Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır - Dicle Vadisi Projesi
« önceki   123 ... 7677787980   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 77
Misafir bb9

9 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 20:55

eski yazılara bakın akp geldiginden beri bi dile vadisi diye bi proje atı ortaya havada kaldı bu projede dicle vadi projesi felan degil su taşkınlarından kaynaklı dsi ye o kadar dava açıldıki arasi sahipleri nden tazminata maruz kaldılar hemde yüklü tazminatlardan bahs edebiliriz dikat ederseniz saglı solu taşkın olmasın diye duvar örüyolar yani ben bunlardan kısacası bizim bölgeye hizmet beklemiyorum

satkan21

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 17:56

Yıkım devam ediyor son 1 bina kaldı.

(+)

(+)

(+)

osman21
9 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 23:07

Fiskaya nın kamulaştırılması için çalışmalara başlanmış.

Alıntı:
Dicle ve Feritköşk Mahallelerinde (Fiskaya) ise 44,2 hektarlık alanda bin 800 bağımsız birimi kapsayan 901 yapı, kentsel dönüşüm için Bakanlar Kurulu kararı ile riskli alan ilan edildi. Alanda gerçekleştirilecek planlama, projelendirme ve uygulamalar ile ilgili yetki devri yapılarak hizmet alımı ihalesi gerçekleştirildi.

http://www.diyarbakirsoz.com/ekonomi/ozhaseki-sur ...rdi-181650

mustefa

9 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 20:42

hiltonun altindaki yapilar cok kotu gorunuyor.
ordan baslansa iyi olacak

osman21
9 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 21:05

Alıntı:
hiltonun altindaki yapilar cok kotu gorunuyor.
ordan baslansa iyi olacak

Hiltonun tam altındaki evlerin arkasında iki kapısı da demirden olan bir mağara vardı. Içinde odalar vardı. Söylentilere göre o mağaranın bir ucu hz süleymanın ordan çıkıyormuş. Tabii bundan emin değilim. Ancak o evler yıkılınca turizm acısından çok önemli olacağını dusunuyorum.

sayfa 77
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 7677787980   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler