Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya Konut Projeleri
« önceki   123 ... 143144145 ... 149150151   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 144
Fırat_444
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 12:55

Emin eller inşaat'tan yeni proje Tecde bölgesinde.....

(+)

Adıyaman bulvarında yapılan yeşil inci evleri..

Fırat_444
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 13:37

Gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik sektöründeki 21'inci yılını kutlayan Gün-Er İnşaat, Manas Evleri markasıyla konutlarda konforu sağlarken sosyal yaşam alanlarıyla da göz dolduruyor.

Hafta sonu gezilecek 10 proje 5 site!
Faaliyetlerine Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz bölgesinde devam eden Gün-Er İnşaat, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik sektöründeki 21'inci yılım artan başarı grafiğiyle taçlandırıyor.

2008'de kurulan 'Manas Evleri' markası ile geliştirilmiş modern yaşam merkezlerini yeniliklerle sunuyor. Şirket, Melita Konakları, Fatih Villaları, Uygur, Babür, Altınordu, Türkmen gibi toplamda 2 bini aşkın sayıda konutun yer aldığı çok sayıda yenilikçi projeyi Malatyalılar çok sevdi. Son proje ise Göktürk Sitesi... Geçtiğimiz aylarda mimarisiyle yeşil ve mavinin muhteşem uyumunun sergileneceği Göktürk Sitesi'nin lansmanı yapan Manas Evleri'nin şehirdeki yatırımları hız kesmeden devam ediyor.

Giin-Er İnşaat'ın yönetim kurulu üyelerinden Erdal Ertuğrul, Malatya'nın tarihte bürokrasinin ilk kurulduğu topraklar üzerinde kurulduğuna dikkat çekerek, "Bürokrasi ile beraber düzenli kent anlayışı ve insanların profesyonel çalışma şartlarının temelleri atılmıştır. Türkiye'nin farklı bölgelerinde yaptığımız projelerimizi devam ettirmekle beraber köklü medeniyetlerin yaşadığı şehrimizin geleceğine de yakışır yatırımlarımıza ara vermeden sürdü uryoruz" dedi.

Fırat_444
9 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 14:28

(+)

Bilgenler inşaat yeni projesi: BOSTANBAŞI Civarı...

Fırat_444
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:31

(+)

Yukarı çöşnük seyir terasından Aşağı çöşnük seyir alanına bakış.....
alıntı..

Misafir e22

8 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 17:17

Bu aralar daire aldınız aldınız. Özellikle Tecde en gözde.
Demir yüzde yüz arttı.
Dolar avro arttı.
Ev fiyatlarına en az yüzde 50 zam olması lazım.
Şu an fiyatlar ölü

Fırat_444
8 ay önce - Cmt 31 Mar 2018, 23:00

(+)

Mirel inşaat .....

Alıntı

Abdullah Egemen

8 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 18:39

Diyarbakır da büyükşehir Malatya da.. Şimdi ben niye büyükşehir Malatya'da şöyle bir foto göremiyorum? Şöyle yollar ve binalar göremiyorum?

Şu yolların genişliğine bakar mısınız?

(+)

Şu binalardaki düzene ve orantıya bakar mısınız?

(+)

Bir de bizim bulvara bakın..

(+)

Şimdi kanal manal yapıldı da bişeye benzedi. Eski hali daha da beterdi. Kanal sadece makyaj oldu binalar hala biri 5 öbürü 15 katlı çarpık çurpuk yapılaşma bulvarın etrafında. Binalar sıkış tıkış balkona çıksan karşı binadaki adamın dişinin arasında kalan domatesi maydonozu görüyorsunuz.

Tamam mekânlarıyla falan elit bir cadde ama yeri geldiğinde de eleştirmek lazım. Eleştirelim ki bir daha aynı haltı yemesinler bulvar açarken.

Bak Diyarbakır'a adamlar bulvar adına yakışır yerler imar ediyorlar. Binalar aynı yükseklikte belli aralıklarla ip gibi diziliyor ama bizde kimin neden kaç katlı yaptığı belli değil. Bir dönüm içinde biri 15 katlı öbürü 8 katlı iki bina nasıl oluyor.

Diyeceksiniz ki Diyarbakır 30 senedir Malatya ise 3 senedir Büyükşehir ama bununla hiç mi hiç alakası yok. Ne ile alakalı olduğunu da hepimiz çok iyi biliyoruz.

Ttnet44
8 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 19:28

Haklısın abdullah kardeş bunun tek bir açıklaması var oda belediyecilik farkı diyarbakır belediyeciliği biliyor malatya belediyeciliği bilmiyor

SURKENT021

8 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 22:42

Alıntı:
Diyarbakır da büyükşehir Malatya da.. Şimdi ben niye büyükşehir Malatya'da şöyle bir foto göremiyorum? Şöyle yollar ve binalar göremiyorum?
Abdullah hocam sebebi mi Malatya nîn imar planı şehrin geleceğine kent planına göre değil de sadece kişilerin istedikleri ve tasarladıkları şekilde olduğundan olmasın mı.?
en büyük sorun belediyenin şehri düşünmekten çok kişileri düşünmesidir.

Misafir ca8

8 ay önce - Çrş 04 Nis 2018, 02:02

Diyarbakır'ın sıradan bir caddesini, Malatya'nın en gözde Bulvarı Fahri Kayahan ile karşılaştıran fotoğraf çok çarpıcı, Malatya adına durum gerçekten vahim.

sayfa 144
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 143144145 ... 149150151   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET