Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Erciyesspor Kulübü
« önceki   123 ... 434445464748   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 44
cCcenk38
1 yıl önce - Prş 08 Mar 2018, 01:39

Demi

7/8 yila Super Lig’deyiz insAllah


Misafir 226

1 yıl önce - Prş 08 Mar 2018, 01:50

o kadar da sürmez 5 yila kadar gelir tahminim CENK

cCcenk38
1 yıl önce - Prş 08 Mar 2018, 02:11

Ozaman her yil sampiyon olmak gerekiyor .

Erciyes’in kurtulusu yakin, insAllah tekrar guzel gunlere kavusacagiz .cCcenk38
1 yıl önce - Prş 08 Mar 2018, 04:40

Erciyesspor ve Altay taraftarinin dostlugu.
Karsiyaka’yla da dostlugumuz var. Ne de olsa taraftar gruplarin gorusleri ayni .
Allah’im bu gunleri tekrar nasip eder insAllah.


Misafir 494

1 yıl önce - Cmt 10 Mar 2018, 17:39

Kayseri Erciyes spor 0 9 Turgutluspor (Maç Sonucu)

Misafir b43

1 yıl önce - Cmt 10 Mar 2018, 17:47

Ben bir futbolsever olarak Erciyessporun içinde bulunduğu zor durumdan elbet bir gün kurtulacağına inanıyorum. Benim burada asıl yazıklar olsun dediklerim takımı bu hale getirenler ve bu zor durumdaki takıma her maçta dokuz on gol atmayı bir beceri zanneden diğer takımlar. Atma kardeşim atma adamlar zaten zor durumda birde sen vurma düşene. Bu güzide kulüpleri bu hallere getiren adamlardan da artık hesap sorulmalıdır. Bakın Karabükspor'da bu hale gelecek peki o takımları batıranlara ne olacak hiçbir şey olmamış gibi devam edecekler hayatlarına.Misafir 494

1 yıl önce - Cmt 10 Mar 2018, 17:54

Bizim ülkemizde hiç kimse kimseden hesap sormaz.Örneğin dört büyüklerden kim hesap soruyor ??? Hiç kimse .

bahadır 0302

1 yıl önce - Prş 15 Mar 2018, 14:29

Alıntı:
Maddi manevi imkansızlıklar yaşayan Kayseri Erciyesspor, geçen hafta Diyarbekirspor’la deplasmanda yapacağı maç için 10 saat süren bir otobüs yolculuğu yapıyor, otelde kalacakları paraları olmadığı için de geceyi Diyarbakır’da maça çıkacakları tesisin kapısında otobüste geçiriyor.

Sabah tesise gelen Diyarbekirspor yöneticileri, otobüsteki kafileyi görünce bir ihtiyaçları olup olmadığı soruyor, ardından ekibi kahvaltıya götürüyor. Maçı 10-1 gibi farklı bir skorla kaybediyor Erciyesspor ve maçın bitiş düdüğü ile futbolcular gözyaşlarına hakim olamayıp ağlıyor.

Diyarbekirspor takımı galibiyete sevinmeyi bırakıp, rakip takımın futbolcularına sarılıyor, taraftarlar ise kendi takımlarına sevinmek yerine rakip takım için sloganlar atıp “Paranız yoksa onurunuz var” diye tempo tutuyor. ‘İnsanlık ölmemiş, iyilik güzellik hala varmış’ diyor insan... Maçı da kimse değil, kardeşlik dostluk kazanıyor aslına bakarsanız. Ama insan merak ediyor...
Kayserili onca zengin işadamı niye bu futbolculara destek olmaz, hiç değilse asgari düzeyde ihtiyaçları karşılamaz? Futboldan anlamam ama o kadar mı zor dinlenmeden, kahvaltı yapmadan maça çıkan futbolculara iyi şartlar yaratmak?

adnann02
1 yıl önce - Cum 16 Mar 2018, 14:57

Kayseri, Kayserispor ile futbolda bu sezon güzel işler yapsa da Erciyesspor ile maalesef futbolun hakkını veremedi. Belki burada iki ayrı bağımsız kulüpten ziyade Erciyesspor'u Kayserispor'a oyuncu yetiştiren bir alt takım hüviyetine kavuşturmak daha gerçekçi olurdu. Şunu hepimiz kabul edelim ki Kayseri'de henüz taraftar kültürü pek oluşmadı. Kulüplerin başarısına göre taraftar artıyor, başarısızlığı ile takımlar terk ediliyor. Şehir takımlarımızın başarısı genelde sezonluk veya kişilere bağlı. Bunda elbette şehrin ve kulüplerin yöneticilerinin de payı var ancak bütün suçun onlara atılması da yanlış. Gerek Kayserispor'un gerekse Erciyesspor'un zor zamanlarında taraftar desteği her zaman düşmüştür. Dolayısıyla şehrin Süper Lig'de iki kulübu birden götürmesi pek olası değildi. Erciyesspor'un düşüşü ile taraftar ve yönetim desteği de azalınca ortaya maalesef böyle bir sonuç çıktı.

Şehirde taraftar kültürünün oluşmasını sağlamak, sportif başarıdan ziyade çocuklarımıza kulüplerimizi tanıtmaktan geçiyor bence. Gerek futbolda gerek diğer spor dallarında kulüplerimizin çeşitli sosyal etkinliklerle (okullarda sporcularla yapılacak etkinlikler, okulların kulüplerin tesislerini ve antremanlarını ziyareti, maçlara ücretsiz okul gezileri gibi) çocuklarımızın ve gençlerimizin sempatisini ve taraftarlığını kazanması ve çocuklarımızı en az bir spor dalına yönlendirmesi gerekiyor. Hem böylece çocuklarımız ve gençlerimiz kötü alışkanlıklardan da uzak duracaklardır. Ben inanıyorum ki çocukları ile birlikte aileleri de İstanbul takımlarından vazgeçip şehrin takımlarına yöneleceklerdir. Eğer bu dediklerim çok önceden (en azından 90'lı yıllarda) yapılmış olsaydı, bugün gerek Kayserispor'un, gerek Erciyesspor'un gerekse diğer sportif branşlardaki kulüplerimizin çok daha fazla taraftarı ve daha güçlü desteği olacaktı.

İnşallah Erciyesspor da bu kötü günleri atlatıp hakkettiği yerlere tekrar yükselir en kısa zamanda.


Misafir 2b9

1 yıl önce - Cmt 17 Mar 2018, 16:26

1461 Trabzon 8 1 K.Erciyespor (Maç Sonucu)sayfa 44
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 434445464748   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET