Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Boşanma hızında İzmir açık ara Türkiye lideri
« önceki   123 ... 36373839   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 37
Misafir c6a

3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 10:14

gelir düzeyi arttıkça boşanma artıyor
insanlar kötü günde beraber oluyor ama iyi günde beraber olamıyor.

Misafir a7a

3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 10:40

Gelir düzeyi ile alakası yok. Hala gerçekleri göremiyorsunuz. Asıl garibanlar, fakirler, yoksullar boşanıyor. Kısaca tüm Türkiye artık boşanıyor.

Bunun daha önce böyle olacağını defalarca söyledik. Medeni Kanun ülkede aile bırakmadı ve bırakmayacak dedik. Bu yılan gün gelecek herkesi sokacak dedik. Sokulmadık ev kalmayacak. Şimdi artık pek çok kimse, geçte olsa ve hala az da olsa görmeye başladı.
Siz kadını ömür boyu nafakalarla kasten yuvaları yıkmak için boşanmaya teşvik ederseniz, boşanma yı kadınlara cazip hale getirirseniz elbette boşanmalar zirve yapmaya devam edecektir.

Kadın hakları diye diye, yuvaları dağıtıldı. Feministler, gerçekte hem aile düşmanı hem de kadın düşmanıdır. Kadın ve Aile düşmanı Feministler ne tuhaf ki amaçlarını gerçekleştirmek için şeytan gibi sinsice, kadın dostu gibi görünerek bu kötülükleri yaptılar. Hala da yapmaya devam ediyorlar.

Feministler, eşcinselliğe, zinaya, fuhuşa....vs bütün kötülükleri karşı çıkmazlar. Zaten onların istediği de sinsice tam bu kötülüklerdir. Bu kötülükleri yaygınlaştırmalarının yolu da, kadın hakları görünümlü tilkilikten geçer.

nevrans

3 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 10:47

Ben 45 yaşındayım hiç evlenmedim çok mutluyum evde maçımı izliyorum nete takılıyorum arkadaşlarımla geziyorum karışan yok soran yok .

alen Doğu Gencer
3 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 16:41

Alıntı:
Ben 45 yaşındayım hiç evlenmedim çok mutluyum evde maçımı izliyorum nete takılıyorum arkadaşlarımla geziyorum karışan yok soran yok .

Valla imrendim hocam sana

Misafir feb

3 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 19:10

Erkekler kadınları sahiplenilecek mal, evde temizlik yemek yapacak çocuklara bakacak mümkünse evden çıkmayacak köle olarak görürse eğitim seviyesi arttıkça kadınlar gözlerini açtıkça evlilikler ya hiç olmaz yada boşanmalar artar.

osman yörükoğlu
3 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 19:30

Alıntı:
Bunun daha önce böyle olacağını defalarca söyledik. Medeni Kanun ülkede aile bırakmadı ve bırakmayacak dedik. Bu yılan gün gelecek herkesi sokacak dedik. Sokulmadık ev kalmayacak. Şimdi artık pek çok kimse, geçte olsa ve hala az da olsa görmeye başladı. 
Siz kadını ömür boyu nafakalarla kasten yuvaları yıkmak için boşanmaya teşvik ederseniz, boşanma yı kadınlara cazip hale getirirseniz elbette boşanmalar zirve yapmaya devam edecektir. 

Misafir herkesi kendin gibi bilme.Herkes de nafaka için boşanmaz bunu da öğren.Koca koca 3-4 çocuğu olan 30 -40 yıllık evli olanlar da mı nafaka için boşanıyor.Boşanmaların en büyük nedeni erkelerin kadınlara olan tavırlarıdır.Ha biraz sorumsuz olan kadınlar da da sebep var ama en büyük neden biz erkek milletinin sorumsuzlugudur.Medeni kanun aile bırakmamış falan da geç sen bunları.Ben ne kadınlar biliyorum evi için saçını süpürge eden evine bağlı çocuklarına annelik eden ama yine de kocasını dostundan koparamayan alkolden meyhaneden kumardan kurtaramayan veya kocasına kendini begendiremeyen üstüne üstlük dayak yiyen.Kadınlar bizim ülkede dünyaya resmen çile çekmeye gelmiş.Sen evde çocuklarına bak büyüt kocan dövsün yetmezse aynı evdeysen kayınpederin kayınbiraderin dövsün.Ha şimdi kanamayla beraber yaşama kalmadı ama eskiden epey yaygındı.Kadın eşinden hariç bunlardan da dayak yerdi.

Bizim erkekler böyle sorumsuzluğa gezip tozmaya nerde sabah orada akşam yaşamaya devam ederse medeni kanun daha çoook aile boşar.Elindeki ilk kadını çocuklarının annesini kaybeder. Çünkü bu durumlarda boşanmak kadının hakkı kadın ne yapsın İnsanın dünyada ömrü ne kadar ki.Onu da güle güle geçirmek istiyor zaten.Onun için de İzmirde boşanmanın çok güneydoğuda az olması normal çünkü güneydoğuda boşanma durumunda baskı var tehdit var ama İzmirde bu yok.Olsa da nadir.Şu zamanın iyi yönü bizim erkekler evine eskisine göre daha bağlı biraz daha sorumlu.Çünkü zaman onu gerektiriyor.Önceden yapılan şeyleri şimdi yapmak imkansız. Eskiden kadın kim ona hesap mı verecem anlayışı vardı birçok kişide.

Misafir a63

3 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 20:10

İzmirde boşananların çoğu karşıyakadan

Misafir bcb

3 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 13:59

Îzmirde deniz yok körfez var

fatih akartürk
3 ay önce - Cum 16 Mar 2018, 00:06

bunu daha önce okumuştum. Aslında kötü birşey

Misafir 75c

3 ay önce - Cum 16 Mar 2018, 00:37

İzmirin denizini sadece körfez tarafı olarak gören zihniyet var çeşme urla karaburun seferihisar dikili foça mordoğan gümüldür buralar izmirin denizi değil dimi

sayfa 37
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 36373839   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet