Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya Havalimanı
« önceki   123 ... 4142434445   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 42
ali alimi012
1 yıl önce - Cum 09 Mar 2018, 00:39

Alıntı:
http://www.milliyet.com.tr/antalya-havalimani-na-yeni-ekonomi-2372451/
03.01.2017 16:30 | Son Güncelleme:03.01.2017-16:32 AA
Antalya Havalimanı'na yeni terminal geliyor
Antalya Havalimanı'nda uçak bakım hangarı, genel havacılık terminali, özel uçak ve jetler için yeni bir terminal yapılması için çalışmalar hızlandı. Bu yıl içinde tahliyelerin başlaması bekleniyor.
Paylaş Twitle A+ a-
Antalya Havalimanı'na yeni terminal geliyor
Devlet Hava Meydanları İşletmeleri (DHMİ) Antalya Başmüdürü Osman Serdar, Antalya Havalimanı'nın bin 100 dönüm genişletilerek, özel uçak ve jetler için genel havacılık terminali ile uçak bakım hangarı yapılacağını bildirdi.

Serdar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalya Havalimanı'nda özellikle uçak bakımı için hangar ve yeni bir genel havacılık terminali çalışmalarının yaklaşık 5 yıldır sürdüğünü söyledi.


Yeni terminal ve hangar için kamulaştırma yoluyla toplam bin 100 dönümlük alanın daha havalimanına katılacağını aktaran Serdar, kamulaştırma yapılacak alanlarla ilgili hak sahiplerine gerekli tebligatların yapıldığını belirtti.

Serdar, bölgenin bu yıl içerisinde boşaltılacağını dile getirerek, "Günlük yaklaşık bin uçağın iniş yaptığı Antalya Havalimanı'nı bin 100 dönüm daha genişleteceğiz. Çalışmaların yüzde 90'ı tamamlandı, uçak bakım hangarı ve özel uçak ile jetler için genel havacılık terminali yapacağız." diye konuştu.

"GENEL HAVACILIK TERMİNALİ ANTALYA'DA İLK OLACAK"

Havalimanında genel havacılık terminalinin yapımına bu yıl başlanabileceğini ifade eden Serdar, "Genel havacılık terminali Antalya'da ilk olacak, özel uçaklara, jetlere hizmet verecek. İhtiyaç olduğunda uçak park sahası olarak da kullanılacak. 94 olan uçak park sahası, ihtiyaç durumuna göre genişletilebilecek." dedi.

Proje çerçevesinde ilk etapta uçak bakım hangarı yapılacağını bildiren Serdar, hangarın önemli bir eksikliği gidereceğini vurguladı.


ben kanıtladım burda terminal diyor. ne terminali olduğunun önemi yok. ben zaten yolcu terminali demedim. bunun dışında başka birşey yapıyor olmaları terminal yaptıklarını değiştirmez. ben fuar alanı yapmıyor da demedim.
ayrıca 2 ayrı hesaptan üye olmak hiç etik değil. yanlış hesapla cevap verdin. eğer sen değilsen o kişi.
ben sana değil ona dedim neden avukatlık yapıyorsun.
ayrıca google maps değil. daha onu bile bilmeden hemen bana saldırıyorsun yavaş ol şampiyon
uçakla ilgili sorulara doğru cevap ver. çok biliyorum diyen sensin.
burası benim ilgi alanım ve uzmanlık. senin sözün burda geçmez.


Çağrı

1 yıl önce - Cum 09 Mar 2018, 13:23

Şampiyon, 8 senedir Antalya Havalimanı'nda havayolu ve uçak bakım şirketlerinde çalışan biri olarak sana tane tane anlatacağım.

Bahsettiğin alan daha önce de söylediğim gibi Eurasia Air Show Fuar Alanı. Fotoğraf kafana iyice otursun diye çevirerek yükledim. İnşaat planına bak bakalım oturuyor mu oturmuyor mu senin paylaştığın fotoğraf ile. Fuarın resmi sitesinin linkini de paylaşayım da belki girer bilgi sahibi olursun.

https://www.eurasiaairshow.com/tr_TR/trade/index.php
Aşağıdaki fotoğrafta da yeni terminal ve Hangar Bölgesi'ni işaretledim. Çalıştığım firma hangar ihalesine gireceği için alanda inceleme dahi yapmış bulunuyoruz. Seni paylaştığın haberde de bahsedildiği gibi, alanda 5 yıldır kamulaştırma çalışmaları devam ediyordu. Artık tamamlandı ve ihale aşamasına gelindi.

Millete manyak gibi saldırmadan önce, karşınızdakinin bu işle senelerdir profesyonel olarak(hobi olarak değil) uğraşıp uğraşmadığını bir öğrenmeye çalışın, bilmeden de boşa ahkam kesmeyin.

Hala bu konuda dediklerime güvenmiyorsan da DHMİ Antalya Müdürlüğü'nü arayıp, konu hakkında resmi ağızdan da bilgi alabilirsin.


Misafir b2b

1 yıl önce - Cum 09 Mar 2018, 22:57

burası benim kasttetiğim yer


(+)


burası senin kastettiğin. şimdi ne diyeceksin


(+)
ali alimi012
11 ay önce - Pts 02 Nis 2018, 23:54


(+)


2 nisan


Mert_07
9 ay önce - Cum 01 Hzr 2018, 10:48

Arkadaşlar acil birşey ögrenmem gerekiyor Şimdi terminal 1 veya terminal 2 neresi ? Bunlar her ikiside dış hatlarmı iç hatlar terminal kac olarak geçiyor acabasayfa 42
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 4142434445   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA