Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konyaspor [futbol]
« önceki   123 ... 483484485 ... 548549550   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 484
KEMALİYE 23
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 17:56

Konya nın bu durumu üzücü gerçekten.Özdilek ateş hattı hocası değildi çok yanlış yapıldı.Sergen yönetimde çatlak ses çıkmazsa kurtarabilir takımı

Misafir 047

9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 19:32

------------ Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Ali Çamdalı'yı Affetti -------------

Atiker Konyaspor'un yeni Teknik Direktörü Sergen Yalçın, takımında ilk icraatı gerçekleştirdi.
Atiker Konyaspor, ligde uzun süren kötü gidişatın ardından Mehmet Özdilek'in görevine son vermiş ve yerine Sergen Yalçın'ı getirmişti. Genç teknik adamın yönetimden ilk isteği ise ortaya çıktı.

Konyaspor Yönetimi, geçtiğimiz haftalarda Ali Çamdalı'nın sözleşmesini feshedildiğini açıklamıştı. Ancak Ali Çamdalı'nın Atiker Konyaspor'la olan sözleşmesinin devam ettiği öğrenildi. Bunun üzerine Sergen Yalçın'ının da Ali Çamdalı'nın takımda kalması gerektiğini ve ona ihtiyacı olduğunu yönetime iletti. Ali Çamdalı'nın affedilerek takımla çalışmalara yeniden başlaması bekleniyor. (Fanatik)

Numankaya
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 12:15

Sivassporlu biri olarak bence sergen büyük hata olmuş diyorum.

Takımınız yine yanlış bir hoca ile anlaşmış bu adam sivassporuda calistirdi. İlk geldiğinde takim iyi gidiyordu hatta ligde tutması icin getirdigimiz adam Türkiye kupasında yari finale bile getirdi.o sezon ligde kaldık. Fakat daha sonraki sezon takımda sergenin yardımcılığını yapan Tamer tuna (şu aralar goztepede t.d) şenol güneşin yardımcısı olarak besiktasa gitti ve sergen kocaman bir fos çıktı. Tamer tuna gittikten sonra takımımız uzunca bir beraberlik serisi yakaladı ve 9 veya 10 hafta galibiyet alamadıktan sonra yolladik ancak geç kalmıştık ve o sezon ligden düştük.

İnşallah bu sefer beni sasirtir . başarılar KONYA

Misafir f66

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 14:53

Sergen Yalçın da geldi tam oldu. 1. lige adım adım gidiyorsunuz. konya'ya yakışan lig 1. lig:)

Misafir ce7

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 15:06

sergen ancak at yarışlarından arta kalan zamanlarda Konyaspor ile ilgilenir. Yanlış zamanda yanlış hoca seçimi Konyasporun işi gerçekten zor.

turkoman
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 17:20

Alıntı:
Sergen Yalçın da geldi tam oldu. 1. lige adım adım gidiyorsunuz. konya'ya yakışan lig 1. lig:)

Trabzonlu arkadaşın hoşuna gitmiş bizim takımın kötü durumda olması. Sonunda memnun olabildiysen ne mutlu, malum sizin bizim hakkımızda yorum yapabileceğiniz tek alan futbol. Kalanında susarak ezilmekten başka bir çareniz kalmıyor çünkü

Riza Topak

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 17:25

Konyaspor düsmesin Kayserisen selam

Misafir ecd

9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 01:30

İşimiz zor bu durumdayken yönetim kurulu üyeleri istifa etmesini bekliyorum
Geçen sene iki kupayı kaldıracak bu yılda kötü olacak hadi canım sende!

Misafir e11

9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 07:48

Yine çatmışsın trabzona turkoman bey.Biz konyanın düşmesini istemeyiz havadan nem kapmışsın sen,fazla kuruntu yapma.İnşaallah konya şampiyonda olur,anadolunun bütün takımları şampiyonluk sevinci yaşasın.Bizim hedefimiz şehir olarak herzaman yukarısı,talihimizde var yükseklerde olmak aynen türkiyenin talihi gibi.Trabzonun topoğrafyası çukur değildir,gerilmiş bir yay gibidir.Yani eziklik bizim yanımızdan geçmemiştir.Benim düşüncem konya düşmez.Talihi düşük bi şehir değil konya, yükseklerde olmak konyaya yakışır.Türkiye ayağa kalkıyor konyada ayağa kalkacak kaderinizdeki mevkiye geleceksiniz.Bizede ancak saygı duymak yakışır küçümsemek,aşağılamak değil.Sende başka şehirlere saygılı ol.Biz millet olarak iyi şeylerde yarışmalıyız,birbirimizi sevmesekte saygı duymalıyızki yükselelim.Yörelerin birbirine kinlenmesine sebep olacak şekilde konuşmanın vebali vardır,kötü şeylere sebep olursun havada uçsanda kendini kurtaramazsın öte alemde.

Misafir 821

9 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 11:32

Bıçak kemiğe dayandı Nalçacılılar takıma ayarı verir yakında!

sayfa 484
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET