Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 263
Chapo23
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 00:40

Üniversite kampüsü gibi duruyor dış cepheden bunlar bizi kandırıp stad yapacağız diyip avm falan yapmazlar inşallah )

mehmet2326
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 00:47

Keşke kapasite hakkında da bilgi verilseydi. Tek ümidim dış cephe proje görseline uygun olarak inşa edilebilmesi. Stat kısım kısım yıkılıp yapılacak denildi ama bu görseldeki gibi bir stadyum nasıl kısım kısım yapılır ? Yani stadyumun köşelerinden bahsediyorum.. Özetle olarak yine üvey evlada kuru ekmeğin kırıntıları kaldı afiyet olsun hepimize

aslanbey23
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 01:19

Elazığda kapalı spor salonu mu yokdu zaten dar olan alana birde o salonu sıkıştırmanın anlamı ne.hem alan küçük diye kapasite az olması gerekiyor deniliyor hemde spor salonu yapılıyor anlamdım bu oyunu.

Alperen 2323
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 07:38

Bu yeni stad degil eger yapılırsa tadilat olacak yine görselleri incelerken böyle bir kanıya vardım seçim yaklaşıyor ortaya düştüler yine

koray er
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 08:22

Alper Aksoy proje mimarı demişlerdi kendi sitesinde hala yayınlamadı nedendir bilinmez

Elazığlı Hakan
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 08:36

10 senedir bizi bu stat (stat demeye bile 1000 şahit gerekir aslında) için mi uyuttular?

Cebrail23
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 09:19

Alıntı:
Cebrail23 ben projeyi beğendim. Zaten 25 bin e kadar yapılan stadların iki katlı olması anlamsız geliyor bana tek kat olması güzel olmuş stad dışardan geçen yıl ki proje olsaydı daha iyi olurdu ama buda sade ve modern, tt arena koskoca gs stadının dışı hala inşaat gibi duruyor.

Kardeşim stadyumun kenar noktaları neden açık bırakılmış ben onu çözemedim koskaca alan var kıytırık 10 basamaklı koltuk bırakmışlar bu proje acele bir şekilde çizilmiş bir proje göz var nizam var hem ben demiyorum iki katlı olsun dikdörtgen yerine oval bir proje olsaydı göze daha hoş gelirdi...

(+)

Anlatmak istediğim görsel şimdi iyi bir inceleme yap hangisi daha kullanuşlı...

(+)

yusufyuşa23
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 09:42

Alıntı:
Kardeşim stadyumun kenar noktaları neden açık bırakılmış ben onu çözemedim

Herhalde oksijen girsin diye yapmışlardır.

alper23

6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 09:45

Benim anladığım kadarıyla dört tane apartman olacak etrafında da tribünler var. Apartmanlarda büfe, store mağazası v.b. ticari alanlar olacak tribün arkalarından da bağlantı olacak stadyum çepeçevre sarılacak bu şekilde.

Kürşat Tezcan
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 09:49

Maraton'un sol köşesindeki tünel, sağ taraftaki gibi Tribüne çevrilirse harika bir proje olacak, yapmazlarsa asimetrik ve kötü olur

Numaralı tribünlerin köşelerine zaten devasa tüneller yapılmış bari maraton tribününün köşelerini bütün yapsalarmış.. O köşeye biran önce el atılmalı ve proje ondan sonra tamamlanmalı

sayfa 263
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET