Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 237
Misafir 49a

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:40

neyden faydalanamıyormu ?

keykey
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 13:11

ben bakyapı çalışanı değilim.lansmanda daire aldım bu projeden. ara ara bu forumu takip ederim daha önce hiç yazmadım. şunu anlayamıyorum sen 200-300 bin tl ye ev alıyosun vergi tahakkuk ediyo yıllık 138 tl ve bizmi ödicez ilk sene firma ödeyecekti hani gibisinden buraya yazıosun. varmı böle bişey alma o zaman ev. yok prizin yeri yok kapının kolu. gerçekten çok komik. bakyapı uğraşırmı böyle şeylerle ya. neyse ev biter 1 sene gözlemlerim ama bu profilde insanlarla aynı havayı soluduğum yeter komşuda olmam satarım. Burası Türkiye kendinize gelin buraya biley yazarken azıcık düşünün. insanlar sizlerin yorumunu okuyor. sözüm saygılı,düşünerek yazan, aklı selim arkadaşlara değildir. buradan ev almış insanları anlıyorum tek atımlık kurşunumuz var. benimde öyle. ama bu kimseye saygısızlık yapma iftira atma hakkı vermez. bakyapı çalışanı evi satarken sana kreşte der jakuzide. işi o çünkü. ama 2 tarafıda sözleşme bağlar. aadamlar kaç blok yaptılar 12 ayda. gidin biraz gezin millet ne sıkıntılar çekiyo inşaat firmalarından. bence bakyapı takdiri hakediyor. yine söylüyorum ne bakyapıda ne de inşaat sektöründe çalışmıyorum. özel bir şirkette işçiyim o kadar.

Ardahand
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 15:54

Keykey bence de inşallah seninle komşu olmayız. Ordaki temsilcinin herşeyi söyleme hakkı varmış. Bu yalancı zihniyete bizim ülkemizi alıştırdılar. Hakkını aramasını bilen ve arayan, süregelen durumlar karşısında boyun eğmeyen, saygılı ve karşısındakine hitap etmesini bilen komşularım olur inşallah. Bilboardlara kreş yazacaklar, sonra talebe göre diyecekler... keykey inşallah istediğin gibi olur ve güzel bi karla satarsın daireni.

Misafir fd2

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 18:43

Keykey insalhh hemen satarsın evini de senin gibi bir zihniyetle aynı havayı solumayiz

keykey
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 21:06

herkesin hakkı parası kadardır bu devirde gençler malesef. şöyle açıp gazeteleri bi okuyun anlarsınız. sizinle aynı fikirde olmayan birinede saygı duymak lzm. çünkü fikir belirtmek herkesin hakkı. ücreti mukabilinde...

Misafir d01

9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 12:34

Beğenmeyen dairesini seneye satar. Ama dikkat edin diğer müteahhitler sizi çarpmasın. 10 farklı dairede kiracı olarak yaşadım. 4. Gayrimenkulümü bakyapı dan aldım. Bursa da inşaat çok. Ama kalite ile ekonomik çözüm sunan firma bir elin parmaklarını geçmez. Çamur atmadan hakkınızı arayın. Ama bunu yaparken biraz da piyasayı gezin.

Misafir 3e6

9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 14:41

2.etap k bloktan alan varmi???

Misafir 2cc

9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 11:51

Merhaba Arkadaslar, birinci etapta yasam basladgnda aidatlar da hemen baslar mi, ne kadar olabilir? Hani ikinci etap ve sosyal tesisler henuz bitmemistir. Dogal olarak aidat olsa da daha dusuk olur, yaniliyor muyum acaba? Site yeni yerlesim esnasinda nasil bir yol izleniyor? Bilen arkadaslarim aciklama yapabilir mi?

Tesekkurler simdiden.

Misafir 570

9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 12:57

Merhabalar bizede 2.ci etap bittiginde sosyal tesislerin açılıca soylendi muhtemelen düşük olur bittiginde 300 tl yi aşmaz diye düşünüyorum prestij elit in aidati 300 tl bizim sitede 1500 daire var bekleyip görucez inşallah

Misafir aee

9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 14:06

84 ay kampanyasından daire alan bi yakınımıza aidat ücreti olarak 160 lira demişler biz aldığımızda da belli değil ama 200 lirayı geçmez demişlerdi

sayfa 237
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet