Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 17
Misafir 9a3

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 13:11

kentkart firmasının ahı tutmuş olmasın

bluemet

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 13:22

belediyenin başındaki adam,bu uygulamayı muhtemelen gizledikleri zararları ve borcları kapatmak icin kullanacak,cünkü ciddi para gelecek insanların cebinden

fakat hala daha aday olurum demesi icin diyecek tek kelime yok.acaba aday gösterecekler mi bu adamı

GkhanTR
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 13:31

Borç derken? Istersen bu listeyi bi incele derim.

Sistemsel olarak yanlış çekim varsa geriye dönük bunlar iade edilmeli.

erkinalp
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 13:36

Çıkış ile giriş arası 5 dakika bekleme öngörülen bir durum olsaydı HİM'dekiler söz konusu durumun gerçekleştiği kart numaralarını istemez, tarifenin ilgili maddelerini referans gösterirlerdi. Burada ciddî bir hata var ve düzeltileceği 15:00 itibariyle belediyece HİM Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.
Fazla alınan tutarlara gelince, bazı kişiler için birikmiş ₺50 civarı tutarlar söz konusu. Biniş ücreti sayısınca, aktarma alan otobüs ve tramvay hatlarında ücretsiz ilk biniş ya da aktarma almayan hatlardan/hatlara ücretsiz aktarma, İZBAN, metro ve vapur için ise yine aynı tutara isabet edecek kadar ücretsiz/indirimli biniş ile iade yapılabilir.

Eyup2558
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 21:11

Iki gündür aktarma magduruyum, kart numaramı him'e gönderdim, iade yapılır param inşallah.

mahmut11
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 03:03

gerçekten rezil bir sistem oldu Artı Para..

insanları zaten fahiş fiyatlarla sömürdükleri yetmezmiş gibi bir de deli saçması aktarma kurallarını işletiyorlar.

Yahu daha İZBAN dan başka seçenek bırakılmayan Torbalı'nın mahallelerine AKTARMA versinler.

Bu semtlerin AKTARMA haklarının alınmasının sebebi, bakkal kafasındaki bir yöneticimizin "Yov onlar da uzağa gidiyi" gibisinden bir şeyler söylemesinden kaynaklanıyordu. Al işte, artık uzağa gitseler uzak mesafe parası ödüyorlar,neden ikinciye para alıyorsun. (705 gibi hatlardan bahsediyorum)

Niye mi? DOLMUŞLAR ZENGİN OLSUN DİYE.

erkinalp
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 08:40

Şu an 5TL olan ilçe hatlarının ücreti (735 numara hariç, o Urla'ya kısaltılmalı) 3,75TL'ye indirilmeli. Şu an tek bilet olup aktarma almaz-vermez olan köy hatlarından İZBAN'a erişenler, kendi aralarında ve İZBAN ile, diğerleri ise sadece kendi aralarında aktarma alır-verir hale getirilmeli ve onların da ücreti 2,75TL'ye indirilmeli.

Misafir d12

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 21:41

Tam seçim yaklaşırken bu uygulama kaldırılırsa hiç sasirmam zaten o süre zarfında da belediye iyi para kaldırmış olacak vatandaştan nadiren İZBAN kullananlar çok anlamıyor su anda fakat hergun kullanan sanayilerde çalışan insanlar ve öğrenciler ciddi şekilde mağdur nerdeyse hergun tartışmalara şahit oluyorum

Misafir 97d

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 08:57

Dun gun icinde 5 kez izban kullandim aktarma sorunu yok bekleme felan da yok bilgilerinize

erkinalp
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 09:18

Düzeltilmiş olmalı. Hatalı uygulama olduğunu söylemiştim.

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718192021   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege