Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Bağcılar(Kirazlı) - Küçükçekmece(Halkalı) Metro Hattı
« önceki   123 ... 106107108 ... 133134135   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 107
Misafir 64d

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 23:03

Toki halkali bezirganbahce gibi yerlere de pek çok yeri aldı. Ve .bolgede bir kaçyerde bulunan t.c marmara üniversitesi. Kampüsü arsalarına da göz dikti.esas ele geçirme mücadelesi. Burda metronun yarımburgaz . toplu konut veya bezirgan bahçe durağı olması onlar için pek önemli değil.soz konusu bu hektarlık.universite arazisi mülkiyeti... yakında bu haber metro inşaatını sollayacak. Zamani olan arkadaşlar. Pazar gününü buraya ayirsınlar..Toki tebalalarindan geçilmiyor. Tesadüfün böylesine ne demeli.

muti141
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 15:50

09.03.2018 Hastane durağı. 5 yıldır burda oturuyorum bu kavşak 3 kez yenilendi sayısız kazalar oldu yeniden yapıldı daha trafik ışıkları konulalı 5-6 ay olmuştu şimdi inşaat başladı.Evimden halkalı merkeze çıkmak 3 dakika alırken şimdi 20 dakikaları buluyor bazen. Umarım bunlardan dersler çıkarılır, inşaat hızlıca biter ve herkes derin bir nefes alır

(+)

izzetky
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 16:15

Muti141 resim için teşekkürler gelişmeleri sizden alabilecegiz malum görüntü açınız mükemmel

e_mutlu

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 16:47

Alıntı:
Toki halkali bezirganbahce gibi yerlere de pek çok yeri aldı. Ve .bolgede bir kaçyerde bulunan t.c marmara üniversitesi. Kampüsü arsalarına da göz dikti

Halkalıdaki Marmara Üniversitesi arazileri Emlak Konut'a çoktan devredildi ; hatta bir kısmının ihalesi bile yapıldı ....

sagirb
9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 10:28

Hastanenin ordaki üniversite arazisinin tamamına İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinin tüm fakülte ve eğitim binaları yapılacak. O arazi artık tamamen Bilal Erdoğan’ın yönetiminde olduğu İlim Yayma Vakfının. Ayrıca 1’i hastane istasyonu ve 1’i halkalı üniversite istasyonundan olmak üzere 2 istasyondan da üniversiteye çıkış verileceği söyleniyor. TBMlerin lansmanı(ne olduğunu bilmiyorum. Satış anlamına geliyor diyorlar) bu Nisan ayında yapılacak. 2 TBM Fatih durağından bezirganbahçeye, 2 TBM ise Mimar Sinandan Kirazlıya çalışacak. Mimar Sinan-Fatih arası NATM ile yapılacak. En derin istasyon Halkalı-Üniversite olacak(75 metre olacağı söyleniyor)

En son sagirb tarafından Pts 12 Mar 2018, 08:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sagirb
9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 10:37

Yakın bir zamanda Toki Fulya evleri ile Turgut Özal Bulvarı Arası bölgede YENİDOĞAN istasyonu için çalışmalara başlanacak. Yani O Halkalı Meydan-Konutbirlik arası caddede iki istasyon için çalışma olacak ve bu bölgede trafik en yoğun düzeye çıkacak(Erler Parkının ordan bile daha yoğun olacak) 3 katlı kavşak daha yeni açılmıştı halbuki

Göksel17
9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 11:01
Barbaros Durağı'nda Son Durum

Dün çektim. Vinç malzemeleri getirilmişti. Malzemeler bir yanda duruyor. Aktif, önemli bir çalışma yapılmıyor.

(+)

(+)

Misafir 7f0

9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 12:11

Sagir b güzel bilgiler veriyorsun Size teşekkür ederiz.Bu arada yaşım içabı vaktim var tüm halkalı-kirazlı
projesının istasyonlarını tek tek fili olarak gözlemliyorum. çok ama çok isteksiz ve çılız bir çalışma var.
Bunun ne anlama geldiğini çözmeye çalışıyorum.

Misafir 5a6

9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 12:54

sagırb bir yanlışı düzeltelim fatih mimar sinan arası viyadük olagısılıgı (sıfır) yerin 36 metre altına kazık çakıldı.natm tünel teknigi ile yapılacak

Misafir f58

9 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 10:09

Çalışmalar ihale resmiyete dönüşmediği için zayıf ilerliyor. İbb iptal yazısından sonra henüz resmi yazıyı göndermedi. Birinci ağızdan yapılan devam açıklamasına güvenemiyor firmalar. Sonuçta söz uçar yazı kalır. Reza zerrab davasında açıklanacak ceza sonrası sözle başlatılan projeler tekrar sözle iptal edilecektir.

sayfa 107
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 106107108 ... 133134135   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM