Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Kentkart sorunları
« önceki   123 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 61
erkinalp
1 yıl önce - Prş 01 Hzr 2017, 10:55

Defalarca söyledim. Ön ödemeli kartların yanı sıra, 1 binişlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık ve ömür boyu geçerli pasolar olmalı. 1 binişlik ve günlük pasolar sürücülerce, günlük, haftalık ve aylık pasolar katılan gazete bayilerince(şimdi kart yüklendiği gibi), yıllık ve ömür boyu pasolar ise başvurusu bizzat genel müdürlükte alınmak üzere UKOME tarafından verilmeli. Ayrıca feribotlara araç içinde binen her yolcu için tarifesine bakılmaksızın sürücüsünden, sürücüsüz araçlarda kullanıcısından, taksilerde yolcusundan tam bilet ücreti alınmalı. Koşulları da şöyle olmalı:
1 binişlik paso: 2 biniş bedeli, aktarma verir
Çift bilet tek binişlik paso: 3 tek biletli biniş bedeli, ikisi ayrılmaz, teki kullanılırsa aktarma verir, ikisi aynı anda kullanılırsa aktarma vermez, kullanılmayan yanar
Günlük paso: 10 biniş bedeli, ilk kullanımı takiben 1 gün içinde sınırsız biniş, çift biletli hatlarda her kullanım son geçerlilik saatini 12 saat erkene çeker, son 12 saat içinde çift biletli hatta kullanım aktarma vermez
Haftalık paso: 50 biniş bedeli, ilk kullanımı takiben 7 gün içinde sınırsız biniş, çift biletli hatlarda her kullanım son geçerlilik saatini 12 saat erkene çeker, son 12 saat içinde çift biletli hatta kullanım aktarma vermez
Aylık paso: 200 biniş bedeli, ilk kullanımı takiben 28 gün içinde sınırsız biniş
Yıllık paso: 1000 biniş bedeli, ilk kullanımı takiben 367 gün içinde sınırsız biniş, turistik hatlarda her kullanım son geçerlilik saatini 12 saat erkene çeker
Ömür boyu geçerli paso: Standartlara ve işletmeye uygun bir araç ya da bedeli, sadece ilgili bağışın olduğu işletmede ömür boyu geçerlidir, kaybında tekrar almak için aynı şartı tekrar sağlamak gerekir
Aktarmalar da il merkezinde tek bölge, il merkezi dışında her garaj ayrı bölge olacak ve her bölge kendi içinde aktarma verecek şekilde yeniden düzenlenmeli.

feyyazturu

10 ay önce - Cmt 05 Ağu 2017, 12:55

online kart yüklemesi yapmaya çalışıyorum öğrenci kart süresi doldu diyor yükleme yapmıyor
makinadan deniyorum yükleme oldu
kart numarası ve öğrenci durumum da son da yok

ayrıca haftasonu izmirim kart müşteri hizmetleri kapalı
rezalet durum

Misafir 823

10 ay önce - Cmt 05 Ağu 2017, 22:30

Öğretmen ve öğrenci kartları için vize işlemleri genellikle hangi ayda yapılıyor acaba? Sene sonuna doğru yapılıyor diye biliyorum ama hangi ayda yapıldığını bilmiyorum. Tam olarak hangi ayda bitiyor bu kartların süresi?

mahmut11
10 ay önce - Cmt 05 Ağu 2017, 22:55

Feyyaz Turu,

Bu adreste yazan bilgi ye göre kartınız kapanmış olabilir. Eğer hala öğrenciyseniz açtırmanız gerekmektedir. Gerçi kartlar müdürlüğü biraz yaş ama hallolur eğer hala öğrenciyseniz, korkmayın.

27.07.2017 Tarihi itibariyle Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK)'te kaydı bulunmayan ve öğrencilik hakkı sonra ermiş olan öğrencilerin kişiselleştirilmiş toplu ulaşım kartları kullanıma kapatılacaktır. Bilgilerinize saygılarımızla sunarız

Misafirin soruruna da cvp oluyor.

feyyazturu

10 ay önce - Cmt 05 Ağu 2017, 23:10

Sağ ol Mahmut
o uyarıyı okudum ama kart sadece online dolum yapmıyor. hala kullanabiliyorum ilginç bir durum
hala öğrenciyim bir gidip bakayım

mahmut11
10 ay önce - Cmt 05 Ağu 2017, 23:14

Gerçi, İzmirimkart sistemi de dandik olduğundan kendi kendine gelin güvey oluyor da olabilir .

Misafir 614

3 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 18:32

Kartım izmirim kart ve öğrenci kartı ama bastığım zaman geçersiz kart diyor sorun ne yardım eder misiniz acil

D3neme
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 05:48

Alıntı:
Aöf de okuyan kartı geçersiz olan arkadaşlar önce Aöf iletişime merkezini arasın YÖK e öğrenci bilgileri aktif edilip sonradan ESHOT genel merkezini 02323200320 yine arayıp aktif edebilirler

Misafir c47

3 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 17:27

Eshota yazdım buradan da paylasmak istedim.× Takip No: 6417417
Güvenlik Kodu: 0DE5

Merak ediyorum bahaneleri ne olacak

GkhanTR
3 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 18:31

Mağduriyetini anlıyorum. Ancak kızman gereken kurum AÖF. Öğrenciliğin devam ediyorken senin öğrenciliğini neden sonlanmış göstermişler bunu sorgulamak gerekiyor. Dediğin olay Cuma günü yaşanmış. Haftasonu devlet kurumlarınin çalışmayacağı belli bir şey. Yani Cumartesi, Pazar neden çalışmıyorsun deme hakkımız yok ESHOT'a karşı.

sayfa 61
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege