Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara YHT Garı - Yüksek Hızlı Tren Garı [ANK ]
« önceki   123 ... 133134135 ... 139140141   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 134
VetAli

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 21:55

Tabiki öyle olacak. Havaalanı gibi olması gerek ! Trene de zamanında gitsin insanlar uçağa nasıl 1 saat önceden gidiyorlarsa. Sonra patlama olunca güvenlik zaafiyeti var yetkililer istifa diyorsunuz. Heleki şuan olduğumuz hassas dönemde her yeri didik didik etmeleri lazım

murad_1299
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 22:28

Ben daha yeni bindim trene, pek de aşırı bir durum göremedim, telefonumu masaya koydum geçtim direk

Misafir 829

9 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 14:51

Bende katılıyorum. Güvenlik çok aşırı tepkiler veriyor. İnsanları azarlıyor. Kusura bakmayın da sırf ATG güvenliğini sıkı tutunca iş bitmiyor. Gelen yolcuların kontrolü ve güvenliği sağlanıyor mu? Başka garlardan binenler kontrolü tam yapılıyor mu?

Havalananında ki güvenlikle ile karşılaştırılıyor ama çok komik duruma düşülüyor. Tüm hava alanlarında belli bir prosedür vardır. Hepsi ona uymak durumundadır. ATG güvenliği keyfi uygulamalar yapmaktadır. Keşke hava alanı güvenliğini örnek aldıkları kadar oranın müşteri yönetimi anlayışını da ön plan alabilseler ama çok zor.

Yönetimi de berbattır. Kapanan mağazalardan anlaşılıyor. Kaç yıl oldu sürekli geriliyor. Bu proje güzel başlamış ve berbat edilmiştir. Ankaranın en merkezi yerindeki AVM başarısız olmuştur.

En büyük neden ise AVM işleten yönetiminin yolcu adeti karşılığı aldığı havadan para sonucunda AVM bölümü işlese de olur işlemese de olur anlayışıdır. Mağaza kiraları yüksektir.

Otoparkı Ankara da ücretli olan tek AVM' dir. Sinema, Sosyal ilgi çekecek bir bölümü yoktur. Halka hitap eden alışveriş mağazaları yada outlet mağazaları yoktur. Yemek katında firma çeşidi artırılmamıştır. Sırf yolcu kitlesi ile bazı cafeler hariç çoğu iş yapamamaktadır.

İlk açılan mağazaların çoğu kapanmıştır ya da kapanmak için gün saymaktadır. AVM yönetimi kesinlikle AVM nasıl yönetilir den bir haber ve iyi yönetememektedir.

altanaltu
9 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 16:19
Yüksek Hızlı Trenler Eryaman'da duracak

Ankara'da yüksek hızlı trenler (YHT) 15 Mart'tan itibaren Lale istasyonu yerine Eryaman YHT Gar'da duracak.

Kaynak: https://www.reklam_link.com/hizli-tren/ankara-da-yu ...h3198.html

Misafir f81

9 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 18:01

Ankara Yüksek Hızlı Tren Garına Alışveriş Merkezi kısmı tamamen hayalet bina durumuna geldi. Bu konuda özellikle AVM yönetimin çok hatası var. Bir çok mağaza açılamadan kapandı. Açılanlar da mağazalarını kapatıp gittiler.

Ankara gibi bir yerde AVM otoparkı ücretli olması tam bir saçmalık ayrıca zaten AVM müşterisi gelmiyor gelenlere de neden geldiniz der gibi bir yaklaşım ve güvenlik karşılıyor.

Bir çok arkadaş açıklamış. Heba edilen milyonlarca türk lirası var bu Ankara Tren garı ve AVM si için ama gerçekten çok kötü yönetiliyor. Geçen gün merdivenle çıkarken duvardaki çatlakları fark ettim. Bina yapısında bir sıkıntı olduğu aşikar geçen aylarda haberlere çıkan tavan çökmesi olmuştu.

Türkiye nin en prestijli ilk Hızlı Tren garı ve AVM projesini heba ettiler. Bu konuda yönetim başarısından çok başarısızlığını konuşmak gerekiyor.

mursel kasap
9 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 18:52

Benim kafama takılan bir şey var.Ankara istanvul arası hızlı tren ile kaç saat.Kimi internet sitelerinde 4 saat yazıyor.Eğer tren 4 saate götürüyorsa hızlı trene binmenin anlamı kalmaz.

Misafir 033

9 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 19:42

Mürsel bey hızlı tren "hızlı" değil. Balıkesir civarında YHT hattı inşaası sırasında T-24/25 tünelleri çökmüştü bu yüzden trenler yer yer eski demiryolu hattını kullanıyor ve burada en fazla 30 km/h hızla gidebiliyorlar.

Berktuğ
site denetçisi

9 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 19:47

Alıntı:
Balıkesir civarında

O Bilecik olmasın sakın, Balıkesir'de YHT hattı yok.

Misafir 05d

9 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 21:56

Hızlandırılmış Fatih Ekspresi

YHT'ye daha çok var.

kami suyutmaz
9 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 22:25

YİD modeliyle yapılan bu tesisten acaba garanti verildimi?(Muhtemelen)ve devlet kasasına yansıyan eksi miktar nedir? bilen varsa açıklasın ltf?

sayfa 134
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 133134135 ... 139140141   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet