Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Metrosu: M9 İkitelli Sanayi - Ataköy hattı
« önceki   123 ... 909192 ... 103104105   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 91
AnılPasha
7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 12:46

Herkese merhaba,

Bu hattın uydu fotoğrafı üzerinde tam geçtiği güzergahı gösteren bir fotoğrafı var mı?

Ben bölgede bir firmanın İSG uzmanıyım. 1 yıl önce gelip bizim binaya bakmışlardı. Tam altında geçecek demişlerdi ama gerçekten tam altından geçip geçmediğini öğrenmenin bir yolu var mı?

Teşekkürler.

Alper 034
7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 17:42

Alıntı:
Herkese merhaba,

Bu hattın uydu fotoğrafı üzerinde tam geçtiği güzergahı gösteren bir fotoğrafı var mı?

Ben bölgede bir firmanın İSG uzmanıyım. 1 yıl önce gelip bizim binaya bakmışlardı. Tam altında geçecek demişlerdi ama gerçekten tam altından geçip geçmediğini öğrenmenin bir yolu var mı?

Teşekkürler.

Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ancak, Yenibosna İhlas Yuva sitesindeki 9 binanın altından geçiyor. Tünel kazımı bina altından geçtiği dönemde yer üstünde genelde güvenlik ve sağlık personelleri bekliyor

AhmetDemir

7 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 12:27

Yenibosna-Atakoy calismalari devamediyor...

(+)

(+)

Misafir 752

6 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 00:36

Nasıl gidiyor çalışmalar?

Misafir 31f

Abdullah60
6 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 21:13

Misafir attığınız haber linkinin bu metro hattıyla ne ilgisi var onu anlayamadım?

Misafir 5ae

6 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 02:03

Kimse farkında değil ama bu hat hizmete girdiğinde kapsadığı ilçedeki trafik sorununu çok büyük ölçüde rahatlatacak. Özellikle basın ekspres yolu üzerinden mahmutbey başakşehir ikitelli trafiğini azaltacağını düşünmekteyim. Ama hâlâ halkımız olarak nedense toplu ulaşımı kullanmaya özen göstermiyoruz. Hala özel araçlarla işe gidip geliyoruz. Ulaşımı zor olanlara lafım yok ancak genel olarak durum bu özellikle sabahları metrobüste yolculuk ediyorsanız geçtiğiniz araçları inceleyin yüzde 90 ı tek kişi. Umarım en kısa sürede açılır ve denilen tarihlerde açılacak gibide duruyor.

Misafir 4e1

6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 23:48

Çok durdu buralar , mesaj yazan yok , diğer metro hatlarına bakıyorumda burası bayağı pasif kalmış.

zaf1
6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 17:00

Bu metronun yapımına hemen hemen Dudullu metrosu ile aynı anda başlandı. Dudullu metrosunun ilk 9 istasyonu bu yılın sonunda açılıyor ama bu hatta hâlen tık yok. Aga enerji uyuşuk bir firma.

Abdullah60
6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 22:34

[quote]Bu metronun yapımına hemen hemen Dudullu metrosu ile aynı anda başlandı. Dudullu metrosunun ilk 9 istasyonu bu yılın sonunda açılıyor ama bu hatta hâlen tık yok. Aga enerji uyuşuk bir firma.
Alıntı:

Son 1-2 aydır nazar değmesin biraz çalışmalar arttı gibi ama 2019’a yetişmesi için yeterli değil

sayfa 91
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 909192 ... 103104105   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM