Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yaylabağ (Yaylaşehir) Projesi gelişmeler...!
« önceki   123 ... 119120121 ... 152153154   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 120
mehmet0619
3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 15:33
17 ay önce yapılan bir yorum.

Misafir b1c

1 yıl 5 ay önce - Sal 25 Ekm 2016 22:34

Kooperatif arazisinin konumu fena değil aslında ama mevcut yapılaşma dikkate alındığında sanki biraz daha vakti var gibi. Fakat inşaatların toplam.miktarı ve yapımı için geçecek süre dikkate alındığında şu zamanda bir sözleşme imzalanması uygun olacaktır. Mevcut yönetim de epey yıpranmış ve nispeten güven kaybetmiş görünüyor. Yönetimin değişerek taze bir kan gelmesi projeyi hızlandıracaktır. Fakat her şeyden önemlisi niyetlerin doğru ve düzgün olması şart.

alicann006
3 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 18:15

sayın haluk beye gayretinden çabasından dplayı çok teşekkür ediyor ve allah uzun ve sağlıklı bir ömür nasip etsin syg

HLKDMR
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 12:04
BİR HAFTALIK YENİ BİLGİLENDİRME

İlk önce bu geçen hafta ,Yaylaşehir hakkında kimler hangi faaliyetleri yaptı yazabilir mi? Kimler çaba harcadı? Bu hafta planlarınız ne ,nerelere yazışma ve şikayet yapacaksınız? Yazmak isteyenler yazsın,hem bizde bilgilenelim hemde biz de o yerlere yazı yazabiliriz. Bana bu siteden teşekkür etmek yerine '' Haluk Bey şuralar şikayette bulunduk,buralara yazı yazdık,başkan ile görüştük gibi şeyler benim için ve tabiki sizin için 100 kat daha makbuldur.
Bir tavsiye olarak twitwer dan AKP GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI SELİM BEY E bu konu hakkında tweet atmamız da çok önemli.Buradan raporları yayınlayayım ki ,buraları izleyenler sıkıntıya girsin.
Büyük Önder Ebedi Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK ün dediği gibi '' Ülkeyi halkın azmi ve kararı kurtaracaktır'' demiştir.Lütfen ben yazsam ne olur, benim katkım ne olur deme..........
Şimdi yeni bir sayfa açıyoruz, kusura bakmayın ama sizi ve bizi yine oyalıyorlar, yalan söylüyorlar, tarihleri ileri atıyorlar.Bende şimdiye kadar yazmadığım bazı bilgileri sizinle her gün iki soru sorarak sizlere bilgi soracağım.Bunları siz Balgat a gidin, osman kurt a(İSMİNİ VE SOYADINI KÜÇÜK YAZIYORUM) ,10 senedir oradaki yönetime sorun. Sulanmasın diye her gün 2 soru . Sorulardan biri kazık olacak (AKÇELİ İŞLER) ,diğeri biraz kolay olacak,

SORU 1) Müşavir firma olarak SETTAR YAPI ile çalıştınız.Bu firmaya şu ana kadar kaç tl para ödediniz? Bu firmayla kaç defa mahkemelik oldunuz? Devam eden mahkemeniz var mı? Kaç mahkemeyi kazandınız,kaçını kaybettiniz? 40 milyon tl gibi bir toplam ödeme yaptığınız konuşuluyor doğru mu?
Evet arkadaşlar ilk soru bu ,bunları sorun. 40 milyon diyorum,eski para 40 tirilyon sizin paranız .Rakamlar nasıl güzel değil mi? Başlatır mı bu yönetim burayı,ben olsam ben de başlatmam.
SORU 2) Bu üstyönetim de kaç tane kamuda çalışan memur var? Bu memurları işlerinde sabah 09 00 da başlayıp saat 18 00 de bitirdikleri düşünürsek ne zaman bu üstbirlikte mesai yapıyorlar,faydaları ne?Tüm mesailerini buraya harcıyacak insanların burada olması gerekmez mi?
SORU 3) Bu üstbirliğin gelir ve giderleri nelerdir? Yılda 1,5 milyon tl gideri olan bir üstbirlik olduğunuz doğru mu? Bu ayda 120 milyar eder(eski para) Yani hafta içi neredeyse kimsenin mesaiye gelmediği bir kooperatif üstbirliği (ÇÜNKÜ HEPSİ YA DEVLETTE YA DA KENDİ İŞLERİNDE ÇALIŞIYOR) günde bir yıl boyunca 4000 tl para harcıyor.Her gün 4000 tl.Ne olur beni de yönetime alın !!!!! Bende bu projeyi başlatmamak için elimden geleni yapacağım.
Yarın devam edeceğiz. Üzülüyorsunuz ama ŞUÇ SİZDE ARKADAŞLAR.......

Haydar62
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 13:00
Burayı diğer üyelere duyuralım

Merhaba ,

Bir süre önce bu sayfayı farkettim ve neredeyse tüm mesajları okudum.

Birliğimiz çok sayıda kooperatiften oluşuyor, üyeler olarak güçsüz olmamızın ve yönetimin istediği gibi at koşturmasının sebebi bu. Bırakın diğer kooperatifleri, daha kendi kooperatifimizdeki çoğu üyeyi tanımıyoruz. Bir çok üye Ankara dışında ve belki de yıllık genel kurullara dahi katılmıyor. İlk yapmamız gereken bir araya gelmek. Öncelikle işe tanıdığımız üyelerden başlayarak önce sosyal medyada sayımızı artırmaya çalışmalıyız, sonra da sık sık biraraya gelmeliyiz.

Gerek bu sayfayı, gerekse twitter, facebook vs gibi bir araya gelebileceğimiz tüm sayfaları bildiğimiz üye arkadaşlara tanıtarak dalga dalga çoğalmamız gerekiyor. Buradaki her arkadaş, bu hafta tanıtım işine zaman ayırsın. Birlikten kuvvet doğar, yeter enayi yerine koyulduğumuz.

Şu anda 10 kişi olsak, her birimiz bir haftada ikişer arkadaşı buraya katsa haftaya 30 kişi oluruz, sonra 90, sonra 270... böyle böyle birlikteliğimizi güçlendirmezsek, senede bir genel kurula gidip döner ekmek yemekten başka elimize bir şey geçmez.

Saygılarımla.

Haydar62
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 13:40
Aidat Ödemeyelim

Ben kendi kooperatif yönetimime ne kadar güveniyorsam, üstbirliğe de bir o kadar güvenmiyorum. 2 seneden fazla oldu aidat ödemeyi bıraktım. Eğer bir gelişme olursa %1 aylık faizi sineye çekerim, proje bataksa daha fazla paramı batırmak istemiyorum.

Eşek yerine konuluyoruz, hem kendi kooperatifimizin yönetimine maaş ödüyoruz, hem üstbirliğe ballı maaşlar ödüyoruz, yeter artık birleşelim. Enayiliğin lüzumu yok.

Haydar62
3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 12:34

SMS, whatsapp, email, facebook... her yolla diğer üye arkadaşlara ulaşalım. Örnek olsun diye aşağıdaki yazıyı hazırladım. Aşağıdaki yazıyı arkadaşlarımıza yönlendirelim veya kendimiz başka yazı yazalım. Kendi kooperatifimizin yöneticilerine ulaşarak bu duyuruyu onların yapmasını isteyelim, koop. yöneticileri yan çizerlerse üye listesini almaya çalışalım. (Yan çizerlerse kötü niyetli olduklarını düşünürüm, o ayrı)

Merhaba,

Bildiğin üzere üye olduğumuz Yaylabağ projesinde yıllardır ilerlenemiyor. Bu duruma dur diyebilmek için, öncelikle kooperatif üyeleri arasındaki birlikteliği yaygınlaştırmamız ve birlikte neler yapabileceğimizi konuşmamız lazım.

İnternette aşağıdaki adresleri izleyerek, üye olarak, katkıda bulunarak ve bu yazıyı tanıdığın üye arkadaşlara yönlendirerek bize katılabilirsin.

Birlikten kuvvet doğar.

Selamlar.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=153640&start=1190
http://twitter.com/reklam_link

Saygılarımla...

HLKDMR
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:39
HOCA

Selçuklu zamanında TİMUR HAN anadoluyu kasıp kavuruyormuş. Savaşlarda kullandığı fillerle düşmanlarını ezip geçiyormuş. Filleri de köylülere baktırıyormuş. Bir fil de NASRETTİN HOCA nın köyündeymiş. Fil herşeyi yiğiyor köylüye bir şey bırakmıyormuş. Köylü toplanmış TİMUR a gidelim fili geri verelim demiş. Bu nu da yapsa yapsa HOCA yapar demişler. Karar almışlar hepsi birden fili alıp TİMUR un huzuruna doğru yola çıkmışlar. TİMUR un sarayına yaklaşınca NASRETTİN HOCA arkaya bakmış kimse yok.Hepsi kaçmış,KORKMUŞ;SİNMİŞ. Hoca da gitmiş bir fil daha almış gelmiş köyeeeee.....
Kıssadan hisse arkadaşlar hadi eyvallah.

06Çayyolu
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 11:06
Birlikten Kuvvet Doğar Birleşelim Arkadaşlar

Merhaba ;

Yaylaşehir Projesi adına vermiş olduğunuz bu haklı mücadele için hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim.

Ankara'nın yıldızı olabilecek , Ankara Markasını en üst seviyelere taşıyacak bu projeyi ayaklar altına alan üst yönetim ve yandaşlarını Allah' a havale ediyorum . Burada ki durum çok açık ve net . Kandırıldık ve hala kandırılmaya devam ediyoruz . Bu Üst yönetimden bir fayda gelmeyeceği çok açık , tezgah kurulmuş , maaşlar tıkır tıkır yatıyor . 8 Yıldır çivi çakılmamış bir projenin teknik müdürü bile mevcut . Hesap sormak için birleşelim . Elimizden geldiği kadar T.C vatandaşı olarak yaylaşehir projesinin gerçek sahipleri tüm üyeleri bir araya toplamalıyız . Siyasi düşüncelerimizi bir yana bırakarak bizlere yardım elini çekinmeden uzatacak Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a konuyu ulaştırmalıyız . Bu işin başka çözümü yok . Bu millet hainlerden çok çekti .

Saygılar .

SÜLF
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 20:12

Hak veriyorum ,bence bize bizden başka kimsenin bi faydası olmayacak .
Çayyolu haklı.....!!!!
Bunların gideceği ve görüşeceğide yok .Kendi kelimizi kendimiz yamayalım .En azından vatandaşın sorununu bilsin bu ne çiledir abi.
Git gitmez , yap yapmaz, çekil çekilmez.....
Nerden tutsan elinde kalıyor .
Bu arada , Çay yolu ve Haydar hg diniz ilginiz için çok teşekkür ederim.

SÜLF
3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 13:37
Hadi hayırlısı.......

Yaylaşehir Projesinin Birlik Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Şirin ve beraberindeki yönetim ve denetim kurulu üyeleri, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ı ziyaret etti. 9 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen ziyarette Yaylaşehir projesi masaya yatırıldı. Görüşme, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bulunan Oktay Saral’ın çalışma ofisinde gerçekleşti.
Olması gereken buydu .Çok geç kalsakta umarım rakiplerimizle aramızdaki fark açılamdan sonuçlanır.
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hadi hayırlsı...

sayfa 120
« önceki   123 ... 119120121 ... 152153154   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet