Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1197
Fırat_444

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 21:46

Sayın B.Ş.B.Başkanımız baklavayı dağıtıyor. Maç öncesi moral motivasyon olsun diyerek'ten..

Josephs69
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 15:09
Adil gevrek yine çok şey söyleyip hiç bir şey söylemediği bir açıklama yapmış.

"Başkanımız Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Başkanımız Adil Gevrek, "Pazar günü Evkur Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe maçı var. Daha öncede ağırladığımız misafir takımlarımızın üçü büyük takımlardı. Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’u Malatya’da ağırladık. Tabi buraya gelen bütün takımları en güzel şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Tabi ki burada ilgi gören büyük camialar var, çevre illerden farklı takımlar geliyor. Biz de elimizden geldiği kadarıyla bütün misafir takımları en güzel şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. İnşallah Pazar günüde Fenerbahçe’ye, Malatya’nın misafirperverliğini en güzel şekilde göstereceğiz.

Bilet konusunda tabi ki bir tepki var. Süper Lig’e yeni çıkan bir takımız. Süper Ligin en ucuz bilet fiyatı uygulaması yapan takımız. Taraftarlarımızda bunu çok iyi biliyor. Fiyatlarımız çok uygun ve ucuzdu. Bununda sebebi lige yeni çıkan bir takım, yeni bir stat olmasıydı. Bu nedenle uygun bir fiyat uygulaması yaptık. Süper Lig’de diğer takımların bilet fiyat uygulamaları var. Büyük takımlara ayrı bilet fiyat uygulaması yapacağımızı söylemiştik. Bu uygulamada biraz geç kaldık. Bundan sonra dört büyüklerle oynayacağımız maçlarda farklı bir fiyat uygulaması yapılacak. Buna da Fenerbahçe’yle başlandı. Tabi Fenerbahçe’yle başlanınca farklı algılamalar oldu ama bu tamamen bizim bilet politikamızdı. Bundan sonra büyük takımlarla oynayacağımız maçlarda fiyatlar farklı olacak. Bunun emsalleri var. Anadolu takımları içerisinde yine en ucuz fiyat uygulamasını yapan biziz. Tabi şu tepki haklı ve doğru; birden 7,5 TL’den 50, 100 TL’ye çıkınca taraftarlarımız tepki göstermiş olabilir. Ama dört yıldır bizimle beraber olan, deplasmana giden, 2.Lig’de dahil stadımıza gelen taraftarlarımızı ayrı bir yere koyuyorum. Çünkü bu taraftarlarımız 2.Lig’de de geliyorlardı, Spor Toto 1.Lig’de de geliyorlardı, Süper Lig’de geliyorlar. O taraftarlarımız içerisinde hakikaten 50 lira veremeyecek olan taraftarlarımızın olduğunu biliyorum, ben onları da çok iyi anlıyorum. Onlara hakta veriyorum. Ama bilsinler ki bu uygulama, onlara yönelik bir uygulama değildir. Şuana kadar 7 bin bilet satılmış ve o 7 bin bilet içerisinden belki de çoğu o 2.Lig’den buyana gelen taraftarlarımızdır. Şimdi bu bilet fiyatı uygulamasında belki de en çok karşı çıkanlarda Fenerbahçe maçına ilk defa gelecek arkadaşlardır, onu da iyi biliyorum. Ama biz taraftarlarımızın gerek büyük gerekse küçük maç hangi maç olursa olsun yanımızda istiyoruz.

İşverenlerimizin ve esnaflarımızın Fenerbahçe maçında takımlarına sahip çıkmalarını istiyorum. Yanında çalışan 50-60 kişiye işverenlerimiz bilet alabilir. 50 liraya bilet alamayacak öğrencilerimiz, taraftarlarımız var. Öğrencilerimize ve 50 lira veremeyecek olan taraftarlarımıza işverenlerimizin sahip çıkması lazım. Esnaflarımız, kurumlarımız var, takımımıza sahip çıkmaları lazım. Bu maç ile ilgili ulusalda da çıkan haberler var. Takımını orada yalnız bırakmak, takımın orada 7 bin, 10 bin kişiye oynaması doğru bir şey değil. Malatya’nın bu olaya topyekun sahip çıkması gerekiyor. Fenerbahçe maçında stadı dolu olarak görmek istiyorum. Malatya’ya da yakışan budur. Bugüne kadar her yerde taraftarlarımız ses getirdi. Stadı doldurarak, centilmenlik yaparak; ülkesine ve milletine gerekli yerlerde katkı sağlayarak, bazı olaylarda tepki göstererek devletinin yanında oldu. Malatya’da çok önemli bir maç oynanacak. Burada mesele 3 lira, 5 lira katkı sağlamanın dışına çıktı, farklı bir olaya gitti. Taraftarlarımızın stadı doldurması lazım, bütün taraftarlarımızdan bunu canı gönülden istiyoruz.

Bu sadece Fenerbahçe’ye denk geldi. Fenerbahçe değil de, içeride başka bir büyük takıma karşı oynasaydık bu uygulama yine yapılacaktı. Bu asla Fenerbahçe’ye karşı olan bir şey değil. Basın sözcüsünün de böyle bir açıklaması yok. ‘Sadece Fenerbahçe’ye karşı uygulanmış bir uygulamadır’ düşüncesi bu yönetimde asla olmadı. Bu yapılanın tamamen bir fırsatçılık olmadığını söylemek istiyorum. Sadece bir kereye mahsus takımına sahip çıkma adına yapılan bir uygulamaydı. Bütün Malatya’daki taraftarlarımızın takımına sahip çıkması, katkı sağlaması anlamında yapılan bir uygulamadır, farklı bir uygulama asla olmaz. Dört yıldır yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla buradayız. Taraftarlarımızla nasıl iç içe olduğumuzu biliyorsunuz. ‘Bu gelecek parayla kulüp kurtulacak’ düşüncesiyle de bakmak doğru değil. ‘Bir sıkıntı var, burayla giderilecek’ düşüncesi asla söz konusu değil. Bu kulübün 90 milyon TL bütçesi var. ‘Bir sıkıntı var, o sıkıntı için yapıldı’ diye değil, herkesin katkı sağlaması lazım. Burada en büyük katkıyı taraftarlarımız sağlıyor.

Ligde kalmayı garantiledik diye bir şey yok. Bizim işimiz daha bitmedi. Bizim hedefimiz var. 22+22 44 puan hedefi koymuştuk. En az 44 puan diyoruz ama inşallah üstüne çıkarız çünkü bizim hedefimiz henüz bitmedi. 44 puan hedef koyduk ve inşallah üzerine çıkarız. Matematiksel olarak ligde kalmayı garantiledik diye bir şey yok. Daha 10 maçımız var, aldığımız kadar puan alıp ligi en güzel yerde bitirmek istiyoruz. Bu anlamda da kesinlikle yanlış bir anlaşılma, düşünce asla olmasın. Tamamen takıma sahip çıkılması anlamında yapılan bir uygulamadır.

‘Ligde kalmayı garantilediniz de, ona göre mi yaptınız?’ düşüncesi doğru değil. Yeni lige çıkan bir takımız. Yeni bir stat ve kolay değil, stat şehrin dışında. Böyle bir uygulamayı erteledik. Bu uygulama, ertelenen bir uygulamadır. Beşiktaş ve Galatasaray’a yapılan uygulamaya karşı, Fenerbahçe’ye ayrı bir uygulama asla söz konusu olamaz. Bizim hepsine saygımız var. Lige değer katan, gerçekten lige büyük katma değer sağlayan takımlardır. Biz bu takımlar arasında ayrı uygulama yapmayız. Lig onlarla güzel ama Anadolu takımları olmadan da o takımlar olmaz. O konuda da yapacağımız açıklamalara da kesinlikle marka değerini düşürmemek adına dikkatli olması lazım.

Fenerbahçe’nin yapmış olduğu açıklamayı talihsiz buluyorum. Fenerbahçe camiası bizim gerçekten saygı duyduğumuz, ciddi taraftarı olan bir camiadır. Ama bizim kendi taraftarımıza uyguladığımız fiyat politikasına dahil olması da bir büyük camiaya yakışmıyor. Çünkü bizi kendi taraftarımızla karşı karşıya getirmek doğru bir şey değildir. O açıklamayı talihsiz buluyorum." dedi."

Josephs69
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 19:34

evet futbolun amatör ruhu çoktan bitmişti belki ama biz farkında değildik ve endüstriyel futbolu ilk defa şehir olarak bu hafta kulübümüz hissettirdi bize.
Arma aşkı, takım sevdası gibi argümanları kullanarak taraftarın cüzdanına göz dikmek = endüstriyel futbol.

Madem öyle, madem taraftarınızı salt müşteri yerine koyuyorsunuz artık, o zaman sonuçlarına katlanırsınız..

Bu Sonuçlardan kastım;
beğenmediği futbolu/futbolcuyu yuhlamak gibi!
ulaşımından, konforundan memnun kalmadığı stada gitmeme gibi!
beğenmediği takımı izlememe gibi!
rahatsız olduğu kişilerin kulüpten gitmesini istemesi gibi!
store'da sattığınız biribirinden kalitesiz ürünleri satın almama gibi!

çünkü tüm dünyada olduğu gibi artık Malatya'da da ''Müşteri daima haklıdır!''

En son Josephs69 tarafından Cum 09 Mar 2018, 19:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Muneccim
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 19:36

Alıntı:
mesela;
beğenmediği futbolu/futbolcuyu yuhlamak gibi!
ulaşımından, konforundan memnun kalmadığı stada gitmeme gibi!
beğenmediği takımı izlememe gibi!
rahatsız olduğu kişilerin kulüpten gitmesini istemesi gibi!
store'da sattığınız biribirinden kalitesiz ürünleri satın almama gibi!

Sanki bunlari biletler 7 bucuk lirayken yapmiyordun

Josephs69
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 19:37

çok komiksin be medyum memiş.. adil bey afiyetteler inşallah?

Muneccim
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 20:19

Yapmiyorsan yapmiyorum de ozur dileyeyim ispatlayamazsam, yapiyorsan da zaten sorun yok.

rafet çınar
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 20:30

Yüzsüzlüğe bak.İki gündür Erol Bulut ve futbolcuları kullanarak taraftarı maça çağırıyorlar.Sürekli basın yoluyla demeç verdiriyorlar.Şehirde zaten maç havası falan yok.Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında bir hafta öncesinden girilen maç havası yerini öfkeye ve umursamazlığa bırakmış durumda.Medyada 7-8 bin biletin satıldığı yalanını söyleyerek akılları sıra milleti gazı getiriyorlar.Passolig sitesinden girin bakın. Toplam satılan bilet 2.000 bile değil. Derebeylerine verdikleri 500 koltuk ve batı tribününde kombine adı altında dağıttıkları 1500 bilet ve protokol tribünleriyle beraber 4.000'i bulmuyor.
Onurlu Malatya taraftarının yerinde olsam yarın Fenerbahçe kafilesini çoşkuyla karşılayıp Aziz Yıldırım'a yürekten tezahurat yaparım. Bu karaborsacıları en iyi protesto etmenin ve utandırmanın yolu bu.

Josephs69
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 23:57

ne benim yapmıyorum dememin bir ispatı olur bu mecrada ne de senin yapıyorsun demenin.
O yüzden bu boş muhabbetlerle zaman kaybetmenin gereği yok.
yazdığım entry'lere verecek daha mantıklı cevapların yoksa ucundan köşesinden çekiştirip ispatı mümkün olmayan mevzularla sayfayı işgal etmenin manası yok.

Abdullah Egemen
3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 00:08

Çakırın eline de ne yakışmış be sini ne de olsa eski mesleği.. Belediye başkanlığını bırakıp asıl mesleğine dönse de kurtulsa Malatya helvacı güzelinden.

tarık 44
3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 02:12

İlk defa kendi evimizde deplasman yaşayacağız.Fenerbahçe taraftarının sesi bizden fazla çıkacak.Şu derebeyleri denen oluşum keşke bir işe yarasaydınızda yönetimi bu bilet fiyatları yüzünden protesto etseydiniz diyeceğim ama nerdeee. Adamlar yönetimle ortak çalışıyor. Zaten doğru dürüst ne bir besteniz ne de desteğiniz vardı.Tek bildikleri ayağa ayağa bütün stad ayağa,ayağa kalmayan gakkoş olsun,güzeller içinde bir seni seçtim.Gerçi bu maçta ayağa kaldıracağınız taraftarda olmayacak. Kendiniz söyler kendiniz dinlersiniz.

sayfa 1197
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET