Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 295
Ferrari24
3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 21:44

KIYMETLİ MAHALLE KOMŞUM AHKER BEY;

BİZLER METRO DURAĞI YAKININDAKİ SİTELERDE OTURAN MAHALLE SAKİNLERİ OLARAK HER SABAH ANKARA İSTİKAMETİNE GİDEBİLMEK İÇİN GÖKSU-YONCA KAVŞAĞA DOĞRU AKSİ İSTİKAMETTE YAKLAŞIK 1,2 KM GİDİP KARŞI ŞERİTE GEÇİYORUZ.

ANCAK; İMAR PLANINDA DA BELİRTİLMİŞ METRO ÜST GEÇİDİNİN YANINDAN KARŞIYA ERYAMANA GEÇEN BİR YOL BULUNUYOR...

BU YOL YAPILIRSA HEM MAHALLEMİZİN KIYMETİ ARTACAK, HEM BİZLERİN ULAŞIMI KOLAYLAŞACAK.

SİZİN, MAHALLEMİZ İÇİN ÇABALARINIZI UZUN ZAMANDAN BERİ TAKİP EDİYOR VE TAKDİRLE KARŞILIYORUM.

BEN, BİRÇOK KEZ BU SÖZKONUSU YOLU GÜNDEME GETİRDİM VE DİLEKÇE VERDİM. YUKARDAKİ RESİMLERİ DE BEN KOYDUM SİTEYE...

SİZDEN RİCAM; BU KONUYU DA MAHALLEMİZİN SORUNLARI ARASINA KATIP İLGİLİ YERLERLE KONUŞMALARINIZDA BUNDAN DA SÖZETMENİZDİR.

TEŞEKKÜR EDERİM.

maximus06
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 07:52

şahsi fikrim, bölgemizin en önemli acil ihtiyacı yaya üst geçididir.
geçen bayramki elim olay hala aklımda.
üst geçit yapılana kadar Allah'a emanet.

mn07
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 09:44

daha önce göldeluxun yanındaki yolu kullanabiliyorduk yağmur yağmadığı zaman en azından bir yolumuz vardı .sağolsun bazı kişiler burayı şikayet edip belediye kapatmış .şuan hergün hipodruma dolaşmak zorunda kalıyorum. fen işlerine belediyeyi aradım. sonuç sıfır başka ne yapılabilir artık bilmiyorum

Ahker

3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 15:50
Yeni Batı Mahallesi Üst Geçit ihalesi

Nihayet yaya ust gecidi ıhalesi 7 Mart Çarşamba günü yapılıyor.İhaleden aşamasından sonra yüklenici firmanın işi120 gün icinde tamamlaması gerekiyor.

https://www.ankara.bel.tr/ihale-duyurulari?mobile=1

Ahker

3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 23:32

Ferrari24,Bilgi ve degerlendirmeniz icin tesekkur ederim. Hep birlikte mahalleyi daha ileri noktalara taşıyacağımıza ınanıyorum.1-2 ay içinde yaya üst geçidi sorununu aşabilirsek diğer yol,köprü gibi diğer taleplere de odaklanabiliriz hep beraber.

Kara kartal1903
3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 21:44
Çakırlar yolu hakkında

Merhaba değerli mahalle sakinleri, bugün ASKİ genel müdürüne Çakırlar yolu ile ilgili twit attım.2 yıldır Fen İşlerinin yolu açamamasını ASKİ'NİN altyapı çalışmalarının bitmemesine bağladığı söyledim.1 dk sonra DM gönderdi.Kesinlikle bizzat ilgileneceğini, en kısa sürede sorunu çözeceğini,yarın Fen işlerini arayacağını söyledi.Talip bey ve bazı diğer sakinlerle Vedat beye(fen İşleri müdürü) attığımız kaç twit cevap aldı?Benim hiç!Diğerlerini de cevapladığını ilgilendiğini hiç görmedim.Bakalım ASKİ mi çalışmamış, Fen İşleri mi gelen cevabı sizlere ileteceğim.Saygılarımla

pxinrorh
3 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 06:40

Aslında şaşırıyoruz gerçekten ama olması gereken şeyler bunlar diye düşünüyorum. Oraya yapılan her bir bina da en az 500 kişi olarak düşünmek lazım. Çok şükür ihale bugün oradaki insanların tamamını ilgilendiren bir durum inşallah güzel kullanışlı yaşlıları, engelli vatandaşları, çocukların kullanabileceği bir üst geçit olur.

Kara kartal1903
3 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 19:48
Çakırlar yolu hakkında 2

ASKİ genel müdürü öğle saatlerinde geri dönüş yaptı.Önümüzdeki hafta Çakırlar yolunda ki işlerinin biteceğini, sıranın Fen işlerine geleceğini söyledi.
bundan daha önemli olan olay ki bence Genel Müdürün bizzat olayla ilgilenmesi, şov yapmadan DM ile bilgilendirmesi.Bugün çalışma alanına kadar gidip bizzat incelediğinden ve gözlemlediğinden bahsetti.
Üst geçitimizle birlikte yolumuzda sonunda geliyor gibi.

mn07
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 14:34

BUGÜN EKAP .CO GİRDİM İHALE SONUCU GÖZÜKMÜYOR .BİLGİSİ OLAN VAR MI2018/68164 İHALE SONUCU NE OLDU . BİR AN ÖNCE NETLEŞİR İNŞALLAH

Ahker

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 22:10
Yeni Batı Mahallesi Üst Geçit ihalesi

Maalesef ihaleye katılım olmadığı icin yapılamadı. 15 gün içinde yeniden ihale açılacak.
Daha once YalçınY,bir müteahhitin bu yaya üst geçidini maliyetine yapmak istediğini yazmıştı.Umarım böyle biri vardır ve yeniden belediyeye başvuru yapması sağlanır.

sayfa 295
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet