik araçta 25 30 kişiyle gitse kazandığı para aynı üstelik 41'lik aracın tourismo veya safir olduğunu düşürsek bunlar travegodan da az yakıyor yanlışım varsa düzeltin herkese iyi forumlar

Kralsado
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 14:29

Bluesky123
2-3 seneye yenilenecekse yine Tourismo mantikli gorunuyor gibi.

bluesky123

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 15:51

City 3. Havalimanın da bile city

sayfa 3829
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM