Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Zara
« önceki   123 ... 131415

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 15
Fatih C1
1 hafta önce - Cum 09 Mar 2018, 01:57

Zara da böyle bir otel olmasına şaşırdım doğrusu.


beratdemir
1 hafta önce - Pzr 11 Mar 2018, 18:01


(+)


Zara'mıza Hayırlı Olsun

5500 Metre Kare Kapalı Otopark Üstüne Park ve Meydan Projesi İnşaatı Başladı.
Zara Belediyesi özellikle yaz aylarında memleketine köyüne gelerek hasret gideren hemşehrilerimizin bu dönemlerde ciddi anlamda ilçede otopark sıkıntısı çekiyordu.
Tamamlandığında, Zara'nın otopark sorununun da önüne geçmiş olacak.
5500 metre kare alanı kapsayacak Kapalı Otopark üstüne Çocuk Oyun Parkı ve Hükümet Meydanı inşası başladı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Projelerinin yapılacağı alanda bulunan eski hükümet konağı binasının yıkımına başlanırken tamamlandığında çocuklar ve ilçe sakinleri de unutulmadı. Otoparkın üstünde çocuklar için oyun alanları tasarlanırken, mahalle sakinlerinin de çocukları oynarken oturup dinlene bilecekleri sosyal donatılar oluşturulacak. Böylece Zara oldukça kullanışlı ve komplike bir alana kavuşacak.
Başta Sivas Milletvekili Sayın Mehmet Habip Soluk ve Zara Belediye Başkanı Sayıt Ahmet Pala'ya teşekkür ederiz.

Kaynak : Zara Haber


beratdemir
6 gün önce - Sal 13 Mar 2018, 22:53


(+)


Zara varsa Bİz varız.. .. Türkiye’nin değişik illerinde çalışan fakat kalbi Zara için atan 50 güzel insan resimdeki bu işletmeyi açmaya hazırlanıyor. Köylerden süt toplayıp ; çökelik, peynir, tereyağ imal ederek satışa sunmak için gün sayıyorlar..işadamı Osman Yıldırım’a ait olan ( Bal evi ) 5 dönüm araziyi geçtiğimiz aylarda satın alan ; şirket yöneticileri fabrikanın tam kapasite ile çalışmaya başladığında yaklaşık 10 kişiye istihdam açacagını dile getiriyorlar. Biz Zara Süt A.Ş yönetim kurulu başkanı; Arslan Karaman enerjisi ve bilgisi ile Zara halkı tarafından takdir topluyor..

Kaynak :Zarahabersayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler