Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1634
veysel döker
9 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 14:28

Zaman makinesi gibi konu yemin ederim. 4 yıl öncesine kadar Muhterem Hocaefendi diyenlerin pek çoğu son mesajlarını Temmuz 2016'da atıp, ardından sırra kadem basmışlar.

Bir kısmı ise kripto kimliğine kavuşmuş. Dün en ateşli sözüm ona hoca!!! savunucuları bugün vatanperver olmuş. Ama içlerindeki sıra bana da gelir mi korkusu onlara yeter.

Ah güzel ülkem ah.


bahadır 0302

9 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 15:49

Alıntı:
En büyük zinacı Fetullah Gülen'dir.
Ne alaka demeyin.
O çok sever bu işleri…
Yatak odalarına hastadır it.
Cemaatçi bir kadını Nuh Mete Yüksel'in koynuna 'Allah için seviş' diyerek sokan da oydu.
FETÖ için örgüt davası açan DGM eski savcısı Yüksel'i zinayla bitirdi adam.
Önce cemaat mensubu alımlı bir avukat abla buldu ve ona "Nuh Mete Yüksel'i ne yap et kendine bağla" dedi.
Abdestsiz sokağa çıkmayan kadın da seksi kıyafetler giyerek Savcı Yüksel'i ayarttı.
Sonra kadına, "Sana tutulan ve gizli kameralarla donatılan eve, benim evim deyip Nuh Mete Yüksel'i götür ve onunla seviş" dedi.
Kadın baş kaldırdı:
"Bu zina olmaz mı?" diye.
"Hayır, cihattır" dediler.
Kadın sonunda şöyle ikna oldu:
"Adam öldürmek dinimizde yasak mı?"
"Evet, yasak."
"Peki, savaşta adam öldürmek nedir?"
"Cihattır."
"Senin de yapacağın budur işte."
Bu sözler üzerine kadın, savcı Nuh Mete Yüksel ile birlikte yatağa girdi.
Zina böyle bir beladır işte...
İnsanların fikirlerine tesir edip, istedikleri yöne sevk eden kitle iletişim araçlarının bazılarını Metin benzeri 'zinaya yatkın' kişiler yönetiyor maalesef…
Onlar yüzünden 'zina' toplum katında masum, basit ve sıradan hale geldi ya.
'Zina'yı iki kişinin karşılıklı gönül ilişkisi, flört, aşk, sevgi, seviyeli birliktelik ve romantizmin içine gizlediler.
Haram ve günahı da sildiler.
Oysa zina şeytanın pisliğidir.


alim80
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 15:06

Nihayet bir general adil öksüz hakkında sağlam ötmüş.

Alıntı:


Hain planı daha önceden haber vermediğim için çok pişmanım’ 7 Mart 2018, Çarşamba FETÖ itirafçısı olan eski Tuğamiral Halil İbrahim Yıldız, “Adil Öksüz’le yaptığımız darbeye hazırlık toplantılarını anlatsaydım bu acılar yaşanmayacaktı. Hain planı önceden haber vermediğim için çok pişmanım.” dedi. İzmir’de FET֒nün 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin örgüt elebaşı Fetullah Gülen’in bir numaralı sanık olduğu 280 sanığın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi. Başarısız darbe girişiminden sonra itirafçı olan eski Foça Amfibi Deniz Piyade Tugay Komutanı Tuğamiral Halil İbrahim Yıldız, şunları söyledi: “Örgütün televizyonda gerçek yüzünü gördükten sonra dönemin İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ile telefonda görüşüp kendi isteğimle teslim oldum. Terör örgütü tarafından kandırıldığımı idrak edebilseydim bunlar yaşanmayacaktı. Ankara Çukurambar’daki villada darbe girişiminden hemen önce yapılan toplantıları, planları villadan çıktığımda anlatsaydım bu acılar yaşanmayacaktı. Hain planı daha önceden haber vermediğim için çok pişmanım. ‘Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs’ suçundan beraatimi istiyorum. Benim bu düzeni değiştirmeye gücüm yetmez. Talimat verilen kişileri söyledim. Bu nedenle etkin pişmanlık hükümlerinin uygulanmasını istiyorum.” Yıldız’ın avukatı Aydın Kırmızıtaş da “Müvekkilin verdiği bilgiler ışığında darbe girişiminin planlayıcısının firari Adil Öksüz olduğunu, darbe talimatını örgüt elebaşı Fetullah Gülen’in verdiğini söylemiştir. Ankara Çukurambar’daki villada yapılan darbe toplantısına katılanların isimlerini ilk kez müvekkilim söylemiştir. Kendi rızası ile teslim olmuştur. Örgütle ilgili bilgileri deşifre ettiğinden ‘hain’ damgası yemektedir. Hakkında etkin pişmanlık hükümlerinin uygulanmasını istiyoruz.” dedi.

Kaynak: http://fetogercekleri.com/fetode-bugun/duzcede-ki ...r-konuldu/
© FETÖ Gerçekleri
mahmut11
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 21:26

Teröristlere cezalarda bügun


bahadır 0302

9 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 09:49

Alıntı:
Tutuklu örgüt üyelerinin moralini yüksek tutmak ve örgüt içi çözülmeleri önlemek için 'rüya' yöntemine başvuran Fetullah Gülen, bugüne kadar 'Hazreti Muhammed'in cezaevini ziyaret ettiği' ve 'ABD Başkanı Trump'ın Türkiye'ye gelerek namaz kıldığı' yalanını savurdu.
Bunlarda fırıldaklık çok…
Tezgâhı iyi biliyorlar.Onlar için zafere giden yolda her şey mubah nasılsa…


mahmut11
8 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 21:54
Terör örgütüne geçit yok!


Cumhuriyet savcılıklarınca başlatılan soruşturmaların titizlikle yürütülmesi, etkin pişmanlıktan yararlanan zanlıların itirafçı olması, ele geçirilen belgeler ve teknik verilerle desteklenen çalışmalarla iyice deşifre edilen örgüte yönelik operasyonlar da hız kesmeden devam ediyor.

Emniyet ve jandarma ekiplerinin, yurt genelinde örgütün başta Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Genel Müdürlüğü içindeki "kripto yapılanmaları" olmak üzere FETÖ'nün çeşitli yapılanmalarına yönelik mart ayının ilk gününden bugüne dek gerçekleştirdiği operasyonlarda 2 bin 113 şüpheli gözaltına alındı, bunlardan 623'ü cezaevine gönderildi.

İSTANBUL
İstanbul'da mart ayında FET֒ye yönelik operasyonlarda aralarında Fetullah Gülen'in yeğeni Fatmanur Gülen ile sözde "Beylikdüzü bayan il imamı" Fidan Yılmaz'ın da bulunduğu 104 kişi gözaltına alındı, zanlılardan 65'i tutuklandı.

Bu operasyonlarda gözaltına alınanlar arasında FETÖ üyelerinin "çalışma evi" olarak adlandırdığı hücre evlerinde kalarak hakimlik savcılık sınavlarına hazırlandıkları tespit edilen 30 şüpheli ile FETÖ'nün Beylikdüzü, Esenyurt, Yakuplu, Çatalca, Silivri ile kadınlardan oluşan Küçükçekmece, Avcılar ve Başakşehir'deki yapılanmalarına yönelik soruşturmada yakalanan terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Fatmanur Gülen ve sözde "Beylikdüzü imamı" Fidan Yılmaz'ın da bulunduğu 33 kişi yer alıyor.

Örgütün TSK içindeki yapılanmasında yer aldıkları öne sürülen ve örgüt mensuplarıyla ankesörlü veya sabit (kontörlü) hattan iletişim kurdukları tespit edilen şüphelilere yönelik soruşturmada ise gözaltına alınan 41 askerden 39'u "silahlı terör örgütüne üye olmak'' suçundan tutuklandı.

ANKARA
Başkent Ankara'da da 293 zanlı gözaltına alındı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 2011'deki Polislikten Komiserliğe Geçiş Sınavı sorularının örgüt üyelerine sızdırılmasına ilişkin soruşturma çerçevesinde polis ve öğretmen 14 şüpheli hakkında 21 Mart'ta gözaltı kararı çıkardı.

Başsavcılığın talimatıyla 16 Mart'ta iki ayrı soruşturma kapsamında operasyonlar düzenlendi. 2009'daki Polis Koleji Sınavı'nda usulsüzlük yaptıkları tespit edilen 49 kişi ile örgütle iltisaklı olduğundan KHK ile kapatılan sendikaların 8 yöneticisi hakkında gözaltı kararı verildi.

Başsavcılığın iki ayrı soruşturması kapsamında, Rekabet Kurumunun 15 eski çalışanı ile örgütle irtibatlı olduğu belirlenen 6'sı ByLock kullanıcısı 8 avukatın yakalanması için 7 Mart'ta operasyonlar düzenlendi.

2 Mart'ta iki ayrı soruşturma kapsamında bir kısmı ByLock kullanıcısı eski 66 öğretmen ile kapatılan Aksiyon İş Konfederasyonuna bağlı sendikaların 72 yöneticisi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

MAHREM YAPILANMA OPERASYONLARI
FETÖ'nün Deniz Kuvvetleri Komutanlığındaki "mahrem" yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 9'u ihraç edilmiş, 7'si muvazzaf 16 subay hakkında 2 Mart'ta gözaltı kararı verildi.

Tamamı gözaltına alınan albay, yarbay, binbaşı, yüzbaşı, üsteğmen ve teğmen rütbesindeki zanlılar arasında bir süre önce açığa alınan İskenderun Deniz Üs Komutanı Kurmay Albay M.K, Deniz Kuvvetleri Komutanlığında Pilot Binbaşı Ö.Ç. ve Genelkurmay Karargahından Binbaşı V.K. de bulunuyor. Örgütün Jandarma Genel Komutanlığındaki "mahrem" yapılanmasına ilişkin 9'u ihraç edilen, 5’i emekli 25 asker hakkında da 13 Mart’ta gözaltı kararı çıkarıldı.

İZMİR
İzmir’de yürütülen soruşturmalarda ise 148 kişi gözaltına alındı, bunlardan 70'i tutuklandı. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince, örgütün il yapılanmasını deşifre çalışmaları kapsamında etkin pişmanlıktan faydalanan 5 kişinin ifadeleri doğrultusunda başlatılan çalışmada, 13 Mart'ta tekrar örgütlenme çabası içinde olan şüphelilere yönelik İzmir merkezli 11 ilde gözaltına alınan 22 zanlıdan 11'i tutuklandı.

FETÖ'NÜN TSK VE EMNİYET YAPILANMASI
FETÖ'nün Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü içindeki yapılanmalarına yönelik operasyonlar da hız kesmeden devam ediyor. İzmir, Muğla, Sakarya, Zonguldak, Düzce, Bartın, Bolu, Erzincan, Kars, Tunceli, Diyarbakır, Mardin ve Kırşehir'deki operasyonlarda aralarında çok sayıda muvazzaf asker ile polisin de bulunduğu 310 şüpheli gözaltına alındı.

Şüphelilerden, aralarında 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan grubun kullandığı helikopterlere yakıt verilmesi olayına karıştığı ve dönemin Hava Meydan Komutan Yardımcısı olduğu belirlenen eski yarbay Emin Keskin'in de olduğu 113'ü tutuklandı.

ENSONHABERbahadır 0302

8 ay önce - Pts 26 Mar 2018, 15:34

Şimdi FETÖ, ABD ve Kılıçdaroğlu birlikte Reis'i yok etme çabası içinde.
"Gidecek... Çaresi yok, gidecek..." diyor Fetullah manyağı.
FETÖ son konuşmasında örgütüne AIDS virüsü ile suikast önerdi.
Adam katil ve cinsi sapık işte.
Milleti unutuyorlar ama.
Milletteki 'Uzun Adam' sevgisini…


ali alimi012
8 ay önce - Prş 29 Mar 2018, 15:40

https://www.sondakika.com/haber/haber-mit-feto-pd ...-10704887/
hainleri, aslanlarımız yakalamış süper bir haber darısı diğer hainlerin başına.....


Ugi Öz

8 ay önce - Prş 29 Mar 2018, 15:48

6 yil degilde keske 15-20 yildan asaga vermeselerdi, hapisten cikip dis ülkeye kacip yine ayni pisligi yapacak.

mahmut11
8 ay önce - Cum 30 Mar 2018, 00:47Sitemizi takip eden çakma öğretmenlere duyurulur..sayfa 1634
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET