Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 198
Misafir 8b7

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 01:15

biz evi alirken girişteki banbular ve banyodaki ayna üzeri aplikler gelecek demişlerdi ama getirmeyecekler galiba bilgisi olan varmi?

Misafir d6e

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 17:31

Bambular için satış ofisi herkesi teker teker aradı bambuları yapacaz diye hatta bu forumada yazmıştı tugay bey ama maalesef firma sözünü tutmadi

Misafir 6a4

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 17:40

Lafa gelince mangalda kül bırakmıyor Tugay bey. Maşallah kendilerinden cok eminler. Ama iş icraate gelince demek ki ortadan kayboluyor. Plustan ev dusunuyorduk ama bunlari okuyunca iki kere dusunuyor insan

Misafir 2da

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 18:54

Simdi kac tldir bilmiyorum ama biz 200 tlden yaptirdik bambulari firma yaptirsa belki cok daha uyguna bile yaptirabilirdi yani tas catlasa toplamda 15~20 bin liraya mal olacak biseyi yapmamakla kaybettikleri prestij kat kat fazladir.cocuk oyun alani da hala yapilmadi

Misafir e19

3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 00:22

Endoraya tam beslemeli jenaratör kesinlikle düşünülmeli. Kurul 'ne zaman tam bilmiyorum. Ama kesinlikle konuşulması gereken bir konu. Ayrıca yatak odasının soğuk olmasından herkes yakınıyor. Oraya panjur yada kırma cam yapılması, kurulda böyle bir kararın alınması çok mantıklı olacaktir.

Misafir be6

3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 23:47

Bambu beklemek bence biraz haksızlık gibi geliyor bana sonuçta dekoratif bir şey, çok uzatılmış gereksiz bir konu gibi geliyor bana. Bu yüzden ev almayacak almasın ama diğer yerlerden aldıklarında neler çıkar kim bilir. Evde ne sorun olsa Gelip ilgileniyorlar, bence çok güzel bir şey. Eve gelen her misafir bayılıyor. Bunca güzel özellik varken bambular için bunca mevzu bana gereksiz geliyor. Tam beslemeli jeneratör için de katılıyorum. Kesinlikle olması lazım. Zira elektrikler gidince bakın, bölgede sadece Endora da yok.

Misafir fd1

3 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 13:09

Bina girişlerindeki duvar kagitlari ve kalebodur da degismeli cok kötü görünüyor.

Misafir c6d

3 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 19:14

Bina girisi konusuna katiliyorum.Bu konuda yönetim bişey yapmalı en azından misafir girisi kismina dekoratif birsey(bambu, çicek)alinabilirdi. Misafir girişine firma tarafından konan taş facia zaten... Yönetim bu konuda anket falan yapabilirdi. Yönetim iyi niyetli ama biraz daha aktif olmalı...

Bu arada cadde ışıklandirmasi konusunda bilgisi olan var mI?

Misafir f38

3 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 21:02

Bina girisindeki duvar kagitlarini arsa sahipleri secti.

Misafir aac

3 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 10:34

Sayın komşularım. Asfalt çalışması başladı dedik sevindik ancak yarım yamalak bırakıp gittiler,arabalarda alt takım kalmadı.Bölgeyi bilmeyen için gece daha tehlikeli bir hal alıyor. Muhtar oraya afiş asmayı biliyor neden konunun takipçisi olmuyor.

sayfa 198
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet