Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 28f

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 11:49

Buraya tahtakale yapılıyormuş koskoca arsanın üçte birini almışlar novicity hayel oldu güzelim araziyi heba ettiler ....

Musa07
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 23:51

Novicity sanırım Banionundu, Kayyum a geçmeden önce:)

deraedt nicolas
3 ay önce - Prş 16 Ağu 2018, 15:24

Şantiyeden çok uzaklaşmadım ve novicity projesi terkedilmiş gibi görünüyor
Sitede yapım aşamasında bir tahtakale spot avm ve bir burger kralı ve daha birçok şey var.
Bir dahaki sefere fotoğraf çekmeye çalışacağım

emre_boduk
3 ay önce - Cum 17 Ağu 2018, 00:54

Prefabrik bir yapı yapılıyor arazinin köşesinde anacadde ye uzak tarafa yapılıyor reklam afislerinde
McDonald's,Burger King giyim markaları birçok marka yer alıyor ama ben okadar umutlu değilim internette tek bir haber resim bulamiyorsunuz ben yakından baktım dis bahçenin otopark olarak kullanılacak olan yerin betonu dökülüyordu içerisinde pek bişi kalmamış gibi yakinda açılış hazırlıkları başlar inş bütün markalar olur

İlk başladığında depo sanmıştım

aynali07
3 ay önce - Pts 20 Ağu 2018, 16:22

Selam abi bu uydu fotorafi hangi internet adresden alabildin. google de daha eski fotoraflar mevcut

saygilar

Yandex.com ile daha güncel fotoraflar bulundu

emre_boduk
3 ay önce - Cum 31 Ağu 2018, 18:09

Yeni yapılan yer böyle arkadaşlar

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Onur Taner

3 ay önce - Cmt 01 Eyl 2018, 21:01

^^ En azından daha yerli bir ada sahip.

Büyüklük olarak da Kipa ve Eski Real gibi olsa bile, bölgenin işini görecek gibi.

emre_boduk
3 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 18:37

Açılması uzun zaman almaz inş
Bölge için gerekli birsey ama yeterli olma konusunda keşke biraz daha büyük olsaydı yada aynı boyutta 2 katlı

emre_boduk
3 ay önce - Çrş 12 Eyl 2018, 14:37

Çok yakında

(+)

Önceki fotoğraflardaki markalar kaldırılmış bugün yoldan geçerken gördüm içerisi dizayn ediliyor raflar gelmiş ve malesef tek mağaza gibi alışveriş merkezi gibi değil büyük bir tahtakale açılacak gibi duruyor içerisinde ayrılan ufak 1 2 yer vardı ve asma kat oralara ne olcak kestirmesi zor..

Misafir 4ef

1 ay önce - Cmt 27 Ekm 2018, 00:08

Ne zaman yapılacak bilgisi olan Hayırlı?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET