Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
Misafir bfc

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 01:17

Buyur videosu burda

Misafir cc0

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 01:37

Sagol misafir

qwerger
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 23:44

tünelin şeritleri dar ve 2 noktasında hafif sağa veya sola kıvrılıyoruz,

dolayısı ile 'bazı' vatandaşlarımız kendi şeridinde gidemiyor taşıyor yan tarafa..

ve sakarya bulvarına dönüş tünelinde malesef ama malesef viraj eğimi yok . meydan kavşağına göre çok daha tehlikeli tek şerit olarak.

M. Ali Özdoğan

9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 13:17

tünel içinde kenar çizgiler sonrasında boşluk yok. Antalyadaki kavşaklardaki tünellerdeki hesap hataları yüzünden trafikteki beklenen rahatlama gerçekleşmiyor maalesef

Misafir cc0

9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 13:27

Fotograf ataydiniz

qwerger
9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 23:55

Musa07
9 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 19:26

İki yolu birbirine bağlayamayan bşb.. komedi.. Tünellerden çıktıktan sonraki yolu gördünüz mü.. güm güm arabanın alt takımlar nasıl da vuruyor. Bu yolu yapan kim? Antalya bşb. Antalya çok güzel olacak diyen kim? Antalya bşb. Çalışıyoruz diyen kim? Antalya bşb.

Tünele girmeden önceki yönlendirme tabelalarında ne yazıyor? Antalya bşb, Lara plajlar, Eğtm arştrma hast,Aü tıp fak, Koyaltı plajlar, Burdur Isparta : ))))

Semt isimleriyle hiç alakası olmayan bir büyük şehir hayal edin, aha Antalya. Hatta isim özürlü bir şehir, Antalya.

Konya altı ne ya? : ))) Koy altı nasıl Konyaaltına dönüşmüş?

Tabelalara bakın..

Nereye gidiyorsun?
Lara plajları.
Hadi ya bu havada denize mi gireceksin?
Yok tabelada öyle yazıyor, bilmiyorum.
: ))))
Ah şu Antalya belediyeleri yok mu, ne zaman burada insan yaşadığını hatırlayacak? Belki 10 asır sonra torunlarımız görür. Tabelalar insanlar içindir, onları doğru yönlendirmek için.

(+)

ysn1190
9 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 12:04

Ne kadar saçmalayarak konuşuyorsunuz musa07 bu zamana kadar ne yapıldı antalyaya köy gibi yaşadınız şimdi gelişmeler görünce neden batıyor acaba size

Bu zamana kadar antalyada kaç kere 3 katlı kavşak gördünüz acaba

O gazi bulvarında mevlana kavşağı çallı kavşağı 100.Yılda kaç kere ışık beklemeden geçtin istanbul trafiği gibi trafik çekiyordunuz

Kaç ilde tramvay havalimanının içine kadar giriyor herkes taksi tutarak havalimanına ulaşırken sen 2.00 tl ye ulaşıyorsunuz

Köy gibi yollarda köy dolmuşlarıyla gezmek yaranır sizin gibi nankör insanlara şimdi modern otobüslü ışıklı yollar batı çevreyolu kuzey çevreyolu duble yollar olunca size batıyor nedense çünkü bir ilin gelişmesine modernleşmesine karşısınız

Ayrıca yön tabelalarında vf01 gibi kızılarık mevlana
kavşağı markantalya 100.Yıl dev.hast. tıp fak. Kampüs sıra sıra yazmasınımı bekliyorsunuz

Konyaaltı normalde koyaltı ama halk kendisi dilinde konyaaltına dönmüştür başka yerlerden gelenlerde konyaaltı diye biliyor koyaltı diye değil ayrıca kelime düzeltmek yerine kafalarınızı düzeltin

ali alimi012
9 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 18:15

ona aldırmayın iyice saçmaladı. daha öncede çallıya bin bahane bulmuştu. istediği olunca sustu. şimdi buraya bahane bulmuş. havalar iyi gitmesine rağmen konuyu saptırıp denize mi gireceğiz diyor. yok senini için yazmayacaklardı tabelaları. senin zevkine mi kaldı yazacak tabi. gitmezsen gitme. zorla mı götürüyorlar.
ama bozuk kötü yapmışlar desen neyse.
mark antalyadan çıkarken de çok yüksek altı değiyor arabanın onu da eleştirmelisin

Musa07
9 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 19:55

ysn1190

Yüzbinlerce insana hizmet ve hesap vermekle yükümlü bulunan bir kurumu eleştiriyorum, düşüncelerini yazıya dökmeden önce haddini bil.

Hiçbir zaman tramvay ı veya faydalı hiçbirşeyi kötülemedim, varsa hatasını tenkit ettim. Aklından ne geçiriyorsan. Burada kavşağı değil kavşaktaki gönye hatasını ve çıkıştaki yolu eleştirdim ne var yani bunda, bu da mı yasak?

Artık köy diye birşey yok, hepsi mahalle oldu.
Köprülü kavşak yaparak çağ atlanılmıyor, köprü yapmadan trafiği çözmüş olsaydın onu başarı olarak görürdüm ama sen bunu meziyet sanıyorsun.

Bir belediye yolculuk konforunu bozan ve otomobile zarar veren ızgaraları neden yapar? Bunun cevabını vermiyorsun, saçmalayarak konuşuyorsun demeyi biliyorsun.

Mesela Memurevleri yada Çallı ya yahut Işıklara gitmek isteyen biri bu tabeladan hangisini seçmeli. Mesela koskoca merkez ilçe Muratpaşa yazılı bir tabela neden yok?

Alıntı:
Ayrıca yön tabelalarında vf01 gibi kızılarık mevlana
kavşağı markantalya 100.Yıl dev.hast. tıp fak. Kampüs sıra sıra yazmasınımı bekliyorsunuz

Aynen yazmasını istiyorum, kayar yazı zor birşey mi?

Alıntı:
Konyaaltı normalde koyaltı ama halk kendisi dilinde konyaaltına dönmüştür başka yerlerden gelenlerde konyaaltı diye biliyor koyaltı diye değil ayrıca kelime düzeltmek yerine kafalarınızı düzeltin

Halk veya başka yerden gelenler bir şehrin kaderi ile oynayabilir diyorsun, maşallah.. böyle devam et.

Alıntı:

ali alimi012
ona aldırmayın iyice saçmaladı. daha öncede çallıya bin bahane bulmuştu. istediği olunca sustu. şimdi buraya bahane bulmuş. havalar iyi gitmesine rağmen konuyu saptırıp denize mi gireceğiz diyor. yok senini için yazmayacaklardı tabelaları. senin zevkine mi kaldı yazacak tabi. gitmezsen gitme. zorla mı götürüyorlar.
ama bozuk kötü yapmışlar desen neyse.
mark antalyadan çıkarken de çok yüksek altı değiyor arabanın onu da eleştirmelisin

İlkokul 3 müsün sen?

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET