Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa Salihli Prestij Caddeleri
« önceki   123 ... 171819 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18
tarzanlar
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 17:42

BAŞKAN KAYDA, ATATÜRK CADDESİ'NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Belediyesi tarafından yapımı devam eden Atatürk (Çınarlı) Caddesi'ndeki prestij çalışmalarını inceledi. Kurudere-Acısu Caddeleri arasında kalan kısımda yağmur suyu hattının döşenmesi ve kaldırım ve yol düzenlemesinin tamamlanmasıyla birlikte çevre düzenlemesi kapsamında ağaç dikimi başladı.
Prestij Caddesi unvanına yakışır şekilde bir cadde düzenlemesi yapıldığını söyleyen Belediye Başkanı Zeki Kayda, " Bu caddemizde alt ve üst yapıyı tamamladık. Şimdi de ağaç dikimine başladık. Akabinde aydınlatma çalışmaları da başlayacak. Bu caddemiz çok yakında pırıl pırıl olacak. Salihli'mize ve esnafımıza hayırlı olsun" dedi.
Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca ile Park ve Bahçeler Müdürü Burak Ataoğlu ile incelemelerde bulunan Başkan Kayda, vatandaş ve esnaflarla sohbet ederek, yoldan geçen kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

tarzanlar
3 ay önce - Cum 23 Mar 2018, 13:48

AVAR CADDESİ ARTIK IŞIL IŞIL
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde yürütülen Prestij Cadde projesi kapsamında Avar Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmaların büyük bölümü tamamlandı.
Üst yapısıyla yenilenen Avar Prestij Caddesi, dekoratif ve rengarenk aydınlatma sistemiyle baştan aşağı ışıklandırıldı. Bisiklet yolu düzenleme çalışmaları ile peyzaj ve çiçeklendirme çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte Avar Caddesi bambaşka bir görünüm kazanacak.
Salihli halkına prestij caddelerinin hayırlı olmasını söyleyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda “ Salihli’de yoğun olarak kullanılan üç caddemizi prestij caddesi olarak ilan etmiştik. Bu caddelerden olan Avar Caddesi’nde çalışmalar bisiklet yolu, cep otoparkları, yenilenen kaldırımları, yolu ve son olarak ışıklandırması ile prestij caddesi adına yakışır modern bir görünüme kavuştu. Şüheda ve Atatürk Caddelerinde devam eden prestij çalışmaları da en kısa sürede tamamlanarak, halkımızın hizmetine sunulacaktır. Bu önemli projelerin hayata geçmesinde destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e de teşekkür ediyorum. Avar Prestij Caddesi Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

tarzanlar
3 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 17:01

Muazzam Oldu
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Prestij Cadde projesi kapsamında, Salihli ilçe merkezindeki Avar Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmaların büyük bölümü tamamlandı. Üst yapısıyla yenilenen Avar Prestij Caddesi, dekoratif ve rengarenk aydınlatma sistemiyle baştan aşağı ışıklandırıldı. Bisiklet yolu düzenlemeleri ile peyzaj ve çiçeklendirme çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte Avar Caddesi bambaşka bir görünüm kazanacak.
Salihli halkına prestij caddelerinin hayırlı olmasını söyleyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda “Salihli’de yoğun olarak kullanılan üç caddemizi prestij caddesi olarak ilan etmiştik. Bu caddelerden olan Avar Caddesi’nde çalışmalar bisiklet yolu, cep otoparkları, yenilenen kaldırımları, yolu ve son olarak ışıklandırması ile prestij caddesi adına yakışır modern bir görünüme kavuştu. Şüheda ve Atatürk Caddelerinde devam eden prestij çalışmaları da en kısa sürede tamamlanarak, halkımızın hizmetine sunulacaktır. Bu önemli projelerin hayata geçmesinde destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e de teşekkür ediyorum. Avar Prestij Caddesi Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.
İlçelere Değer Katan Yatırımları Hayata Geçiriyoruz
17 ilçede altyapı ve üstyapı yatırımları ile vatandaşların yaşamlarına değer katan projeleri hayata geçirdiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Salihli ilçesinde Avar Caddesi’nde başlattığımız prestij caddesi projesini tamamlama noktasına geldik. Ortaya çıkan görüntü de, ilçeye değer katan bir çalışma yaptığımızın göstergesi. İlçe halkımıza hayırlı olsun. Işıl ışıl parlayan Avar Caddesi’nin Salihli’ye hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

tarzanlar
2 ay önce - Cum 30 Mar 2018, 17:45

Salihli 45,5 Taraftarlar Derneği Başkanımız Sayın Yakup Karahan abimizden avar caddesiyle ilgili görüşlerinden enstanteler...
Abi şimdi hemde bu saatte gece 01.45
Kırveli karakolunun oradan giriş yaptık harbiden kendimi istanbulda gibi hissettim, arabayla can hastanesine doğru geldik muhteşem olmuş cadde indim caddede resim çektim şimdi yalaka diyecekler öyle dicekler böyle dicekler, benim arkamdan dedikodu edecekler ha bitane delikanlıda çıkıp yüzüme söyleyemezde chp liligimi bile tartışacaklar ne yapayım çokta tın ben kendimden eminim abi salihlime kim bir çivi çakarsa ben minnetter kalırım. Harbiden teşekkürler zeki başkanım harika olmuş cadde allah razı olsun kimsede umrumda değil emegi geçen herkese teşekkürler...

(+)

tarzanlar
2 ay önce - Prş 05 Nis 2018, 19:14

ATATÜRK CADDESİ’NDE PRESTİJ ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan prestij cadde çalışmalarını inceledi. Atatürk Caddesi’nde devam eden prestij çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Zeki Kayda, “ Hızlı bir şekilde cadde düzenlemelerine devam ediyoruz. Atatürk Caddesi’nde şuan da hummalı bir çalışma var. Yağmursuyu ve doğalgaz hattını tamamladık. Evlerin giriş kapılarına kadar doğalgaz hatlarını çektik. Üst yapı çalışmaları kapsamında yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarına da devam ediyoruz. Kurudere-Acısu Caddelerinin arasında kalan kısım tamamlandı. En fazla bir aylık süre içerisinde Menderes Caddesi'nin kesişim noktasına geleceğiz. Hemen akabinde ağaçlandırma ve aydınlatma çalışmalarımız da gelecek. Can Hastanesine kadar olan bu caddemizin en geç Haziran ayına kadar tamamlayacağız. Vatandaşlarımızdan anlayış bekliyoruz, bu işler bir şekilde yapılması gerekiyor. Bölge esnafına ve vatandaşlarımıza sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 18
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler