Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehirspor
« önceki   123 ... 347348349 ... 366367368   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 348
muratmuratçelik

6 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 18:04

Alıntı:
Bugün dostça ve güzel bir şekilde taraftarlarımızı ağırlayan Eskişehirspor taraftarlarına ve Eskişehir halkına teşekkürler.

Az önce geldim maçtan. maç öncesi Adanademirspor taraftarı da Es Es tezahuratı yaparak güzel bir jest yaptı.
Adanademirspor Eskişehir de oynadığı futbolla aslında daha yukarılarda olmayı hakettiğini gösterdi. Es Es ise bu maçta nedense tutuktu biraz öne geçmemize ve gol pozisyonları bulmamıza rağmen 3. golü bulamayınca beraberlik ve 1 puanla yetinmek zorunda kaldık.

eses_65
6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 10:04

Maraton her zamanki gibi.

(+)

Misafir 141

6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 10:53

Bir Bursaspor taraftarı olarak Bursaspor-Eskişehirspor derbilerini özledim. Anadolu futbolunun her zaman böyle takımlara ihtiyacı var. Gerek taraftar gücü olsun gerekse tribünlerin inanılmaz şovu olsun Bursa, Eskişehir, Trabzon böyle takımlar her zaman Türk futbolunda var olması gereken büyük camialardır. Eskişehirspor şu anda bulunduğu yeri asla hak etmeyen bir kulüp. Belki bu sezon olmayacak ama ben önümüzdeki sezon mutlaka asıl yeri olan süper lige döneceğine olan inancımı yinelemek istiyorum.

Misafir 611

6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 17:44

Dakika 85
BB. Erzurumspor 2-0 Eskişehirspor

Eskişehirspor bu skorla küme düşme hattının içine iyice düşmüş oldu. Erzurumsporun üst sıralara doğru yükselişi sürüyor.

Misafir 1db

6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 17:49

insallah düsersiniz siz bence futbolu bırakıp anadolu ateşi grubu kurun işiniz gücünüz 90 dakika bağırmak bunuda mağrifet sanıyorlar ya

Misafir 611

6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 17:53

Ben yukarıdaki mesajı göndermemin hemen akabinde Eskişehirspor golü buldu ve durumu 2-1'e getirdi. Ancak karşılaşmanın sonucu bu skorla sona erdi. Eskişehirspor bu skorla 31 puanda kalırken Erzurumspor puanını 37 yaptı.

servet demir
6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 22:12

Alıntı:
nsallah düsersiniz siz bence futbolu bırakıp anadolu ateşi grubu kurun işiniz gücünüz 90 dakika bağırmak bunuda mağrifet sanıyorlar ya

sen her kimsen hangi takımı tutuyorsan İnşallah hepsinden beter olursunuz İnşallah...eziklik yapma..

Misafir 086

6 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 21:29

Eskişehirspor 2-4 Altınordu SK. (Maç Sonucu)

Eskişehir küme düşmeye doğru gidiyor. O taraftara yazık, yapılan o güzel stadyuma yazık. Haftaya Ankaragücü maçı kaybedilirse Eskişehirspor şimdiden ikinci ligin hazırlıklarına başlayabilir.

muratmuratçelik

6 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 21:44

Alıntı:
Haftaya Ankaragücü maçı kaybedilirse Eskişehirspor şimdiden ikinci ligin hazırlıklarına başlayabilir.

Bunun için biraz erken. Ancak kazanmamız hiç olmadı puan almamız gereken maçları kaybediyoruz.

Misafir 2b9

6 ay önce - Pzr 18 Mar 2018, 09:24

Bugün Anadolu derbisi var. MKE Ankaragücü-Eskişehirspor haftanın maçı olacak. Güçlü taraftar desteğiyle yıllarca Türk Futboluna hizmet etmiş iki köklü kulübün maçı olacak. Ankaragücü kazanırsa süper lig yolunda önemli bir aşamayı daha geride bırakmış olacak. Ama Eskişehir kazanırsa küme düşme potasından bir nebzede olsa uzaklaşmış olacak Eskişehirspor aynı zamanda Anakargücünün süper lig yolundaki mücadelesine de tabir yerindeyse darbe vurmuş olacak. Güzel bir maç olacak diye umuyorum. Keşke açık kanaldan yayınlanmış olsaydı herkes izleyebilseydi bu güzel maçı.

sayfa 348
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET