Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 643
Misafir 11e

9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 14:13

Heyelan nedeniyle kapatılan kısım yeniden ulaşıma açıldı mı?

Otobancı cemo
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 20:51

Bı düzgün yapsınlar şu işi ya

Mustafa Taşlı

9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 20:56

Alıntı:
Heyelan nedeniyle kapatılan kısım yeniden ulaşıma açıldı mı?

Şeritlerden birisi kapalı olmak üzere yol ulaşıma açık. Heyelan olan kısımda daha önce de benzer sorunlar yaşanmıştı. Galiba tepeden aşağıya doğru teraslama yaparak çözmeye çalışacaklar. Geçen sene buralara ağaç fidanları dikildi ama onların kök salıp büyümeleri zaman alacak.

kayipkentli34

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 21:54

yolda radar uygulaması başladımı

Şükrü Güllüoğlu

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 08:09

Alıntı:
yolda radar uygulaması başladımı

Kimse bilmediğine göre bir deneyin ve sonucu bizimle paylaşın isterseniz

Mustafa Taşlı

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 08:11

Selçukgazi tüneli girişinde radar var. Polis Bursa gişelerini geçerken durdurup cezayı tebliğ ediyor.

Güven Hoca

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 08:31

Alıntı:
Güven Hoca sen arabayla gidipte boşuna para harcama senin mantığına göre sen de saf durumuna düşüyosun otobüsle git aynı zaman daha ucuz ..

Normalde biz çocuğu Güzelyalı İDO'dan 28 TL.ye Yenikapı'ya uğurluyoruz.Ama yük eşyada olunca bazen kendim götürmek zorunda kalıyorum.Geçen yıl Ağustos'tan beri 18- 20 oldu herhalde İstanbul'un taa dibine Beylikdüzü'ne gidişim.Baştan hep paralı otoyolu kullanırdım.Hem hesaplıydı hem yolu 10 km.kısalttığı yazılıyordu.Yolda kaymak gibi olunca sıkıntı olmuyordu.20 TL.ye fırlayınca eski yolu deneyelim dedik.2-3 sefer tecrübe ettim.Aynı yol otobana girmeyince yolu uzatmadı.Uygun zamanda gittiğinde trafikte yok.Bunca yolu böyle gide gele hesap kitap işlerini öğreniyorsun.

kayipkentli34

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 23:04

çok sık kullandığım bi yol değil en son 3-4 ay kadar önce geçmiştim radar uygulaması yoktu tabi gişeler arası zaman hız hesaplama yöntemi kullanarak karayollarının başlattığı uygulamadan bahsettim neden sordum derseniz atatürk havalimanı 3.köprü bağlantı yolu sık kullandığım bi yol orda da yoktu fakat en son 10 gün kadar evvel geçtiğimde ışıklı radar uyarısı vardı tabi bu arada yolu kullanmayı düşünüyordum ama ortam gereği yenikapı bursa feribot kullandım

Mustafa Taşlı

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 23:42

Alıntı:
çok sık kullandığım bi yol değil en son 3-4 ay kadar önce geçmiştim radar uygulaması yoktu tabi gişeler arası zaman hız hesaplama yöntemi kullanarak karayollarının başlattığı uygulamadan bahsettim

Muhtelif noktalarda en baştan beri radar hep oldu. Mesela Nisan 2017'de arkadaşım Gemlik - Bursa arasında hız cezası yedi. Ramazan ayında yine bir başka arkadaşım da Selçukgazi'de aynı sebepten ceza yedi. Ama, zaman / yol mantığına dayalı hız cezası uygulaması bu yolda henüz yok, muhtemelen olmayacak gibi de görünüyor.

Süha
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 00:44

Bu cezalar insanları eski yola sevk eder. Adam 20 TL Para verecek otobana birde arkadan 250 TL gibi ceza gelirse, eski yoldan yavaş giderim der. En azından ceza yemem mantığı ile iş yapabilir.

Yol hafifte olsa kıpırdanma var, trafik yoğun değil. Orhangazi'den girip Bursa'ya çıktık 10 TL para tuttu.

Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin.

sayfa 643
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM