Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor borç batağında [futbol]
« önceki   123 ... 646566 ... 798081   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 65
Misafir 2b7

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 16:20

Sunu degil gs. Fb,Bjk,Ts de dahil yapabilecek varmi saniyorsunuz. Helede 3/4 sezonluk anlasma yapmissin oyuncunun avukatiyla garanti para, villa, ozel arac, cocuklarinin ogrenim ucreti ve hatta ulkesine 1. Sinif onlarca ucak bileti ve cep telefonu faturasini kabul etmissin. 1 yil sonra ben bunlari odemem kuruda sabitlerim diyebilirmi. Oyuncularin menajeriyle konustuktan sonra gunlerce avukatlariyla niye gorusuluyor saniyorlar bu yeni yoneticiler. Taraftara masal anlatiyorlar.
Aslinda olmasi gereken o ama asla yapilamaz helede once sozlesme yapilmis tum herseyi emirlerine sunulmus oyuncuya. Belki brezilya afrika dan amator oyuncu bulur getirir bunun hepsini yaptirirsin ama suandakilere yaptiramassin.

Cenk Gültekin
site denetçisi

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 16:24

Zaten mevcut sözleşmelere yapamazsın bunu..
Bundan sonra yapılacak sözleşmelerde yapmazsın..

Misafir 702

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 16:32

Sanki eski yöneticiler bu tür tavizlerin büyük ve ekstra kulüp giderleri olduğunu bilmiyorlardı.

Sen bir üçüncü dünya ülkesisin. Kaliteli yabancı alacaksan bunları vereceksin. Haa sırf taraftara şirin görünmek için bunları vermez, transfer ücretini arttırırsın, "bakın eski yönetimin verdiği bu tavizleri vermedim" dersin.

Taraftar da yer (sen öyle zannet)

Misafir 2b0

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 21:33

Devletin artik bu sacma sisteme millet cebini doldursun diye para akitmamasi lazim. Superligin,Kupanin,Super kupanin,1 ligin sponsoru devlet sirketleri yetmedi hemen her klubun stadindaki bazi bolumlerede sponsor oldular. O paralari savunma sanayi basta olmak uzere tarim,enerji gibi alanlara aktarmasi ulke yararina olur. Batan takimin cebini dolduran yonetimi kaciyor bu seferde bldler finansa ediyor yazik ulkenin paralarina.

Misafir 2f0

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 16:42

Klupler teker teker batiriliyor. Vasifsiz baskanlar ve onlarin menajerleriyle kluplerin ici bosaltiliyor ve tff ve maliye seyderiyor.

Burçak Sağlam

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 09:41

saçma sapan futbolcuların bile milyon avrolar kazandığı sistemde camiaların bir gün duvara toslayacakları kaçınılmazdı.. menejerleri söylemiyorum bile. biliyorsunuz..

Misafir 264

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 13:21

G.Saray'ın UEFA'ya karşı kozu şampiyonluk.

Galatasara'ın geleceği bugün UEFA ile yapılacak toplantı sonrası şekillenecek. Sarı-kırmızılı yönetimin men cezası almamak için en büyük kozu şampiyonluk.

Misafir e54

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 13:27

Valla sırf bu söylem için ceza veririm ben var mı garantisi demezler mi adama ya olamazsan ne olacak nasıl kapatcan😂

murad_1299
9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 14:06

şampiyon olunca 1 milyar dolar mı alacaklar

Cenk Gültekin
site denetçisi

9 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 14:23

Beyler şampiyon olduğunda tabiki 1 milyar almıyorsun

Adam o gelirle borç öderiz diyor..
Avrupaya gidemediğinde asıl sen Uefa olarak takımı daha zor bir duruma sokuyorsun..

Avrupa’dan men olayı tamamen kalkması lazım bana göre. Atıyorum misal iç işlerine katılabiliyorsa Uefa, sezonu -5 puanla falan başlatabilir, böyle cezalar olabilir..

Adamın zaten borcu var, sen avrupadan men cezası vererek daha da kötü duruma düşmesini sağlıyorsun, en büyük gelir kapısını engelliyorsun..

sayfa 65
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 646566 ... 798081   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET