Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli Üçgen Köprülü Kavşak Projesi ve Çalışmaları
« önceki   123 ... 838485 ... 112113114   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 84
ismailyuksel
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 15:31

Zaten gecenlerde bu isiklarin en fazla 30 saniye kadar olacagini yigilma olmayacagini yazmisti. Gecen mobese kamerasindan bakip saydım ortalama 30 saniyede bir yesil yaniyor. Yani dakikalarca isik beklemek soz konusu degil.

Misafir 78f

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 16:05

Projenin gerekliliği konusunda kimsenin tartışma yaratacağını sanmıyorum.

Ancak ben seçimlerde mevcut yönetime oy vermiş birisiyim ve mühendisim. Proje bitiş tarihi 2017 Haziran olarak belirtildiğinde bunun bu taşeronlar ve bu yönetim ile mümkün olmadığını zaten tahmin etsem de bir umut bekleyişe girdim. Ve geç kalınan her gün ben kendimi kandırılmış olarak hissediyorum. Projenin küçük hataları ve olumsuzlukları var tabi ki ama geniş pencereden bakacak olursak memlekete faydası göz ardı edilemez.

Birde kendi şahsi fikrim, sözel tabanlı ve eski mesleği avukatlık olan bir belediye başkanının bize aday gösterilmesi taa en başından hataydı. Belediyecilik fen tabanlı, teknik kişilere emanet edilmeli.

muzidenizli
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 16:16

Eleştirdiğimiz konu projenin neden yapıldığı değil. Bu kadar uzun sürede bu kadar paraya yapılmış bir projede ışıksız geçiş olmalıydı görüşündeyim. Her ne kadar 30 saniyede bir yansa da yoğun trafikte birikme meydana gelecek. Keşke ışıksız olabilecek bir proje olsaydı. Yinede genel itibari ile iyi oldu.

Misafir 4b9

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 18:59

Sanirim kopru tamamen acilsa bile tek serit Izmir ve Antalya yonune gidecek. Tek serit isinin trafik yogunlugunu azaltacagini dusunmuyorum. Ozellikle sabah ve aksam saatlerinde.

Misafir 4c4

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:28

Ankaradan gelip, köprü altından geçip emniyet köprülü kavşağı altına girmek abes olmuş.

Misafir 4c4

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:36

Akçeşme ve Gümüşler Köprülü kavşaklarini da (istasyon kavşakları gibi çift birleşik) yapsalar. İzmir yönü de Ankara yönü gibi kesintisiz ulaşım olacak.

Ondan sonra tek eksik Antalya yönü kalıyor. (Ulus-Pekdemir-Kampüs kavşakları)

barış_20
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:50

Denizli Büyükşehir Belediyesi Denizli-Aydın Otoyolu bitim yılına kadar,otoyol giriş olan Kumkısık kavşağına kadar en az 5 adet Köprü Kavşak yapacağı kanaatindeyim.Ayrıca Ulus-Pekdemir-Üniversite-Teleferik-Kelleci kardeşler civarı Köprülü kavşaklarını da 2019-2024 yılları arasında bitirilip Denizli merkezinde (Üçgendeki 30 saniyelik ışık hariç) kesintisiz ulaşımın sağlanacağını umuyorum.Honaz tünellerinin de faaliyete geçmesiyle merkeze ağır tonajlı araçlar girmeden transit geçişler sağlanacaktır.

stone bridge
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 00:06

İnşallah gerçekten denizlinin trafiği eskisinden beter oldu. Bunda da araç sayısının artması etkili oldu. Denizli zenginler şehri. Maşallah arabası olmayan yok.

Misafir 78f

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 10:28

Evet kişi başına düşen araç sayısı oldukça fazla ama şunu da unutmayalım, Denizli vergisini en düzenli ödeyen şehirlerin başında geliyor. Bir farkı olsun değil mi?

Misafir 121

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 10:51

Denizlililer karı-koca çocuk iş hayatına erken giriyor. Hane başı gelir yüksek. Kişi başı araç sayısı normal. 10 sene içinde bu rakam 2 katına ulaşır. Konuta olan talep, arsa fiyatlarını artırdı.

sayfa 84
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 838485 ... 112113114   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM