Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş - Şehirlerarası Ulaşım
« önceki   123 ... 525354 ... 183184185   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 53
Misafir af2

6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 12:50

Aynen öyle lk 120 ve lk 505 kaliteli araçlar lk 213 de hayırlı olsun darısı sıfır km 2+1'lere inşallah bu arada ak turizm ve aksunun kardeş firma olması nerden geliyor bir dönem ortaklardı ama sonradan ayrıldılar rahmetli ali kurtul bildiğim kadarıyla ak turizmi aksudan bağımsız kurdu ama o gün bugündür rakip olupta birbirleri aleyhinde bir şey yaptıklarını görmedim aslında bu güzel bir olay bence ama nerden geliyor bu kardeş firma olma durumu onu merak ediyorum

Misafir e1b

6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 19:04

Önceden kahramanmaraş ta ikisi vardı bana göre aralarında anlaştılar adana mersin izmir istanbul antalya ankara aksu ankara istanbul bursa tarafına ak turizm gidiyor lüks kahramanmaraş turizm açılınca firmayi batırmaya çalıştılar oda olmadı ama aksu sallantıda eğer lüks kahramanmaraş turizm in arkasında sağlam sermaye olsa izmir ve adana mersin e sefer açsa yolcuyu götürür ama sezonun ölü hali

Misafir d97

6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 19:19

Bugün akşam ankara kahramanmaraş seferinde ak turizm ın ankara aracı görünmüyor sadece balıkesir bursa görünüyor

Misafir 9f6

6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 00:20

Lüks kahramanmaraş sitesine mersin eklenmiş seçiliyor ancak daha başlanmamış görünüyor yakın zamanda başlarlar herhalde

19mba91
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 01:13

Lüks Kahramanmaraş Turizm Mersin seferlerine Nisan ayının sonunda başlar diye tahmin ediyorum. Yeni açılan hatlar genellikle bu tarih civarında başlıyor.

Misafir 4a1

6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 02:14

Lüks Kahramanmaraş pazartesi itibariyle adana seferine başlıyor bu seferleri belliki mersine kadar uzatacaklar anlamadığım lk 213 nerde bu kadar uzun süre oldu hala neden başlamadı yoksa önceki gibi adana hattına mı yazacaklar 2+1 leri eğer böyle planları varsa bence yeni 2+1 alsınlar yavaş yavaş yolcu çeken ankara hattını bozmasınlar..zaten zamanında adana hattında olan 2+1 araçlar sabit bu zamana kadar ankara çalışsaydı bu hattın açık ara lideri olurlardı

Misafir 8b6

6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 10:02

Mersinde yazahane vs ayarlanıyodur ondan şimdilik adanaya kadardır o seferler birde o hatta çalışacak araçlar yeni mi alındı?

19mba91
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 11:18

Lüks Kahramanmaraş Turizm in günlük 2 tane otobüsü yatar. Yatacak olan otobüsleri Adana ya gönderiyorlardır bence. Yeni araç alımı şu an için yok. Ama günlük 5 tane Mersin seferi açarlarsa bir de İzmir ve Erzurum seferi açarlarsa araç alımı kaçınılmaz olacaktır. Çünkü 9 adet araca ihtiyaç duyulacaktır bu 3 hattı da açarlarsa. 3 hat açılmasa bile bana kalırsa 2014 2013 model araç alımı yapılır sezon bitince açtığı hatları kapatmak zorunda kalırlarsa elinde bulunan düşük modelli araçları satarlar. İnşallah Adana ve Mersin yazıhanecileri bir önceki gibi davranmazlar da bu hatta tutunurlar. Yazıhanecilerde biraz kafalarını çalıştırırlarsa Aksu nun şu anki durumdan hafta sonu 3 Mersin seferini iptal ettiği oluyor.

Misafir 27d

6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 12:28

3 hat birden açmazlar bence ama zamanla açılır çünkü birden bire 9 otobüs alması sektörün şu an ki durumunda kolay gözükmüyor tahminim lk 213 gelince onu ankaraya koyarlar lk 505 ve lk 120 adanaya çalışır şu anda bildiğim kadarıyla firmada 3 adet şahıs 7 tanede firmanın özmal olmak üzere 10 aracı bulunuyor

Misafir ef2

6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 14:13

Arkadaşlar az önce internetten baktım. Lüks Kahramanmaraş Turizm 22:30 Ankara aracını 2+1 olarak güncellemiş. Hayırlı uğurlu olsun, kazancı bol olsun inşallah...

sayfa 53
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 525354 ... 183184185   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM