Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 400
ssfcevis
3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 17:37
11 km lik tünel

11 km lik tünel ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar proje ne zaman bitecek ve güzergahı video filan buradan yayınlasanız. benim gibi facebook kullanmayanlar için

Ataferhat
3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 19:11

Alıntı:
dr.aty
20 saat önce - 22:49 (dün)

Alıntı:
Hali hazırda mersin antalya ne kadar sürüyor acaba bu güzergahta giden var mı bilgi verebiliyor mu en son seyahat süresi için

Yazın Lara’dan Mersin’e molasız 5,5 saatte gelmiştim. Sürenin kısalması için biraz daha zamana ihtiyaç var. Manavgat ve Alanya’daki çalışmalar tamamlandı mı bu arada? Alanya’ya çevre yolu tarzı bişe yapılıyordu sanki.

Doğrudur. Lakin yazın gündüz trafik fazla ve tek yollarda kamyon arkasına takılmak var. Acaba gece mi yolculuk yaptınız. Ben yazın Anamurdan mersine 3 saatten erken gidemiyorum. Molasız tabiki.

dr.aty
3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 22:24

Alıntı:
Doğrudur. Lakin yazın gündüz trafik fazla ve tek yollarda kamyon arkasına takılmak var. Acaba gece mi yolculuk yaptınız. Ben yazın Anamurdan mersine 3 saatten erken gidemiyorum. Molasız tabiki.

Gündüz yaptım hocam, o yolda gece araba sürmek büyük cesaret işi. Evet tek şeritli yollarda kamyon arkasına takılmak gerçekten çok vakit kaybettiriyor.

Misafir bee

3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 22:36

alanya çevreyolu biraz yavas ılerlıyo malum tunel calısmalarından dolayı mersin alanya arası tamamlamdıktan sonra bu yolun trafıgı bayagı artacak gıbı suan bile gözle görülür bi artış var özellikle agır tonaj araclarda

Mahmut Göksu
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 00:16

Bilmeyenler için nerede ne yapıldığını anlamak gerçekten çok zor ama belli ki çalışmalar farklı farklı etaplar halinde yapılıyor.

Son tünel konumu neresi acaba?

oguzanamur
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 06:55

(+)

(+)

(+)

Geç de olsa t8 tüneli çıkışı başladı. Daha önceki sayfalarda Bozyazı Tekeli sırtlan yokuşu civarında çalışma yapılmadığından şikâyetçiydik. Çok şükür oraya da başlandı.3 yıl içerisinde aydıncık bozyazı arasının da biteceğini umuyoruz.

(+)

(+)

Misafir f6b

3 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 23:37

viyadük ilk geçiş videosu vatandaştan

Mahmut Göksu
3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 00:12

Melleç tüneli sonrası herhangi bir çalışma yok galiba? hatta yol gidiş geliş değil mi?

Misafir a1d

3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 08:39

Aydıncık Bozyazı arası 3 yılda bitmesi cok zor çünkü henüz başlamamış tüneller var bnm tahminim 5 sene

oguzanamur
3 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 10:20

Gazipaşa Anamur arasında yakacık bölgesinde dağın sırt bölgesinde çalışma var 11 kilometrelik tünel inşaatı devam ediyor melleçten sonra dağın eteğine baktığınızda çalışmayı görürsünüz

sayfa 400
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM