Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş - Köprülü Kavşaklar
« önceki   123 ... 919293   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 92
Ismail92

3 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 00:24

Hakarete gerek yok ede haklisin çoğu insan bilmiyor hala akıllı kavşak prensibini lakin aşağılamaya gerek yok kimseyi.. üst geçit meselesine gelince en kısa zamanda yapılacağını düşünüyorum çünkü ordaki ışık hiç mi hiç olmamış ve yakışmamış sırf yayalar geçsin diye ışık konmaz geçen son anda farkettim kaza yapıyordum ailemle insallah en kısa zamanda üst geçit yapılır ve o ışıklar kalkar

Vural Demir
3 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 01:17

Ismail92

3 ay önce - Pts 19 Mar 2018, 09:12

Karayolları neden projenin planlanan görsellerini paylaşmıyor beni bilgilendirir mısınız bilgisi olan varsa sürpriz değilde nasıl olacağını önceden bilmek istiyoruz büyükşehir belediyesi gibi görsellerini paylaşması lazım değil mi

HORASANLI8
3 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 01:37

Kurumlar yapacakları projeleri genelde 3 boyutlu paylaşmazlar, eğer kurum o şehrin bölge müdürlüğü veya il müdürlüğü değilse. Ya da siyasi bir yaptırım yoksa. K.Maraşın Büyükşehir Belediyesi yeni Büyükşehir olmuş illerin Belediyelerine göre teknik ekibi çok donanımlı. Diğer illerde genelde projelerden çok anlayan ekip olmadığından büyük projeleri Ankaradaki genel müdürlüklere yaptırırlar. K.Maraştaki teknik kadro baştan sona projeyi yapan veya yaptıran devamında inşaatında tamamlayan bir yapı.
Sorunun cevabı şu an için proje anayol alta alınacak. Son yapılan kavşaklar gibi, diğer tali yollar akıllı kavşak olacak.

Ismail92

2 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 08:27

Anladım saol ede. Lakin alta alınma konusuna ek olarak doğu batı yönüne battı çıktı kuzey güney yönüne de köprü yapılsa daha muazzam olmaz mı sonuçta benim nezdimde trafiğin en yoğun olduğu yer kuzeyden güneye doğudan batıya o bölgedeki trafik bu şekilde bira daha rahatlar diye düşünüyorum

Misafir 369

2 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 11:35

Arsan ve sanayi kavşağı hal den sonra mı başlayacak?

Ismail92

2 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 12:18

Hal kavşağının büyük bölümünün bitimiyle birlikte arsan kavşağına başlanacaktır tahminimce haziran ayında başlanır

Misafir 369

2 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 16:35

Süper maraşamız kavşaklarıyla gelişecek ☺

İdiris

2 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 18:46

Havalimanı kavşağının da herhalde bir proje çalışması vardır eminim

tilki123
2 ay önce - Çrş 21 Mar 2018, 19:04

Mado Kavşağının projesi şuan Büyükşehir, DSİ ve Karayolları ile hazırlanıyor. İhalesi bu sene yapılır fakat 2019’da tamamlanabilir nedeni ise derenin islah edilmesi.

sayfa 92
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 919293   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM