Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Türk Askeri ve Türk Silahlı Kuvvetleri
« önceki   123 ... 414243 ... 474849   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 42
Yakup

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 21:10

Alıntı:
PÖH/JÖH mü yoksa Bordo Bereli/Özel Kuvvetciler mi daha elit? Cok merak ediyorum.

Ikiside elit. Farkli yerlerde..

naims1
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 21:21

Alıntı:

Yine mükemmel bir yazı olmuş.

Misafir 2fd

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 21:58

Afrin'e giden yolda Kuzey kilidi açıldı

TSK ve Özgür Suriye Ordusu güçlerinin denetimine giren bölgedeki Kefer Cenne köyünde terör örgütü PYD/PKK'nın eğitim kampı da jetlerle vuruldu.

Buda gosteriyorki hava saldirisi cok onemli. O yuzden abd malindan uzak durulmali.

Misafir 2b0

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 23:26

Cinderesinin teröristlerden temizlendikten sonraki görünümü.Direnişin yoğun olduğu binaları havadan nokta atışı ile bitirmişler,coniler gibi bütün şehri yıkmıyoruz,hava kuvvetlerinin operasyona olan etkisi muazzam,hem personel hem zaman kaybının önüne geçiliyor ve ÖSO birlikleri FK operasyonlarına göre gayet iyi donatılmışlar
" target="_blank" class="postlink">
Hava kuvvetleri envanteri bir an once cesitlendirilip guclendirilmeli.

Misafir 264

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 23:50

Bakın bunlar propaganda filmi değil,Hollywood yapımı da değil,bu insanların en büyük sitemi ne biliyor musunuz?
Nerede kaldınız?
Alintidir.
Hocam bunda ne kadar haklisiniz. Daha once belgesellerde izlemistim filistinde, yemende bizim tv ekiplerini gorenlerin bazilari sarilip opuyorlar gozyaslarini tutamiyorlardi.
Hatta youtuba bakin birkac ornek sadece..

Misafir 264

3 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 13:50

Müjdeyi Genelkurmay Başkanlığımız verecek'

Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, 'Yarın müjdeyi Genelkurmay Başkanlığımızın yaptığı açıklamada göreceğiz. Bugün yaşanan çok şiddetli çatışmalar neticesinde harekatın başından beri en yoğun en fazla meskun mahallin ele geçirilmiş olduğu gün olarak da kayıtlara geçecek' dedi.

Kuzey Irak'a hava harekatı

Suriye'de Afrin'in kuşatılmasıyla birlikte Kuzey Irak'ta da büyük hareketlilik yaşanıyor. Terör kamplarındaki istihbaratla belirlenen hedefler yok edildi.

Darisi yunanistan ve akdenize...

Misafir 264

3 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 19:31

Kazilan beton dokulen tunele bakin hangar gibi ucak sigar. Araba koymuslar onlar bile pire kadar kalmis tunelde.

Misafir 264

3 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 20:26

Kafr hamra dan Tel rehal e baglamak lazim tum ortaligi Öso ile kapatmaliyiz. Sonra 5/6 devasa us kurmak gerek.

Misafir 2ba

3 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 15:19

Bu isleri ogrenoyoruz.

Çin bayraginida deneseydiniz.

Amerikalı analist YPG'ye Afrin'de şans vermedi

CNN canlı yayınında Afrin hakkında değerlendirmelerde bulunan Rıck Francona, YPG'li teröristlerin Türkiye'nin gücüne karşı koyamayacağını söyledi.

Bu mendilide burusturup attilar. Bakalim simdi hangi isimle yola cikacaklar. Yeni yeni bakan yeni mendil demek herhalde.

PKK'lı teröristlerin eğitildiği kamp yerle bir edildi

Örgütün silah deposu ve eğitim kampı olarak kullandığı binanın enkazından burada eğitim gören teröristlerin listesi çıktı.

Misafir 264

3 ay önce - Cum 16 Mar 2018, 00:16

50 tir silahi bu fistanlilari daesle savasiyor diye gosterip silah yardimini onlara veriyoruz diye getirip depoladilar. Kimsede ses cikarmadi. Adamlar Sadece dunyaya yedirdiler. Etekliler o silahlara birakin dokunmayi gorememistir bile.

sayfa 42
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 414243 ... 474849   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET