Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 390
Bugduzlu ali
3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 22:40

Herkese iyi geceler...
Misafir d19 ya siz mehmet beysiniz yada yakını...
Kaldırım mühendisleri iş başında demek.ne demek arkadasım O kadar merak madem evraklarivardi 50 li ve 85 li yillar icin simdiye kadar 1 karıs yol almis mi
Misafir 707 konuyu ne guzel ozetlemis daha ne desin..
mehmet beye niye tlf açıp veya yuzyuze gelip konusalim buyuklerimiz zaten mehmet beyle gorustu vekalet verdi simdi de vekaleti cektiler.
Mehmet beye lafimiz.yok tam yillardir ugrasti olmuyor Allah razi olsun ama yeter artik yıllardir 1 karis ilerleme olmaz mi yaaaa
Zaten icerkli detayli evraklar olsaydi bizden once mehmet bey medyaya kadar yansitmazmiydi????
Sorun mehmet beye vekalet verenlerin cogu vekaltini cekti misafir 707 nin dedigi dogru....
Benden istiyorim mehmet beyin uğrastiginin karsiligini insallah alir ne deyim
Burda mehmet beyi elestirmiyorum sadece durum hakkinda detaylari paylasiyorum son durum bu...

Misafir cf9

3 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 23:44

Ümitini kesmic arkadaslara güle güle diyelim.Yeni hobilerin arkasindan kosunlar.Burda isi olmuyanlarda Cok insanlar var.Bu isler bir kac Ay sürmez.Tabiki yillari alir.Alacakli arkadaslar cok ümilenmeden bekliyecekiz.Olursa olur olmazada saglik olsun.

Misafir 324

3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 01:09

Büğdüzlü Ali kardeşim haklısın..
“Kaldırım mühendisleri “üslubunu kullanan terbiye ve edep yoksunu şahıs
Ya MEHMET Bey (ki Mehmet Bey de üslup konusunda zayıf not alır❗)
Ya MEHMET beyin avukatı...
Ya da Mehmet beyin akrabası veya ahbabı...
Bende büğdüzlüyüm ve bizimde orda evvel Allah yerlerimiz var inşaAllah..
Ama bu şartlar altında asla ve kati süretle vekalet verme düşüncemiz olmayacaktır..Mehmet beyin zatı Alilerine...
Zira tüm konuşmalar beyanlar dökümanlar sonuçlar tavırlar vs..
Tutarlılık arz etmiyor..
Ve asla güven verici değil var olan herşey..
En ufak bir ışık hüzmesi söz konusu dahi değil pozitif olarak..
Ve bu şartlar altında biz niçin yüzlerce dönüm diye düşündüğümüz yerleri gözden çıkaralım ki?

Misafir 3f0

3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 20:17

Misafir 324 Bügdüzlü arkadas.Sen Bügdüzden kimlerdensin?Bende Bügdüzlü yüm bu sayfayi baya dir takip ediyorum bir sonucunda cikacagi yok.

Bugduzlu ali
3 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 21:49

Herkese iyi geceler
Mehmet beye vekalet verenler 2 haftaya kadar DHMi den bi kismi parayi aliyordu ALAN VAR Mİ????
bu yıl sonuna kadar da paranin TAMAMINI ...
neyseki bizimkiler mehmet beyden iyi ki vekaletini cekmisler bundan sonra buraya yazmam da karismam da Allah sizlere sabir versin ben yillardir burayi takip ettim bi karıs ilerleme gormedim fazla uzaklamay gerek yok umut dunyasi deyip kendinize teselli verin Mehmet beyede basarilar uzun zamandir yazmiyoda vardir bi bildigi

Buraklord
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 12:56

Mehmet bey şu yukarıdaki linki incelerseniz bize faydası olur mu acaba

Misafir 707

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 15:15

iyi günler
Mehmet beye 2500 evrak , valilikten - danıstaydan gelen yazılar iş e yaramadı da şimdide linkler mi çıktı arkadaşım...
şimdiye kadar bi yol katletilmemiş şimdiden sonrada zor
ocak ayında vekalet almak için gittiği kişlere 2 ay içinde DHMİden ilk paraları 2018 YILI İÇİNDEDE PARANIN TAMAMINI alırım diyordu Mehmet bey..2 ay geçti ALAN VAR MI PARAYI...
2018 yılı da geçer 2019 da 2020 de....
daha çok beklersiniz...çokkkkkkkk

Misafir 7a6

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 17:25

Ya kardeşim o linktekiyle bizim meselenin ne alakası var o adamlarınki miras bizimki kamulastırmasız el atma yasa deyismediği surece yapacak bisey yok benmi yanlış düşünüyorum

Bugduzlu ali
3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 21:25

Mehmet bey anca kendi elestirenlere cevap yaziyodi artik onuda yazmiyo
Umudunu kesti acaba şimdi ne desemde insanlari umutlendirsem diye dusunuyordur

Akyurtlu
3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 19:22

Hayatta güzel şeyler bazen beklemeye değer.

Hayırlısıyla bu işte çözülür.

Avukatlar gerekeni yapıyor.

sayfa 390
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet