Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - Yatırım Haberleri
« önceki   123 ... 131132133 ... 140141142   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 132
Tolga Dt
10 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 23:45

Yani onların bileceği iş zaman isteyen şeyler bunlar. Sanayileşme ve gelişim arttıkça kendiliğinden tekrar yerine gelecektir. Yanlız mantıksız gelen şey şu bankalar potansiyel vs fizibilitesini yaptıktan sonra açarlar. Eminim açıldığı günden daha fazla müşteriye hitap ediyordur şuan. Ama tatmin etmemiş demek ki yada bu konuda bir küçülmeye gidiyorlar.

Misafir 514

10 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 23:47

Şimdiye kadar hizmet etmiş fakat potansiyel yok denilen dönemde Elazığ hızla yatırım alıyor buda manidar

yusufyuşa23
10 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 23:48

Alıntı:
Benim kabullenmem birşey değiştirmez kabullenirim konut satışı ve yatırım çok olabilir fakat karar potansiyel yok sözü ziraat bankası merkezinin bence buna tepki gösterilmeli

Ne diyeceklerdi... keyfimiz böyle istedi ondan kapadık mı diyeceklerdi!
Minareyi çalan kılıfı hazırlar.Misafir 514

10 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 23:53

Elazığda şuanda ciddi bir hareketlilik var bir vali çıktı geldi yatırım harekatı başlattı ve karşılığını aldı yatırımlar geliyor cazibe merkezi konusunda çok güzel adımlar atıldı teşvik konusu yine aynı imar konusunda şahinkaya bölgesinde yeni imar alanları açılıyor belediye güzel çalışıyor bir çok projeyi hayata geçirdi yani gözle görünen birşey oluyor fakat öteki taraftan bu tür eylemler ve potansiyel yok cümlesi kullanılarak yapılan açıklamalar da düşündürücü destek olması gerekenler köstek olmaya çalışıyor ne kadar faydalıdır bilmiyorum fakat illaki faydası vardır

Misafir 8cd

10 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 01:27

ya arkadaşlar kızmayın ama hep cek cak da kalıyo gibime geliyor.doğru şimdiye kadar önemli projeler dillendirildi gerçekten de bunların yarısı bile gerçekleşse Elazığ için büyük bir kazanım olacak ama daha şimdiye kadar somut bir adım görmedik.yanlışmıyım.yıllardır oyaladıkları stadyum meselesi bile tiyatrodan öteye geçmedi bence daha ortada proje bile yok.göstermleik bir yıkım oyalama taktiği yapıldı öyle kaldı.

Bilemiyorum yinede umudumu korumak istiyorum ama hergeçen günde kaybetmeye yaklaşıyorum.


KRAL456
9 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 13:49

MİLLİ ÜRETİM İÇİN İLK ELEKTRİKLİ MOTOR TEKNOLOJİLERİ AR-GE MERKEZİ KURULDU
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından resmi olarak belgelenen Türkiye’nin ilk Elektrik Motor Teknolojileri Ar-Ge merkezi Elazığ'da 18 mühendis ile çalışmalara başladı.

İnsansız Hava Araçlarından, otomobile kadar bir çok motoru baştan sona milli imkanlarla üreten ve Türkiye'nin yerli otomobilinin motorlarına da talip olan Sezgin Motor AŞ., bir ilke imza atarak Türkiye’nin ilk Elektrik Motor Teknolojileri Ar-Ge Merkezi’ni açtı. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından resmi olarak belgelenen Ar-Ge merkezi 18 mühendis ile çalışmalara başladı.


Elektrik Motor Teknolojileri Ar-Ge merkezini resmi olarak Türkiye’de ilk defa kendilerini açtığını belirten Sezgin Motor AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Sezgin, “Aynı zamanda Doğunun da ilk Ar-Ge merkeziyiz. Ar-Ge merkezleri arasında 40’ıncı iliz ve 780’ninci Ar-Ge merkeziyiz. Bu alanda da Türkiye’nin en büyük Servo motor fabrikasını kuruyoruz. Yabancı ortaklarımızla şu anda başladık. Ar-Ge merkezi olmak, yeni nesil motorlar yapmak ve yeni teknolojileri hayata geçirmek demektir. Yeni nesil makineler olmak üzere BNDC’lerin tamamının motorlarını üretebiliyoruz. Eskiden ürettiğimiz asenkron motoru şimdi yeni bir nesil olarak yüksek verimli BNDC dediğimiz fırçasız motoru Türkiye’de kuran tek firmayız. Dünyada 3’üncüyüz. Türkiye’de de birinciyiz. Bundan dolayı da Doğu ve Güney Doğu Anadolu’da kendi memleketimiz olan Elazığ’da yatırım yapmaktan çok mutluyuz” dedi.

"HERKES KONUSUNDA UZMAN"


Ar-Ge merkezinin 18 mühendisle hizmet verdiğini vurgulayan Sezgin, “Her alanda farklı farklı mühendis arkadaşlarımız var. Herkes konusunda uzman. Tamamı yüksek lisans ve doktora üzerine çalışıyorlar. Ekibimizde değişik üniversitelerden, illerden ve yurt dışından dahi arkadaşlarımız var. Konularında çok uzmanlar. Zaten başarı bir bütündür. Başarı tamamen ekip ile alakalıdır. Ekip başarılıysa siz başarılısınız. Biz ekibimizi şu anda iyi yönettiğimizi, iyi işler başardığımıza inanıyoruz. Gelecekte de çok iyi şeyler yapacağız. Hızlı tren, savunma sanayi, elektrikli araçlar, insansız hava araçlarının elektrik motorları ve batarya gibi bunların tamamını üretecek olan tesisimizin açılışını 1 yıl içerisinde yapacağız. Şu anda var olan tesisimizde de ayda yaklaşık 17 - 20 bin arasında motor üretebiliyoruz. Ama yeni tesisimizde bu en az 5 katına çıkacaktır. Bundan dolayı da Türkiye’ye böyle bir yatırım kazandırdığımız için mutluyuz” diye konuştu.


Ar-Ge merkezi olmadan büyüme şansının olmadığını da dile getiren Sezgin, “Çünkü bir ürünü geliştirmek için muhakkak bir Ar-Ge yapmanız lazım. Daha önce bizim bir Ar-Ge merkezimiz yoktu. Vardı ama resmi olarak yoktu. Şu anda resmi olarak ta Ar-Ge merkeziyiz. Daha önce de yaptığımız Ar-Ge’ler kendi içimizdeydi. Ama şu anda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından resmi olarak belgelenen Ar-Ge merkezi olduk. Bu alanda da en iyi bir Ar-Ge merkezi olduğumuza inanıyoruz. Yaptığımız projeler tamamen ithalatı önleyecek, ihracatı arttıracak. İnşallah önümüzdeki yıllarda vergi rekortmeni olacak bir firma olacağız” şeklinde konuştu.

HakimiyetMisafir d4f

9 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 16:42

Elazığ pertek yolu Atassalar Petrol yanında yine petrolün işletmecisi tarafından at ciftligi kurulacak. Elazigimiza hayırlı olsun.

yusufyuşa23
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 12:23

Kuzey-güney saçmalığını sizin gibi misafirler uydurdu. Kiminizin Güney’de kiminizin kuzeyde yatırımı var. İyi güzel yapmışsınız ama bencil ve aç gözlü davranıyorsunuz. Üyelerin hiç biri kuzeye veya Güney’e yatırım yapsın demedi. Ben hele hiç demedim. Benim memlekette bir kuruşluk yatırımım yok. Sadece babamların oturduğu Ataşehir Mahallsinde ultra lüks Saray’dan bozma bir evimiz var. Memleketimin en ücra köşesine gelecek yatırım bile çok memnun eder beni. Mesaj geçmişime bakarsan hiçbir yeri kötü ileyen bir mesaj yazdığıma rastlayamazsın. Sizde bu saçmalığı bırakın.

En son yusufyuşa23 tarafından Pzr 04 Mar 2018, 12:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


Misafir c52

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 00:28

Gumusbaglar ve nuralinin elazig doğru olan alt kısımları imara açıldı. Toplam 2200 dönüm arazide imar uygulaması yapıldı önümüzdeki yıl kuzey çevre yolu 1 etabı olan 10 km uzunluğundaki yol bittikten sonra Gülmez tepe nurali gumusbaglar arasındaki üçgen bölge de imara açılacak bursa hızli hareket edileceği yatay mimariye geçilmeden imar verilecek.

Yatırım kuzeye kayıyor dediğimizde herkes bizimle alay ediyordu. Şimdi mi iddiasında budur. 2019 yılı ortalarında gumusbaglar ve nurali köyleri mahalle olup imara açılacak.


Misafir 3b2

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 00:57

stad görselini beyendim ben ankara harici hic yere büyük stad yapmazlar tahminimsayfa 132
« önceki   123 ... 131132133 ... 140141142   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET