Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Hava Durumu, Tahminler ve Sohbet Odası
« önceki   123 ... 242526   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 25
Ahmet Bby

10 ay önce - Cum 04 Ağu 2017, 23:34

Çok teşekkür ederim nazmi abi Benim halimden sen anladın. Mustafa oğuz isimli vatandaş sanırım bana cevap vermiş. Konuşma üslubunu düzeltirse çok memnun olurum.

Nazmi

3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 05:43

Şuan Kayseri merkeze kar yağıyor. Yalnız, yağan kar kırcıya da benziyor. Kırcı kadar sert değil, kar gibi de yavaşça düşmüyor. Şöförümüz Mahmut emmiye sordum bu yağan ney diye. Verdiği cevap; gök yüzü tabakasında karla kırcı çarpışıyormuş, çarpışma sonucu da böyle bir şey oluşuyormuş. Melez canlı misali diye de ekliyor Ben tatmin oldum bu cevaptan

Ahmet Günen

3 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 19:16

Alıntı:
Şuan Kayseri merkeze kar yağıyor. Yalnız, yağan kar kırcıya da benziyor. Kırcı kadar sert değil, kar gibi de yavaşça düşmüyor. Şöförümüz Mahmut emmiye sordum bu yağan ney diye. Verdiği cevap; gök yüzü tabakasında karla kırcı çarpışıyormuş, çarpışma sonucu da böyle bir şey oluşuyormuş. Melez canlı misali diye de ekliyor Ben tatmin oldum bu cevaptan

Kayserililer ve Orta Anadolulular "kırcı"nın ne olduğunu bilir. Ama ülkemizin başka yerlerinde pek bilinen bir kelime değildir. Dolu manasına gelir

ali alimi012
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 18:09

çok güzel yağmur yağıyor sele dönüşebilir

Misafir de8

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 18:18

Oraj mevsimindeyiz. Radarda göründüğü gibi sele dönüşebilecek kuvvette değil. Yada hiç sellik yağış görmemişsiniz

sayfa 25
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ