Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 449
Misafir b22

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 08:03

https://i.hizliresim.com/5Dn5rD.jpg

4 Mart Atv akşam haberleri.

3-4 günde bir haber yapmaya başladılar. İnsan bir umut inanası geliyor. Yerel şeçimlere 13 ay daha süre var nerdeyse.Bu süre de yetiştirirler mi diye düşünmüyor değil.

Misafir 159

9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 09:18

Neredeyse hergün Ksğuthane'den geçiyorum. Son bir aydır yoğun bir tempoda çalışıyorlar. Seçimlere yetişmesini istiyorlar gibi seziyorum. Umarım başarılı olurlar. Trafik tam bir kargaşa ve kimse bundan mutlu değil. Bir ay içinde viyadük betonlaması biter diye düşünüyorum.

Misafir e81

9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 10:29

mecdiyeköyden sonra ki durak kagıthane mı olacak? kagıthane viyadüğü cok konusuluyor metro orada yerüstüne mı cıkacak, besıktasta çivi çakan yok şantiyeler terk edilmiş halde ve vinçler paslandı yagmurdan, chp beledıyesı dıye burayı cezalandırmaları hıc hos degıl ya yapıcaksan tam yap ya hıc yapma butun kaldırımlar şantiye çamuru, tinerciler gecekondular yaptı besıktas santıyesıne geceleri kadınlara sarkıntılık yapıyorlar , hatta buyuksehır yazı yazmıs kapıya lutfen santıyeyi wc olarak kullanmayın dıye.. besıktasta durum çok vahim ben 2022 dıyorum besıktas hattı ıcın arkadaslar ama bu kagıthane vıyadugu ıle ılgılı detay rıca edıcem.. nedir ne degıldır.. tesekkurler

Ahmetuzuncelebi
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 10:46

2 sene oldu Saya Yokuşu'ndan ev alalı ama trafikten helak olduk. 49-A-B-Y-Z fark etmiyor. Arka kapıdan biniyoruz otobüse itiş kakış. 8 saat mesai değil 8 km ötedeki iş yerine ulaşmaya çalışmak bitiriyor insanı. Babam 40 km gidiyor Kasımpaşa-Hadımköy 1 saat sürmüyor, ben Alibeyköy-Şişli 50 dk'da gidiyorum...

Misafir 081

9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 11:02

Yağmur yağdı yollar tıkandı. Yürüyerek 20dk süren yol toplu taşıma ile 40 dk'yı geçecek görünüyor. Yazıklar olsun insanların vakitlerini çalanlara. Metroyu teşvik etmek yerine, hala yukardan 8 şeritli yol yapmaya çalışıyoruz. Oluyor mu? Tabiki olmuyor. Bir mesafe sonra iki şeride iniyor. Geçiş noktası da iyice tıkanıyor.

mustafa sayar
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 21:32

bu projede tünellerin hepsi bittimi istasyonlar ne durumda bilen varsa açıklayabilir mi resmi internet sitesinde 2 seneden beri haber yapmıyorlar

Misafir 9d1

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 22:24

Göztepe ve Yüzyıl şantiyelerinde de son zamanlarda hızlanma var.

deger35
9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 00:31

valla beşiktaş istasyonunda hummalı çalışma var duraklara yaklaşınca makinalar harıl harıl sesleri geliyor

Misafir 0fb

9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 01:11

Seçimlere hazırlık başladı. Ekonominin negatif etkisi oylara yansımasın diye hizmet ve projelere ağırlık verdiler. Mart 2019'dan önce açılması oldukça kuvvetli görünüyor. Demek ki, istenirse yapılabiliyor.

05yusuf09

9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 01:32

değer35,

Beşiktaş'ta o zaman arkeolojik kazılar bitmiş olabilir mi? Eğer bittiyse işler hızlanmıştır.

sayfa 449
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM