Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Misafir b65

6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 01:03

Kuzey cevre yolu kuzey imar yolu 2 osb ve ges alanları gumusbaglar nurali harput gülmez bölgesini olumlu etkiledi. Bu yadsinamaz. 10 müşteriden 4 veya 5 tanesi kuzey de arazi istiyor. Insanlar güneyden sıkıldı. Batı da üniversite arazisi öteye geçmeye izin vermiyor. Dolayısıyle kuzey ve doğuda bölge hastanesi suanda rövanşta.

Misafir 0c8

6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 10:28

Bana bir örnek verin? Organize sanayi olduğu için gelişen bölge var mı?
Yazıkonak 50 yıldır yerinde sayıyor.

MustafaErtem
6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 22:13

Elazığ'ın kuzey bölgeleri gelişiyor.

Belediye meclis karari ile Zafran Mahallesi'nin içerisindeki alanlara 5 kat, kuzey imar yolunu bakan alanlara ise 10 kat ruhsat verildi. Hayırlı olsun.

gereksiz yer
1 ay önce - Sal 31 Tem 2018, 09:36

Gumusbagları ve Körpe köyleri yakın zamanda gelişecek yerlerdendir.

Peyami4423
1 ay önce - Çrş 01 Ağu 2018, 15:46

Meryem Dağı'nın arkasında, DSİ'nin teknik çalışma başlattığı bir baraj işi var. Çok amaçlı; Turizm'de bunlardan biri. En can alıcı noktası şu: Şehire çok yakın mesafedeki bu alanda, başta memurlar olmak üzere küçük çaplı tarım ve hayvancılık faaliyetlerine yönlendirilecek vatandaş. Çok katlı binalarda oturmak istemeyen, doğayla içiçe yaşamak isteyenler gidip tavuk besleyecek, domatesini kendisi üretecek yani. Mesai bitiminde gravatını çıkaranın kendisini tarlaya atacağı, 3 bin dönüm üzerinde Kaliteli Yaşam modası. Tutarsa Elazığ'ın çılgın projesi olur. Ama Elazığlılar yüksek binalardan vazgeçmezler diye düşünüyorum. Elbüs sayesinde Dünya, Elazığ'ı duydu; Bu da olursa bir kere daha Dünya, Elazığ'dan söz eder. İşin sonu ne olur bilinmez ama teknik çalışmanın başlatılması bile o bölgeye değer katar.

Damlasu23
3 hafta önce - Sal 28 Ağu 2018, 09:18

Bana göre Elaziga yapılan yatirimlarcı artik kuzeye kaydı ve Harput ve sivrice ciddi anlamda önem kazandı. Kuzey çevre yolu şuanda Keban yolundan Harput kadar yapılıyor. Bu yolun çevresi de imara açıldı. Pek bilen yok. Ben önümüzdeki 5 yıl bile olmadan bu bölgenin hızla gelişecegini düşünüyorum. Organize Sanayi elazigda dev bir adım. inşallah erken zamanda sonuçlanır. 30 bin insanımıza iş kapısı olacak. Soylenene gore bir örnek vermek gerekirsek Renault yedek parça üretimini Elaziga taşıyacak.

sayfa 8
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET