Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas PrimeMall AVM
« önceki   123 ... 262263264 ... 271272273   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 263
Misafir 365

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 20:53

Starbucks ne durumda çalışma var mı?

4everSivas

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 23:04

Starbucks ile alakalı dikkatimi çeken birşey göremedim

Misafir 442

9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 23:31

Türkiye de bulunan 390 AVM içerisinde faaliyet te iken son bir yılda en çok marka girişi olan avm Sivas primemall.Ayrıca AVM ye gelen ziyaretçi sayısı ise aylara göre artarak devam ediyor.

talha58
9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 23:53

Gerçekten Primemall Avm gayet iyi bir gidişata sahip olarak görünüyor. Bir müddet daha böyle devam ederse o bölgede Avm çevresinin de ticaret merkezi olabileceğini tahmin edebiliriz. Belki de 1-2 sene içinde birkaç sene önce dile getirdiğim Açık Hava Avm projesinin de gündeme geldiğini görebiliriz kim bilir.

Seneler önce Primemall sonrası projelerde yeni trendler yönünde adım atılmalı demiştim. Yıllar önce Denizli Egs Park'ta farklı bir konsept görmüştüm. Site üzerinde de Egs Park başlığı var sanırım. Şu anda caddeleri olan ve açık havaya sahip, alışveriş sokaklı ve bir nevi Selçuklu-Osmanlı şehirlerinde arasta-bedesten çarşılarını andıran konseptler de yaygınlaşmaya başladı. Sivas'ın tarihi özelliği ve alışveriş anlayışına da bu Açık Hava Avm çok uygun geliyor bana. Kış ayları da hesaba katılacaktır haliyle. Bir sonraki projenin bu şekilde yapılmasını isterim. Bu nedenle şu andaki Primemall Avm büyüklüğü de oldukça ideal ve dışarıdan gördüğümüz kadarıyla gayet hareketli bir Avm.

İnanıyorumki ikinci bir Avm projesine de ihtiyaç duyulacağını göreceğiz. Belirttiğim konsept değerlendirilebilir. Üstelik bunun için önemli bir zaman olacaktır önümüzde. O zamana kadar Kuzey Çevre Yolu, Hızlı Tren İstasyonu ve güzergahı ve Kızılırmak Projesi de şekillenmiş olursa çok daha farklı bir konumda yaşam alanlarını da içinde barındıran yeni bir cazibe merkezi de oluşturulabilir.

Misafir e41

8 ay önce - Prş 29 Mar 2018, 16:57

Kurdaki artış ve giriş sayılarının %40 lık kısmını çevre okullarda bulunan öğrencilerin oluşturmasından dolayı esnaf sıkıntı yaşamaktaymış, dün oradaydım saat 15:00-18:00 arası kimseler yoktu saat 19:00 gibi girişler oldu ama yemek katının %20 sini bile doldurmadı, konuştuğum firma yetkilileri, mağaza müdürleri bunlar hep ulusal firmalar şikayetçilerdi, merkez baskı yapıyor ciroları artırın diye ama elden gelen bir şey yok sadece hafta sonu kalabalık oluyor oda yetmiyor dediler. Bu ulusalların gözünü toprak doyursun hiçbirşeyden memnun olmuyorlar yada memnun değilmiş gibi gösterip müdürleri gazlıyorlar. Ama çok sakin oluşu dikkatimi çekti, Türkiyenin çok yerini gezdim burası biraz uzak ve insan sürkilasyonu düşük geldi gözüme

yusuf_58
8 ay önce - Prş 29 Mar 2018, 18:22

(+)

Fatih C1
8 ay önce - Cum 30 Mar 2018, 00:42

Hadi gözünüz aydın starbucks yakında açılıyormuş.

https://www.facebook.com/primemallsivascomtr/post ...2773827177

Misafir 8f2

8 ay önce - Cum 30 Mar 2018, 19:32

Pause cafe&lounge açıldı

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=16943 ...%2As%2As-R

Misafir 65f

8 ay önce - Cum 30 Mar 2018, 21:02

Bu pause cafe Hindistan menşeili bir cafe mi?

Misafir d91

8 ay önce - Cmt 14 Nis 2018, 15:42

Bosch ve coffee shop company kapandı

sayfa 263
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET