Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 230
canmathers
9 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 21:07

Alperen, yeni gelen Procity araçlar seri ve hızlı araçlar.Sesi biraz fazla olabilir ama Klasik BMC diyebiliriz.Citarolar artık yürümüyor gitmiyor.Procity en azından seri bir araç.Hızlı kalkış vb. yapabiliyor.Citaroda gaza basıyosun 10 saniye sonra kalkıyor...

28_emirhan28
9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 17:39

Canmathers Ben BMC'ye Bindim Gaza Bastığın An Ferrari Gibi Gidiyor Ama Citaro'da 10-20 Saniye Sonra Hızlanıyor

Misafir 902

9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 23:11

BMC nin araçları çok güzel seviyorum ve hergünde biniyorum ki genellekle hatlarda BMC ler var ama Citaro gibi IETT bünyesinde çalışan arabalarıda kınamamak lazım sonuç olarak o345 ler , Ikaruslar ve Man lar çekildi geriye Citarolar kaldı onlarında kıymetini bilmek lazım.

Cüneyt Ersezen
9 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 23:18

Citaroların detaylı bakımı yapıldıktan sonra eskisi gibi olurlar.Bmclerin seri hızlanması normal sonuçta 2017 model.Citarolar 2006

silivrili7
9 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 00:42

Misafir 3db

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 19:57

Evet arkadaşın dediği gibi Şahinkaya garajının araçları ve üsküdar peronlardayken çekilmiş ayrıca o dönem herhangi bir koltuk değişimi söz konusu değil

cihandoğan58
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 20:14

Akşam 17:30 gibi İkitelli garajının önünden geçerken solo citarolarda bir hareketlilik gördüm.Hemen hemen hepsinin tabelaları yanıyordu.Birçoğunda görevli yazıyordu bazılarında hat kodları yazıyordu.Araçların bir kısmı da garajın ön tarafına çekilmişti.Yarın için olabilir.İOAŞ araçları çalışmazsa yarın solo citarolar tekrardan servise verilebilir.

Alperen4423
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 07:11

Evet citarolar tekrardan sefere verilmiş

Misafir 74c

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 11:41

Şimdi gel gelelim zurnanın zırt dediği yere... Nerede o Cİtarolara bu araçlar artık hurda oldu diyenler? Bak İETT Citarolara muhtaç durumda şu anda ve ihtiyacı var üstelik bu araçların daha 12 senelik olduğunu söylediğimiz halde anlamak istemeyenler vardı Budapeşte bile hala İkarusları kullanırken bizim gül gibi Citaroları jilete dönüştürme isteği arzusu nedir böyle, ne yapmaya çalışıyorsunuz siz? Yazık ki çok yazık...!!

_ Abdullah _
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 16:02

Alıntı:
Akşam 17:30 gibi İkitelli garajının önünden geçerken solo citarolarda bir hareketlilik gördüm.Hemen hemen hepsinin tabelaları yanıyordu.Birçoğunda görevli yazıyordu bazılarında hat kodları yazıyordu.Araçların bir kısmı da garajın ön tarafına çekilmişti.Yarın için olabilir.İOAŞ araçları çalışmazsa yarın solo citarolar tekrardan servise verilebilir.

Dediğiniz gibi tekrardan bu otobüsler çalışmaya başladı. Birkaçı da Anadolu Yakası'nda çalışmaya başladı.

8E, 19F, 15ÇK, E-9, 20D, 14ES hatlarında sabah saatlerinde Mercedes-Benz Citaro otobüsleri çalıştı. Ben bildiklerim bunlar.

Anadolu Garajı'nda birkaç tane Mercedes-Benz Citaro otobüsleri duruyor denilmişti. Belki bu garajdan otobüsler seferlere çıktı.

sayfa 230
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM