Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2135
Teo72
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 04:50

Alıntı:
Baska yerleri anlarim da suadiye feneryolu gibi yerlerde bu tip problemlerin toleransi olmaz

Neden, oralardaki vatandaslarin bir ayricaligimi var ?

Gurbet Brian

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 07:12

Alıntı:
Belediyeyle yeni ihaleye gidilmiyor, çünkü Haydarpaşa Garında şimdilerde tadilat var, bu tadilatın nedeni de Haydarpaşa Garının hızlı trenler için hazırlanması çalışmaları.
Yani Haydarpaşa Garı hotel falan olmayacak.

Selam dostum benim aldigim duyumlara gorede haydarpasa gari 2-3 yil kadar acik kalacakmis ve sonrasinda oradaki konteyner limani bozup buyuk YHT gari yapilacak ve butun ekspreslerde buradan kalkacak. Ama once yeni havaalaninin insaatinin bitmesi gerekiyor. Belediye hemen sonra ihaleye cikacak.

Şükrü Güllüoğlu

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 07:34

Alıntı:
Ya o değilde vatadaş bu hat bittiğinde bu hat için ne isim verecek acaba Yine banliyo mu diyeceğiz metro mu?

Halkın dilinde bence çok büyük ihtimalle Marmaray olarak anılacaktır buradaki şehir içi ulaşım sistemi. İkinci ihtimal ise sadece "tren"

sefer bayraktar

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 09:17

Çekmece istasyonu

(+)

Ergunaydemir

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 09:38
Proje Özeti

Günaydın Arkadaşlar,

Geçen hafta ilk kez bir bölgede rayların birleşmek üzere olduğunu haber aldık. Katener kablo çekme çalışmalarının Anadolu yakasında da başladığını öğrendik. İstasyon ve geçit çalışmalarında da güzel gelişmeler oldu.

3. Cemrenin toprağa düşmesi ile inşaat çalışmalarının daha da hızlanmasını beklediğimiz bir döneme giriyoruz.

Paylaşımları ile bizi bilgilendiren ve proje özetine malzeme sağlayan değerli forumdaşlarımıza teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

(+)

Sinan Bilgin
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 10:15

Cemre denen sey hurafedir ama havalarin isindigi bir gercek

Nisanda tekrar soguklar kapimizi calmazsa calismalar hizlanir insallah

ismail ferruh

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 10:34
teşekkkür

Ergun bey bu resimli bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. çok güzel bir çalışma yapıyorsunuz. bunu tenkit olarak görmeyin bilgilenmek için soruyorum. ilerleme olduğu halde neden %77 hiç değişmiyor. selam

En son ismail ferruh tarafından Çrş 07 Mar 2018, 11:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ergunaydemir

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 10:49
Sn İsmail Bey

Alıntı:
ilerleme olduğu halde neden %77 hiç değişmiyor. selam

İsmail Bey merhaba,

Öncelikle çalışmayı beğendiğiniz için teşekkür ederim. İlerleme oranını resmi açıklama yapıldıkça güncelliyorum. Muhtemelen gerçekleşme %77'nin üstündedir. Bakan Bey belli dönemlerde konuya değiniyor, orandan bahsederse güncel durumu yakalıyoruz.

iyi günler.

asanhasan
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 11:01

Alıntı:

Cemre denen sey hurafedir ama havalarin isindigi bir gercek

Nisanda tekrar soguklar kapimizi calmazsa calismalar hizlanir insallah

ya hu ,ya adam gibi benim inancima hakaret et yuzunu belli et, ya da benim inancimin mensublarinin kullandigi lisani kullanip istismar etme vatandas! tek yuzu olsun insanin

mustafa 1903
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 11:04
Ergun Bey

Müsade ederseniz, paylaştığınız grafik hakkında bir önerim olacak..

Rayların ve geçitlerin yapımını gösteren grafikteki "km" ve "adet" yerine, "%" bitiş oranı olarak değiştirirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

(+)

sayfa 2135
ANA SAYFA -> ULAŞIM