Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5

Hz. Danyal Peygamberin kabrinin bulunduğunu biliyor muydunuz ?
evet 59.6%  59.6%  [34]
hayır 40.4%  40.4%  [23]
Toplam Oy : 57

Misafir e42

1 yıl önce - Pts 27 Mar 2017, 11:02

Memleketim de olğu için defalarca gittiğimde ziyaret ederim görmeye değer biryer

Misafir df0

1 yıl önce - Pzr 02 Nis 2017, 12:12

esselamün aleyküm tır şoförüyüm sürekli mersin ve tarsusa yolum düşer tesadüf tarsusu gezerken tarihi bir camii gördüm iceriye girdiğimde muhteşem bir görüntü ile karşılaştım orada bulanan görevliye sordum. bu camii´.nin ismi nedir nedir diye makam camiisi burada danyal peygamber ve 3 arkadaşı yatıyor dedi türbesi 18 metre aşağıdadır dedi yukarıda türbenin olduğu yerde LAİLAHEİLLAHMUMMEDİNRESULLULLAH.örtü ile üzerini örtmüşler.aşağıya indim ne muhteşem bir manzara ile karşılaştım taş sütunlardan oluşan kemer bir köprü HZ.ALİ[R.A]hz.berdan çayından bir bölümünü buradan geçirmiş israil oğulları DANYAL PEYGAMBERİ naaşını almasınlar diye.üç arkadaşı ile beraber mersinin tarsus ilçesinde türbesi merkezde halen kazı çalışmaları yapılması gerek fakat şu an durdurulmuş. ayrıca tarsus ilçesi kıtlık sefalet açlık ölümler kol geziyormuş.DANYAL PEYGAMBER BEREKET PEYGAMBERİ burada ALLAHc.c. hikmetiyle bereket dağıtmış halkı sefil hayattan kurtarmış bir daha israiloğullarının yanına geri dönmemiş. gidip ziyaret etmenizi tavsiye ederim. ne mükemmel bir koku öyle koku ben hayatım boyunca hiç hissetmedim insanın içi ferahlıyor dışarı çıkınca oradan almış olduğunuz kokuyu ve lezzeti zannetmiyorumki her hangi bir yerde bulabilirsiniz. NUR İÇERİSİNDE YAT HUZUR İÇERİSİNDE YAT DANYAL PEYGAMBER HZ.LERİ

Misafir 529

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 21:43

evet

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler