Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara İskitler MİA Projesi
« önceki   123 ... 919293 ... 108109110   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 92
Misafir 4db

7 ay önce - Pzr 25 Şub 2018, 11:52

Opanin yanindaki metruk binada yikilmis

Misafir 6e5

6 ay önce - Prş 01 Mar 2018, 16:40

Ankara trafik facebook sayfasinda gordum istanbul yolu ile kazimkarabekir in kesisimindeki kosgep binasi acilisi var araclari cekiyolar yazmislar demekki bugun aciliyor orasi

Misafir 053

6 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 20:17

Hani bu mia 2 hak sahibleri direk mutahitlerle gorusecekti hic gorusen felan olmadimi anlasma veya anlasamama durumu varmi bilgi sahibi olan var mi

Misafir 403

6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 12:23

Başkan ; mal sahipleri toplansın ve bir an önce mütheahitlerle anlaşsınlar diyor.Emsal çıktıktan sonra 2'ye yatırımcılar buraya yönelecek ve almak isteyecekler. Bence burada belediyenin yapması gereken ada bazında insanları toplayıp mütheahitlerle buluşturmaktır.Böylece bir an önce çözüme gidilir.

tilsimonline

6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 13:12

Mia-2 nin hızlanmasının ardından Mia-1 den güzel bir atak geldi,
15 kadar parselin peş peşe inşaata başlama olasılığı çok yüksek, içlerinde 35+ kata kadar çıkanlar var.
Anlaşılan mia 1 in önünde duran engeller kaldırıldı. Yaza kalmadan tesfiyeciler cad ile kazım karabekir cad arasında birçok vinç görme ihtimalimiz çoğaldı.

Misafir f56

6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 15:45

Tılsımonline Mart ayında 2 projeye başlanacağı söyleniyordu,lakin satış ofisi olarak kullanılacak bir yer yapılıyormuş.Sizin aldığınız bilginin kaynağı nedir ?

gunduzm
6 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 16:55

Tılsımonline

Bölgeye hâkim olduğunuz ve projeyi takip ettiğiniz için size bir sorum olacak. Mia projesi sadece kkarabekir ve tesviyeciler caddeleri arasında kalan alanı mı kapsıyor. İmar revizyonu sadece bu bölge için mi yapıldı. Mevcut durumda Askinin sağ ve solunda bulunan ve kkarabekir caddesine cephesi bulunan işhanları da Mia projesinden faydalanabilecekler midir? Teşekkür ederim.

tilsimonline

6 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 10:07

Alıntı:
Tılsımonline Mart ayında 2 projeye başlanacağı söyleniyordu,lakin satış ofisi olarak kullanılacak bir yer yapılıyormuş.Sizin aldığınız bilginin kaynağı nedir ?

bölgedeki yıkım ve hareketlilik diyelim

Alıntı:
Bölgeye hâkim olduğunuz ve projeyi takip ettiğiniz için size bir sorum olacak. Mia projesi sadece kkarabekir ve tesviyeciler caddeleri arasında kalan alanı mı kapsıyor. İmar revizyonu sadece bu bölge için mi yapıldı. Mevcut durumda Askinin sağ ve solunda bulunan ve kkarabekir caddesine cephesi bulunan işhanları da Mia projesinden faydalanabilecekler midir? Teşekkür ederim.

Bölgeye hakim değilim sadece ankara genelinde yenilikleri takip ediyorum bilgim dahilince cevap verecek olursam ;
sorduğunuz soruya askıdaki şu ilandan yola çıkarak cevap veriyorum,
https://www.ankara.bel.tr/files/2615/2040/8594/UP_-ilan.pdf

burdada görüleceği üzere samsun yolu ve istanbul caddesi kenarındaki eski binalarda mia kapsamında olarak gözüküyor

Misafir 1f3

6 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 19:09

Sayin tilsimonline atmış oldugunuz linki ben ankara Belediyesinde bulamadım iskitlerin
Tamamını gösteren bir link varsa ve foruma atarsanız çok memnun oluruz bizi bilinçli bir şekilde bilgilendirdiginiz için çok teşekkür ederim

gunduzm
6 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 12:25

http://tektonika.com.tr/detail?%20id=237

Nette buldum. Son halimi bilemiyorum.
Bilen birisi teyit edebilir mi acaba?

sayfa 92
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 919293 ... 108109110   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet