Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Azerbaycan - Bakü
« önceki   123 ... 236237238239   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 237
AzerPower
6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 11:48

Yüksek katlı tipsiz binalardansa böyle binalar daha güzel.Yüksek katkı binaları bile yaparken senin sovet tarzı dediğin mimaride ise ismi "Barokko" diye geçen binalar yapılıyor.Tabii hepsi değiı ama büyük çoğunluğu özellikle şehir merkezine yakın yerler.Dediğin gibi bazıları beğenir bazıları yok ama şahsen brn çok beğeniyorum.Mesela bana dubai ve ya nyu yorkmu yoksa paris budapeşte moskova diğe sorulursa düşünmrden cevabım ikincisi olur

AyselBaku
6 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 00:42
Kıskanma

Alıntı:
Neden eski sovyet tarzı binaları yeniden yapıyorsunuz anlamadim. O binalar kullanışlı değil paris e benzemekse mesele o ayrı bir yanlış olur. Kimisi beğenebilir o yapıları fakat bana soğuk geliyor . Herşey zamanında güzeldir eğer zamanımızda daha estetik daha kullanışlı yapılar inşa edilebiliyorsa bunu yapmak daha mantıklı olurdu.

avares_
6 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 13:45

(+)

AzerPower
6 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 19:51

Bakünün en sevdiğim binalarından biri.Kaş ki sovetler kurulmazdı ve bakü milyonerlerinin zamanında yaptığı bu binalar daha fazla olurdu.(1920de sovetler kurulumcu tüm iş adamlarının serveti ellerinden alındı)Kim bilir 6-7 yıl içinde bu kadar sanat eseri uapılmışsa daha neler yapılırdı daha ne projeler vardır.
Bi zaman hatırlıyorum bazı yapmak istedikıeri binaların projeleri bulunmuşdu fransada.Bence şuan o binaları inşa etmeliıer.Yüksek cam binalardansa bunlar çok daha iyi ve ucuz olur

avares_
6 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 17:43

(+)

(+)

sayfa 237
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler