Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Irak Kalkanı Harekatı (Irak Kuzeyi)
« önceki   123 ... 181920   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Yakup

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:15

Alıntı:
. Benim anlamadığım niye bu tarz şeyleri aylar öncesinden haber veriyoruz?

Uluslararasina bence bir mesaj veriyorlar böyle yapinca.. "Ben böyle yapacagim, Eger masada siz bana birsey verebilirseniz" operasyonu erteleyebilirim2 diye bir taktik olabilir...

murad_1299
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 22:57

ne hazırlığı yapacaklar
kandildekilerin çoğu da suriyede şu anda toprağın humusunu artirmakla meşgullerdir

TRemre
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 23:01

Amerika’nın kurduğu orduyu dağıtıyor işte bizimkiler Ne kadar çok dağılırlarsa o kadar iyi

alim80
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 23:05

Alıntı:
Uluslararasina bence bir mesaj veriyorlar böyle yapinca.. "Ben böyle yapacagim, Eger masada siz bana birsey verebilirseniz" operasyonu erteleyebilirim2 diye bir taktik olabilir

yahu yakup kandile girmeyelim diye bir şeyler mi almıyacağız onlardan Bunun pazarlığı mı olur. Kandilde zaten çok kişi kalmadı. Klanlarda zate Türkiyenin gireceğini senden benden önce biliyor zaten.

Misafir 264

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 14:18

Hakkari'nin Kavaklı köyü kırsalında PKK'lı teröristlere yönelik 600 güvenlik görevlisinin katılımıyla başlatılan operasyonda terör örgütüne ağır darbe vuruldu.

Hazirliklar icerden disari dogru basladi galiba. Darisi ege adalari veya bati trakya haraketina.

Misafir 2b1

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 18:42

Reis guzel soyluyorda. Yunan ada geliyoruz dese ne guzel olur.

Karaman Ahmet
3 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 02:52
Irak Kalkanı Harekatı Geliyor

Alıntı:
Ensonhaber.com
08.03.2018

PKK terör örgütüne altın vuruş yapılacak. Suriye'den sonra Irak'taki terör kampları da yerle bir edilecek. Operasyonun ne zaman başlayacağı gizli olsa da gerçekleştirileceği resmen açıklandı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Irak'ta sınır ötesi operasyon yapılacağını açıkladı.

Türkiye ve Irak heyetleri operasyon üzerinde çalışıyor.

Yeni harekatla Kuzey Irak'taki terör hedefleri Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı'ndaki gibi yok edilecek.

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, geçtiğimiz hafta Bağdat'a gitmiş, mevkidaşıyla istişarelerde bulunmuştu.

http://m.ensonhaber.com/irak-kalkani-harekati-geliyor.html

Böylelikle kurmak istedigi kukla ülkeyle Akdenize ulasma hayali kuran ABD dört taraftan sarilmis oluyor.

Bölgede Türkiye, Iran ve Rusyanin Abdye karsi mutabakata vardigi apacik ortada.

Saldiran Türkiye, cünki Türkiye Nato ülkesi. Müdafa hakkini kullanan Türkiyeye bir baska Nato ülkesi saldiramaz.

Şükrü Güllüoğlu
3 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 04:31

Irak kalkanı adını sen mi koydun? Olsa olsa Dicle kalkanı olur.

Karaman Ahmet
3 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 04:57

Hayir, alintiladigim haberin basligi öyle.

Ben koysaydim, Kandil balyozu koyardim.

Şükrü Güllüoğlu
3 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 06:29

O da güzelmiş

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET