Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
önery

6 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 22:43

Havaalanı kac seneye yapılır bilemem ama sizlerin ezikligi ömür boyu süreck. Bu apaçık ortada...

serkan33

6 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 22:45

3. Bölge kuruldu bile neyin kafasındasın sen, firmalara tahsisler başlayacak yakında

Alıntı:
Tekli Açıklaması '3. Bölgenin Taslak Planlarının Hazırladık, Önümüzdeki Dönemde Tahsislere Başlayacağız'

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Başkanı Sabri Tekli, 3. bölgenin taslak planlarının hazırladıklarını, önümüzdeki dönemde tahsislere başlayacaklarını belirterek, “4. ve 5. bölgemiz ile ilgili de çalışmalara başladık. Bu alanların da bölgemize katılması ile istihdam ve üretim oranlarımızın artışını sağlayacağız” dedi.

http://beyazgazete.com/haber/2018/1/6/tekli-acikl ...65139.html

tarikrumi
6 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 22:45

eziklikle alakası yok abicim. bu şehre yatırım yapılmıyor. mersinle benzer klasmanlardaki antep kayseri konya hadi biraz antalya gibi şehirlere bakın bide bize bakın normal bir hizmet olan katlı kavşağı proje olarak görüyoruz.

antepte kayseride kaç tane osb var hepsi düz alana kurulmuş hepsinin bağlantısı var bide bizimkine bak dağ tepe içinde yamuk yumuk araziler hiçbir bağlantısı yok valla yazık bu şehre

serkan33

6 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 22:56

Alıntı:
eziklikle alakası yok abicim. bu şehre yatırım yapılmıyor. mersinle benzer klasmanlardaki antep kayseri konya hadi biraz antalya gibi şehirlere bakın bide bize bakın normal bir hizmet olan katlı kavşağı proje olarak görüyoruz.

antepte kayseride kaç tane osb var hepsi düz alana kurulmuş hepsinin bağlantısı var bide bizimkine bak dağ tepe içinde yamuk yumuk araziler hiçbir bağlantısı yok valla yazık bu şehre

Arkadaşım burada olacak bir şeyleri paylaşıyoruz, habire sizlerin saçma sapan yazdığı "olmaz, hikaye, kandırıyorlar, boş iş" şeklinde mesaj yazıp duracağınıza somut paylaşımlarınız varsa paylaşın, buraya sizin papağan gibi tekrarladığınız şeyleri okumak için girmiyoruz. Bak ben somut şeyler paylaşıyorum, 3.Bölge kuruldu diyorum, yok Antep Kayseri deyip alakasız şeyler yazıyorsun, paylaşım yapın paylaşım, gamlı baykuş gibi olumsuz düşüncelerinizi yazıp yazıp durmayın!!!

tarikrumi
6 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 23:00

Alıntı:
Arkadaşım burada olacak bir şeyleri paylaşıyoruz, habire sizlerin saçma sapan yazdığı "olmaz, hikaye, kandırıyorlar, boş iş" şeklinde mesaj yazıp duracağınıza somut paylaşımlarınız varsa paylaşın, buraya sizin papağan gibi tekrarladığınız şeyleri okumak için girmiyoruz. Bak ben somut şeyler paylaşıyorum, 3.Bölge kuruldu diyorum, yok Antep Kayseri deyip alakasız şeyler yazıyorsun, paylaşım yapın paylaşım, gamlı baykuş gibi olumsuz düşüncelerinizi yazıp yazıp durmayın!!!

Buyur sana 2. bölgenin altındaki kurulduğunu iddia ettiğin 3. bölgeyi gösteriyorum

[/img]

serkan33

6 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 23:13

Dostum sen haberi okumuyor musun, parselleri firmalara tahsis edeceğiz diyor, üzerinde şu an fabrika vb bir yapı bulunmaması çok normal Yollarını da yaparlar sen dert etme, bir yerlerden başlanıyor işte, hayal satılmıyor yani. Bu şehrin bir yerlerden zaten başlaması lazım, gerisi çorap söküğü gibi gelir

gürsel6855
6 ay önce - Cmt 24 Şub 2018, 21:34

Düz, sulak, verimli tarım arazilerine herkes fabrika kurar.Önemli olan verimsiz arazileri değerlendirmek ve planlı işler yaparak tarım arazilerini ve geleceği kurtarmak. Kayseri'nin, Konya'nın OSB'leri düzlüklere kurulmuş, o kadar da önemli değil. Örneğin Gebze OSB'lerini görün hepsi dağın tepenin başında. GOSB, Güzeller, Plastikçiler, Dilovası OSB, Tavşanlı OSB, Muallimköy OSB. ve bölgedeki diğer OSB'ler vs.

serkan33

6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 20:27

Türkiye'de 5 tane kurulacak olan, bir tanesi de Mersin'e yapılacak olan Mega Endüstri Bölgesi için yer seçimi tamamlanmış, kurumların onay aşamasına geçmiş, Bakan Elvan'ın bugünkü açıklaması

Alıntı:
MEGA ENDÜSTRİ BÖLGESİ’NİN BİRİ MERSİN’E GELİYOR

Türkiye genelinde Mega Endüstri Bölgeleri kuruluyor. Türkiye’de 5 bölge hedefleniyor ki bir tanesi Mersin’de olacak. Sanayi bakanlığı arazilerde çalışmalarını yaptılar, yeri belirledik. Kurumların onay süreci işlemleri devam ediyor.

http://www.mersinhaberci.com/haber/12833/sanayi-g ...diyor.html

serkan33

5 ay önce - Çrş 28 Mar 2018, 15:54

Dev sanayi hamlesindeki 6 yeni OSB'den biri olan Mut OSB'de oluşturulan 112 parselin tapusu teslim edilmiş

Alıntı:
Mut OSB’de 112 parselin tapusu Mut Ticaret Odası’na teslim edildi

Mersin Mut ilçesinde, Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB), ilk etap parselasyon çalışmaları sonucu 112 parselin tapusu Mut Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Gürsel Aydın’a teslim edildi.

Bakanlık onayından sonra Mut Kadastro ve Tapu Sicil Müdürlüğünde işlemler tamamlanan Parsellere ait 90 adet sanayi, 3 adet teknik alt yapı, 2 adet teknik mesleki alan, 1 adet arıtma tesisi, 1 adet hizmet destek alanı, 1 adet idari ve sosyal tesis, 1 adet dini tesis, 1 adet sağlık bandı ve 12 adet trafo parseli olmak üzere toplam 112 adet tapu teslim alındı.

http://www.radyoulku.com/mut-osbde-112-parselin-t ...12582.html

serkan33

5 ay önce - Pts 02 Nis 2018, 14:52

Resmi gazetede yayınlanmış hayırlı olsun ilimize (Yer:Tarsus-Alifakı)

Alıntı:
Tarım ve Gıda İhtisas Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Tarım Gıda Teknoparkı) kuruluşu Resmi gazetede yayımlandı. Mersin ve bölgemize hayırlı uğurlu olsun.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET