Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
ali alimi012
1 hafta önce - Cum 09 Mar 2018, 00:48

Alıntı:
Londra`da zaten 4 ya da 5 tane havaalani var yahu. Siz neden bahsediyorsunuz? Adamlarin Istanbul`a yapilan ucuncu havalimaniyla ne isleri olsun? Ayrica yapildiktan sonra Ataturk kapanacak ve yine iki havaalani kalacak.

http://www.airporthaber.com/heathrow-havalimani-h ...lacak.html
he London Britannia' adlı proje, 4 uçuş pistiyle İngiltere'nin 'yüzer havalimanı' olacak. Londra'da Thames Nehri'nin ucuna inşa edilecek yeni havalimanının; hem şehrin ulaşım sorununu çözmesi hem de farklı mimarisiyle uluslararası rakiplerini geride bırakacağı ifade edildi.

KOMİTE ARTIK KARŞI DEĞİL

Yılda 150 milyon kapasiteli olacak olan bu havalimanı, Heathrow Havalimanı'nın yarattığı sıkıntıyı da bitireceğine dikkat çekildi. Daha önce bu projeye olumsuz cevap veren parlamentonun Ulaşım Komitesi, Türkiye'nin yeni havalimanı planının ardından çark etti ve tam destek kararı aldı. Projenin bağlantı projeleriyle birlikte 65 milyar dolara mal olacağı iddia edildi. Yolcuların Thames'in kuzey-güney yönlerinden ve üçüncü olarak da Londra'nın merkezindeki Canary rıhtımından giriş yaparak havalimanına ulaşması planlandı.


Gokhan Bayraktar
1 hafta önce - Cum 09 Mar 2018, 00:54

Proje filan yok Duz dunya basliginda da aynisini yapiyorsun. Proje 4 sene once meydana cikti ama vazgecildi VE YAPILMAYACAK. Taaa gitmis 2013 yilinin haberini paylasiyorsun. Ayrica yapilsa ne olacakti ki? Bize rakip neden olsunlar? Zaten dunyanin en kalabalik hava pistleri orada. Talep olsa yine yaparlar. Istanbul`a rakip olmak icin degil, ihtiyac oldugu icin. Sacma sacma mesajlar yaziyorsunuz.

OkanY
1 hafta önce - Cum 09 Mar 2018, 00:57

Orada çok Kürt vardır Gökhan. Pkklı sığınmacıları amele olarak çalıştırıp yapsınlar havalimanını.Gokhan Bayraktar
1 hafta önce - Cum 09 Mar 2018, 01:02

Adamlarin ameleleri bile diplomali. Onlara guvenmezler Onlar ancak jigololuk yaparlar

Misafir 264

1 hafta önce - Cum 09 Mar 2018, 14:54

Almanların gözü 3. Havalimanı'nda

Almanya'da yayın yapan Stern Gazetesi'nde çıkan haberde, Türkiye'nin 3. Havalimanı için oldukça kararlılıkla çalıştığına dikkat çekildi.


Misafir 865

1 hafta önce - Cum 09 Mar 2018, 15:02

Toplasan yüzölçümü Türkiyeden küçük, haritada şekilsiz çirkin gözüken bir ada bu kadar parayı nereden buluyorlar yahusayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM