Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 466
uzun55
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 16:12

Malesef seyirci sayısı çok az stadyumun yarısı bile dolmuyor. Ortalama 3-5 bin kişiye oynanıyor maçlarımız. Bilet fiyatları makul stadyum modern ulaşım kolay ancak yinede seyirci yok. En azından 10-15 bin kişiye oynamalıyız. 1.300.000 nüfusu olan köklü geçmişi olan takıma yakışmıyor bu boş tribünler. Bunun için bişeyler yapılmalı.
(Takım kötü demeyin bu bahane değil ayrıca küme düşmeme mücadelesi veriyioruz)

tfnyldz

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:33

2. yarı oynadığımız tüm haftasonu maçlarına gittim hiç 3-5bin kişiye oynamadık. Passoligin açıkladığı sayıları bilmiyorum ama 1 blok yaklaşık 900 kişi ve ortalama 8 bloktan aşağı düşmüyoruz. Hafta içi saat 3 te kimse Tekkeköy'de maça gidemez.
18 mart pazar günü oynayacağımız maçta en az 15bin taraftar olacağını tahmin ediyorum.

suleyman 55

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 22:05

Stadyum bize birkac gomlek buyuk geldi . Deaflympic acilis seromonisi ve cogunlugu konser izlemek icin gelen Ankaragucu acilis macimiz disinda 5 bini 1-2 mac disinda gecemedik . Su da baska bir gercek ; bu stadyum Atakum tarafina yapilsaydi su anki seyircinin 2 kati her turlu gelirdi cunku Tekkekoyde mac oncesi ve sonrasi ailelerin gelmesini saglayacak hicbir aktivite yok . Atakum sahili bu boslugu giderirdi . Fabrikalarin , o duman deryasinin kalbine bu stadi reva gorenler su an nasil bir ruh hali icindedir cok merak ediyorum .

samet13579
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 22:15

Atakum da stad yapılacak yer kaldı mı. Maç olduğu zaman tekkekoy de bile o kadar yoğunluk yaşanırken atakum herhalde felç olurdu araç trafiginden. Birde herseyi atakum a yapma sevdasından vazgeçsek. Atakum zaten doldu taştı. Biraz da şehrin diğer tarafları gelismeli artık.

alibaca
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 02:04

Süleyman beye katılıyorum bu şehirde nereye stad yapılmaması gerekir diye anket yapsalar orası ilk sıra gelirdi sanırım...Ama doğruya trafik dimi Hemen de kolaya kaçıp buna sığınır bizim yöneticiler... ha bide Eee buralarda gelişsin der bir üsteki arkadaşın dediği gibi sanki bu yapılar bundan önceki kabahatlerini örtecek gibi alın sizede stad verdim diyorlar tekekoy sakinlerine. Ee bakalım artık ne kadar değişecek tekekoy çevresi ve havası... acaba bu durumu savunmak isteyenlerden taşınmak isteyen olacakmı...

samet13579
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 12:00

Atakum da hatta ilkadim ve Canik te stad yapilabilecek duzluk ve gEnis alan var mı?

Haritaci

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 12:41

SAMSUN'da birçok alan var öyle...

Al, Makro Marketin yanına koy, bom boş alan...

Al, Balaç'ın üstüne koy derdim, alan müsait ama çok değerlidir orada arsalar

Al, Araştırma Hastanesi ile Toki'nin arasına koy derdim ama evinin yanına stad istiyor dersiniz

Yani bence de en olmayacak yerde ama... Bu saatten sonra yer bulsak neye yarar

Sam55

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 13:41

Sanayi yıkılacak işte. Yık eski stadyumu da buraya yap. Çok aramaya gerek yoktu. Millet de yürüyerek maça giderdi. Fanteziye gerek yoktu. Hem istenirse ilkadımda yer bulunurdu. Ama dediğim gibi sanayiyi yıkıp olduğu yere yapılsa bu tartışmalar hiç olmayacaktı.

smtcglr

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 13:54

Valla arkadaşlar maça gitmek isteyene bunlar hiç bahane değil, maç günü ulaşım bedava, bilet fiyatları desen makul yol desen en fazla 1 saat sürüyor o da en fazla.

samet13579
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 15:04

Kendinizi kandirmayin arkadaşlar. Soyediğiniz arazilerin hepsi eğimli. VE daracık bölgeler. Şu an ki stada Belediye evlerinden 7 dk da ulaşıyorsun.araba ile.

sayfa 466
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET