Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Marina Ankara
« önceki   123 ... 232425 ... 656667   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 24
altıyüz36
9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 18:59

Son söz: Herkesin iyi niyetli olduğu ön kabulünün üstüne, Ortada bir algı operasyonu falan yok, bir tarafta gerçekleri gören biz ve bizim gibiler, diğer tarafta kendini kandırmayı tercih eden siz ve sizin gibiler var...

Ha illa bir algı operasyonu arıyorsanız 2015'dan bu güne sinpaşın marina ile ilgili yaptığı pazarlama faaliyetlerini izlemenizi öneririm...

Misafir 34c

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 19:10

Sayın altıyüz36 ya neden bu kadar yükleniliyor, anlamış değilim. 16. Sayfada dâhil tüm yazdıklarını okudum. Resimleri paylaşmış.
Son derece mantıklı ve ayağı yere basan yorumlar yapmış.

Biz sıkıntı çekiyoruz. Araştırmadan, bakmadan konut almayın diyor.

Teşekkürler altıyüz36

TANJU2606
9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 20:10

Adama şunu sormazlar mı altıyüzotuzaltı,

Her şeyi iyi biliyorsun hoş biliyorsun da, güzel güzel atıyor tutuyorsun da bir defa şu inat işin bir bırak bir tarafa,
Öfkeyle kalkan zararla oturur diye bir söz vardır, Sen attığın resimlerle firmanın 2 yıl gibi kısa sürede inşaatı nereye getirdiğini ispatlamışsın benim diyecek bir sözüm yok,
Sen sinpaştan daire aldığında inşaatı 3-5 ayda mı bitirip teslim ettiler yoksa imza attığın sözleşmeye göre mi aldın, firma hileli ise evi niye teslim aldın hakkını aramadın?
Alırken sana burada 2. hatta 3. bir proje olduğunu göstermediler mi bu kadar iyi biliyorsun bunları niye atladın be kardeşim,
Sen neden Sinpaş tan daire aldın,
Sen neden kandın,
Sen nasıl kandırıldın,
Sen neden inandın,
hemde gidip 2500 daire içinde marina projesine yakın evini aldın şimdi vıdı vıdı ediyorsun 2 yıl daha sabret evinden gördüğün boz kır araziden daha iyi bir peysaj seni bekliyor dişini sıkacaksın biraz,
tabi sen her şeyi iyi irdelediğin için bozkır manzaralı seçtin geleceğe yatırım yaptın 50 yıl sonra bir şey olur senin gördüğün o tarlalar ve çevre yol bağlantısı, göl manzaralı ev alsaydın bu kadar tepki vermezdin belki seçimini yanlış yapmışsın sen,
yok yarım kalmış yok yapılmıyormuş anlamamak adına inat ediyorsun yoksa sana yazacak 1 kelime yok bende ama
sana diyoruz ki sana yakın olan başlayıp bitirilmeyem inşaatlar hala satışa çıkmayan bölüm, firmanın şu an taahhüt ettiği kule inşaatları bunları bitirip teslim etmek için yoğunluk bu bölümlerde sende bunu resimlerde yayınlamışsın
inşaat devam etmiyor diye şurada en önem verdiğin şey üzerine bir yemin et ben sana cevap vermeyi hemen bitireceğim herkesin huzurunda bak konuyuda bu yüzden çarpıtma çünki biliyorum sen burada iş olsun diye yazan bir kişisin belli bir amacın bile yok firmaya dediklerini kabul ettiremeyen bir site sakinisin sen, sen bunlarla uğraşacağın yerde git site yönetimin verdiğin aidatların karşılığını vermesi mücadelesini ver, sokak ortasına araçları engelleyen maganda komşularınla uğraş da faydan olsun, çarşının işler hale gelmesi için ne gerekiyor birlik olup da bunun mücadelesini ver, başı boş köpeklerin çözüm yolu için mücadele ver, sitenin gelişmesi için neler yapılır bunu mücadelesini ver ver ki beraber yaşadığın insanlara bir nebze faydan olsun,
buradan biten bitmeyen inşaat yorumları yaparak boşa kürek sallama bu sana ve senin gibi okuma ve okuduğunu anlama özürlü kişilere

Misafir 0cf

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 20:15

Ne yemini be!! Gönderdiğim fotolara bak(cumartesi çektim), 5 ay önce yazdıklarıma bak.. 5 ay önce dedim ki duvar örme işlemi yarım bırakılmış blok var.. aynen o durumda, üzerinde çelik filizler paslanmaya terk edilmiş yarım blok var, aynen o durumda..

Yanlış taraftasın tanjuuuuuu

kralcanns1
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 01:25

Alıntı:
Öncelikle daire sahibiyim. Sinpaş elemanı vs diyecekseniz de keyif sizin.
Sayfadaki bilgi kirliliği ve algı operasyonlarının önüne geçmek için bir şeyler yazmak gerekiyor artık. Çünkü birikimlerimiz ile aldığımız yerleri mesnetsiz iddialarla karalamaya çalışan sözde daire sahipleri, emlakçi yada başka projelerin elemanlarının karalama kampanyalarını okuyoruz sayfalardır.

Projeyi 2 etap olarak ayıracak olursak 3 kule ve marina etrafındaki bloklar;

Kuleler satışta olan ve teslim edileceği aylara endeksli olarak inşaatı tamamlanmaya yakın durum gelmiş durumdadır. Sanırım sayfada buna itirazı olan yok zaten.

Sayfalarca yarım kalmış bloklar diye bahsedilen kısma gelecek olursak. Benimde bu sayfadan öğrendiğim bilgilerle bu blokların büyük bir kısmı Ankara Büyükşehir Belediyesine aitti. Ancak geçtiğimiz sene yapılan ihale sonucunda Sinpaş tarafından tamamı alınmıştır.
Projenin ihaleye çıkabilmesi için inşaatının belirli bir noktaya ulaşması gerekir. Henüz satışa çıkmayan kısımda ihale olmasa inşaat zaten bu kadar da ilerlemeyecekti. Çünkü teslimlerine zaten 2 yıl civarı bir süre var.
Sinpaş bu kısmı hiç satışa çıkarmamıştır. Dolayısıyla mağdur olan kimse de yoktur zannımca. Ancak kuleden de olsa daire alırken bizlere durum bildirilse daha doğru bir davranış olurdu diye düşünüyorum.

Öncelikle altıyüz36
Altınoran ile burası aynı proje değil. Sinpaşın firmaya taşere ettiği iç dekorasyon orda gerçekten içler acısı. Binalar iç içe.
Daire alırken bende de bu tereddütler vardı. Ancak marinanın örnek dairesini gezmeni öneririm hatalardan ders alınmış, blok sayısı daha az ve ferah. Bir kaç ay sonra da teslimlerler olacak zaten nedir ne değildir hep birlikte göreceğiz.

Misafir 872,5d9,5f7

Mesajım yukarıda topraktan daire alın gibi bir söylem var mı yok, projeyi övüp daire alın buralar çok güzel diyen var mı yine yok. Firmayı savunan var mı yine yok Sinpaş babamın firması değil sonuçta. İsteyen istediğini yapsın. Sadece olan biten neyse onu anlatıyorum objektif bir biçimde.

Bırakın bu işleri de yazdıklarıma cevap verebilin lütfen, yarım kalan daire dediğiniz resimlerini attığınız yer satışa çıkmadı daha ve tahmini 2020 teslim ve nerdeyse kabası bitmiş. Normalden hızlı ilerlemiş bir inşaat var ihale yüzünden neyi tartışabiliyorsunuz hala anlamıyorum.

altıyüz36
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 09:09

Sayın Kralcan,
Bu sitenin adı, Marina değil de eymir life, ilkbahar premium vs olsaydı, ve tüm reklam stratejisi tekneler botlarla yapılmasaydı, az bişey hak verebilirdim, ama sitenin adı Marina... ortada Marina yok... Hülya Avşarın kızı güya Üniversite okumaya Ankara yazacaktı, burda Marina'da oturacaktı ama, Marina bitene kadar bu kız Üniversiteyi de bitirebilirse bitirir, evlenir çocuk bile doğurur. İşte bunlar hep size-bize yapılan algı operasyonu...

bir de kimse mağdur değil argümanınızı, bir kaç sene sonra, sinpaş "kampanya günleri", "outlet günleri","50. yıla özel %50 indirim" diye şu anda satmadığı etapları satmaya başlayaınca, yeni alanlar sizin aldığınızdan daha ucuza alınca sorgulayın lütfen... bir de bu inşaatlar yüzünden balkonlarınızı 2-3 yıl tozdan topraktan kullanamayacaksınız, çocuğunuzla peyzajın tadını 2-3 yıl erteleyeceksiniz...

İnşaat sizin dediğiniz gibi hızlı ilerlemiyor... 4-5 blokta 1 yıldır sabit duruyor.. anlatamıyorum galiba? bana inanmıyorsanız google earth'den bütün bölgenin ilerleyişini ay ay görün..

Altın oran sıkışık kötü, marina ferah güzel argümanınızı da lütfen bir kenara terk edin.. altın oranda da 2500 daire var, marinada da 2500 daire var.. altın oranın arsası marinanın 1,5 katı kadar... ikisi farklı konsept, altın oranda 2 tane yüksek kule var gerisi ekseriyetler 12-13 katlı, marinada yüksek katlı 5-6 kule olacak gerisi 12-13 katlı... ha sen beğenmezsin ben beğenirim o ayrı... zaten benim yoğun yapılaşma ile hiçbir sıkıntım yok.. aksine hayat dolu olmasından memnunum.. sports international'ın içeride olması bize yetiyor..

Altın oranla ilgili sıkıntılar belli, onların aynısı Marina'da da olacak... -içki yasağı, kalitesiz dükkan kiralama, Sat-yap mantığı, öküz komşular vs...

TANJU2606
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 09:23

Sayın kralcanns1

Ben aylardır anlatıyorum en açık seçik hali ile ama anlamak istemiyor/istemiyorlar neyin kafasını yaşadıkları da belli değil, bu kafa yapısı ve sabit fikir git en azından bir izle ne yapılıyor hemen dibindesin aslında kendisi gelişmeleri görüyor ama kabul etmek istemiyor kafadaki çizdiği senaryo yu oynuyor aklı sıra milleti gaza getiriyor yazıldıkça yazılıyor bundan keyif alıyor arkadaş, yazı içinde bazı fişeklemeler vs ben senin gibi yüzlercesini yönetiyorum üretim sağlıyorum arkadaş sana pabuç bırakacağımı sanma bırakmadığımı da görüyorsun, kafanı kumdan çıkar artık gerçek dünya ya dön, ben bu kafa yapısıyla mücadele ediyorum yoksa benim de umurum değil kimin ne düşündüğü ve yazdığı ancak bu tipler her yerde olduğu gibi meydanı boş bulamayacaklar, yıl oldu aynı terane sizin belirttiğiniz fazladan yapılan bölüm beklemede, firma battı arkadaş karar verdi herkes kabul etmek durumunda ya, ama inananlarda var tabi bunların çoğu projenin yerini ve inşaat durumunu görmeden buradan yazılan yalan yanlışa göre duyguları ile yazıyorlar,

Misafir 564

9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 11:38

Tanju 2606 ya sormak lazım.

Bu projenin yarım kalan bloklarından neden satış olması için bu kadar ısrar ediyorsunuz.
Bundaki amacınız nedir.

Çok iyi yöneticiyim diyorsunuz. Kendinizi öve öve bitiremediniz. O halde geçin şirketin başına,
inşaatı duran kısımları hızla hayata geçirin.

Bunca konut sahibi de toz ve topraktan kurtulsun.

Düzgün bi çevrede insan gibi yaşasınlar.

Birde;
Bi projeye marina ismini verip.
İşin sonunda su öğesi ve güzel bi peyzajı olan bi yer hayal etmeyip de ne hayal edecektik.
Uzay mekiğimi hayal edeceğiz.

Biz burda aylardır, yarım kalan projelerden ev almayın diye boşuna mı çırpınıyoruz.
İnsanları kandırmaya çalışmayın.

Ayıp, ayıp.

Misafir 092

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 15:51

Ben foruma yeni katıldım.
Marina projesi ile ilgili bi kaç sorum olacaktı.

Proje nasıl bi proje.
Malumunuz Ankarada, hakkında çok da iyi bir konuşma yok.

Oturmak için ev bakıyorum. İnşaatlarda ilerleme hızı nasıl.

Malzeme kalitesi nasıl bir site.
Verilen sözler tutuluyor mu.

Misafir 131

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 22:08

Misafir 092;

Altıyüz36 nın yazdıklarına bakmanızı tavsiye ederim.
özellikle fotoğraflı paylaşımlara bakabilirsiniz.

Mevcut durumu ve eski halini çok güzel açıklıyor.

Kararınızı vermeden önce iyi araştırmanızı tavsiye ederim.

sayfa 24
« önceki   123 ... 232425 ... 656667   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet