Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
fatih413
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:18

Ben bir İngilizle hem de Müslüman olmuş bir hanımefendiyle evlenmesine negatif bir şey olduğunu söylemedim. Tam aksine farklı milletlerden insanların evlenmesi olumlu bir şeydir. Hem genetik açıdan hemde kültürel açıdan. Ama bir İngilizle evlenip sonra İngiliz düşmanlığı yapmak sahtekarlıktır, iki yüzlülüktür.

Benim asıl eleştirdiğim, Sivas olaylarının baş kundakçısına solcuların hatta ateistlerin sahip çıkması ve o kundakçının sol partilerle hatta Alevi kimliğiyle ön plana çıkmış Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelmesi. Gerçi baş kundakçı belediye itfaiyesine yangını söndürmesi için talimat verdiğini de söylüyor.

Hem kundakçı hem de itfaiyeci.

ali şükrü bey
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:16

Türkiye'nin yaşadığı en karanlık sürecin 1992-1999 arası döneminin en tartışmalı ve sorunlu 3 kişisinin bugünkü muhalefet partilerinde lider konuma getirilmesi tesadüf mü?

SSK'yı batıran ve ülke halkının sağlığını riske atan Kemal Kılıçtaroğlu.

28 Şubat sürecinde TSK'nın el altından emirlerini getiren,FETÖ'nün polis müdürlerini Erbakan'ın Emniyet Müdürleri kararnamesine korsan olarak ekleyen İç işleri Bakanı Meral Akşener.

Sivas Katliamı sırasında görevini layıkıyla yerine getirmediği için eleştirilen Sivas Belediye Başkanı.

Tesadüf diyenler olabilir ama bence garip.

Ayrıca CHP'ye oy veren Alevi vatandaşlarımız Kılıçtaroğlu'nun ve CHP'nin iki yüzlü politikalarının acısını çekecekler,yıllarca suçladıkları kişi bugün baş tacı edildi oy verdikleri parti tarafından.

Misafir d62

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:26

saadet partisi küllerinden doğuyor. Allah razı olsun onlardan, millet için alternetif bir ses oldular

ads 1940
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:31

Alıntı:
Türkiye'nin yaşadığı en karanlık sürecin 1992-1999 arası döneminin en tartışmalı ve sorunlu 3 kişisinin bugünkü muhalefet partilerinde lider konuma getirilmesi tesadüf mü?

SSK'yı batıran ve ülke halkının sağlığını riske atan Kemal Kılıçtaroğlu.

28 Şubat sürecinde TSK'nın el altından emirlerini getiren,FETÖ'nün polis müdürlerini Erbakan'ın Emniyet Müdürleri kararnamesine korsan olarak ekleyen İç işleri Bakanı Meral Akşener.

Sivas Katliamı sırasında görevini layıkıyla yerine getirmediği için eleştirilen Sivas Belediye Başkanı.

Ne de güzel bağlantı kurmuşun izninle bir tane de ben ekleyelim;

O dönemin İstanbul BŞ Belediye başkanı da hapis yatmıştı şimdi ülkeyi yönetiyor ee ne var bunda?

Ülkede muhalif olmak bile suç oldu illa herkes aynı mı düşünmek zorunda? bırakın ihtiyar son bir kez aday olsun ömrünün son deminde vekil olsun hem o görüşten birinden fazla zarar gelmez ama siz adamın CB seçiminde kendi adayını çıkartmasından oyları bölecek olmasından rahatsızsınız galiba.

ali şükrü bey
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:35

Ads 1940,senin gibi zeki bir arkadaşımızın böyle ucuz demogojilere ihtiyacı yok,İBB başkanı İstanbul'u iyi yönettiği için bugün var,arkasında bir enkaz ve başarısızlık bırakıp,bazı güç odakları tarafından kaset operasyonları ile bir yere taşınmış da haberimiz mi yok?

Benim mesajım açık,o karanlık dönemin başarısız ve tartışmalı 3 şahsı bugün hangi başarılı icraatlarına dayanarak halen siyasi hayattalar?
Demek ki bu adamları sağlam bağlamış bir güç odağı var.

mahmut11
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:40

Ads denen isimsiz .

Cumhurbaşkanımız,,, Kemalist Alçak Yargıçların zulmüne uğradı. KK yada Meral Ablan gibi fiili durum islemedi. Yada "Türkiye batsın diye verdim" dediğin terörist gibi bu halka acı çektirmedi.

Had bil had..

ahmetsever
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:41

Bugün böyle bir yazıya denk geldim yorumsuz

Misafir a7a

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:53

Saadet partisine büyük bir Yöneliş var. Davutoğlu'nun görevden alınması tabanda öfke patlaması yapmıştı. Davutoğlu'nun hatırına 1 kasımda oy verilmişti. Davutoğlu %49.5'u almadı deniyordu. Madem kim adıysa yerel seçimde de % 49,5'u alsın görelim.

Şimdi Saadet Yerel Seçimde %5, Başkanlık seçiminde ise % 10 barajını aşması üzerine hesaplar yapılıyor. Artık halk Saadet'e dönmeye başladı. Davutoğlu'nun Başbakanlıktan alınmasıyla Saadet oy patlaması yapıyor. Giden oylar tekrar geridönüyor.

naims1
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:57

Saadet hep chp zihniyetinin zulmüne uğradı,
hiç yaşam şansı vermediler partilerini hep antidemokratik gerekçelerle bu zihniyet kapadı, şimdi bu zihniyetle kolkola girecek öyle mi.

Kime karşı, milli görüş hareketinin erbakandan sonra ki ismi Erdoğana karşı öyle mi.

Bu akıl tutulması değilde nedir.

Vefa sadece bir semt ismimidir.

İki tane milletvekili çıkarıcam diye zalimin yanında durmakta neyin nesidir.

İŞTE vatandaşın kızdığı asıl mesele budur.

Son not, chp zihniyeti yine o fırsatı bulsun saadeti ve o hareketi yine kapatır yaşam şansı vermez.

Yüzde 50 alan bir partiyi bile kapatmaya çalışmadı mı bu zihniyet hangi gerekçelerle hemde, kendi zihniyetlerinin gazetelerinde oluşturulan yalan haberlerdeki küpürlerden kapatmaya dayanak oluşturarak bu uslanmaz zihniyetle işbirliği öyle mi.

Hayat bunlara hala bu gerçeği öğretememiş ise, çok yazık.

En son naims1 tarafından Prş 08 Mar 2018, 21:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

mahmut11
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 21:00

Erbakan hocanın ekolünden biri olsa böyle olmazdı. Adam partisini bin kere kapatan zihniyete göz göre göre kosuyor

sayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET