Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir ed8

11 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 11:20

bu boşıbaş sahipsiz köpeklere neden hiç bir önlem alınmıyor. çucuklarımız okula gidip gelemiyor.
şimdi diyeyeceklerki hayvan hakları var . hayvanlar tutsak olmamalı aşılanıp kısırlaştırılıp tekrar bırakılıyor.
iyi güzelde hayvanat bahçesindeki hayvanlar tutsak olmuyormu.

murad_1299
11 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 11:25

doktor arkadaşlarımla konuştum, bir yaralanma olursa hemen kuduz aşısı yaptırılmalı yoksa sonu ölüm olur dediler, köpeğin ısırdığı yere göre değişiyormuş olaydan en geç ne zaman sonrasına kadar aşı yapılması gerektiği süre, o yüzden yaralı bir vaka yaşarsanız hemen kuduz aşısı yaptırın kendinize

Misafir ed8

11 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 11:59

murad bey verebildiğiniz öneri bu mu ? sadece ?
çocuğun yaşadığı tramva ne olacak
işte böyle tepki göstermedikçe yereldeki yöneticiler bir şey yapmazlar

Misafir d62

11 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 13:04

Müslüman ülkelerde sokakta köpek dolaşmaz ben Arabistan Mekke Medine cidde irana gittim sokaklarda hiç kedi köpek görmedim

Insanlar özgürce sabah kalkıp yada gece saatleri dolaşıyor sokaklarda burda sabah namazına çıksak acaba köpek sürüsü saldırırmı diye tedirgin oluyoruz

ali alimi012
11 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 16:23

gerçekten ya bu kadar da köpek sevici olmayın belediye toplasın türkiyede en çok köpek olan ve tehlike saçan şehir.
avrupadan örnek alın tek başıboş köpek kedi yok.

Burak ÇİÇEK
11 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 23:38

Alıntı:
gerçekten ya bu kadar da köpek sevici olmayın belediye toplasın türkiyede en çok köpek olan ve tehlike saçan şehir.

Sen gel İstanbul'u gör. Valla çete gibi geziyorlar. Sadece Eskişehir'e has değil. Türkiye'nin sorunu bu.

Serky45
11 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 23:46

Bursa'da önceden çok göremezdik sokaklarda köpek. Ama son zamanlarda sayıları artıyor. İstanbul'daki sayılarını söylemeye gerek bile yok. İnsanlar gereksiz yere duyar kassa da aslında bu hayvanlar Uzakdoğu ülkelerine gönderilebilir. Böylece farklı bir gelir kapısı da oluşur. Brezilya'dan gelen angus da hayvan, bizden Çin'e giden köpek de hayvan...

murad_1299
11 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 11:38

öneri değil bir uyarıydı o

ben de köpeklerden korkarım biraz, bi keresinde tatil dönüşü gece sabaha karşı yurta gidiyodum yurttaki köpek havlamaya başladı

dua ya da sure okuya okuya geçtim yanından

2 kere de köpek saldırısına maruz kaldim ama bişey olmadi Allah a şükür,
tek köpek olsa yine kapışırsın bişey yaparsin da grup halinde dolasiyolarsa buyuk sıkıntı

Misafir 9e4

11 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 14:22

Uzun lafın kısası insanların sağlığı ve güvenliği için sokak köpeği diye bir kavram olamaz sokaklar doğurmadı bunları. Belediyelerin daha gerçekçi projelerle yaklasması gerekiyor bu konuya. Kesinliklee katliam istemiyoruz yukarıdaki üyelerden bazıları çok mantıklı önerileri olmuş,değerlendirilebilinir .....

26METİN
9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 13:35

gazeten güzel bir haber
bu haber Eskişehir otogarından
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/gulduren-fotogr ...f-n165602/

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET